Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elég sűrűn "lefagy" a gépem, miért? tudtok tanácsot adni? fórum

Elég sűrűn "lefagy" a gépem, miért? tudtok tanácsot adni? (tudásbázis kérdés)

2008. dec. 1. 14:31
szerintem hívjál vkit hozzá, aki meg tudja nézni konkrétan, mert ez így sokminden lehet.
2008. júl. 27. 20:45
Valamelyik hardverrel van a baj,próbáld a memórákat egyenként kivenni,azok szokták a bajt csinálni,de ha nem az,akkor valamelyik másik hardver lesz a bűnös.
2008. júl. 27. 13:49
lehet ujra kene raknod a wint...vagy virusod van...vagy tul sok progit inditottal el egyszerre....de legvaloszinubb szerintm hogy a windowsal van vmi...
2008. máj. 13. 09:42

A páromnak pl egy hibás memóriapanel okozott kellemetlenséget majd fél évig,hiába jártattam a számat,hogy a memóriával lesz a gond.

Aztán az összeomlófélben lévő winfos is csinál ilyet,azt egy teljes újrarakás.Ha egy gépen nagyon régi winfos van(olyan 2évnél régebbi),és még a C-t is szoktam formatálni.

Aztán neke volt olyan is,hogy egy progi összefirkálta a regadatbázis,és nem lehetett lepusztítani.Erre elkezdtem szétszedni a regadatbázist,hogy hátha ki tudom pusztítani,de nem lehetett,helyette az egészet újra kellett rakni.

Akkor az internet is sokat tesz azért,hogy szétbarmolja a rendszert.

A vírus az ritkán okoz ilyesmit,ha van tűzfalad,és vírusírtód,és nem látogatsz crack és serial oldalakat,akkor nagyon ritkán kapsz be bmit is.

Aztán olyan progikkal van tele a géped,amihez kevés a gép,esetleg kicsit többet szeretnél vele csináltatni,és az ő buksija nem bírja.

A túlmelegedés is oka lehet.Ha asztali géped van,akkor szedd le a ház egyik oldalát had szellőzzön.Laptopnál meg mindig legyen alatta valami kemény felület,mert akkor az alján lévő szellőzőket nem tudja használni,és megsül.


Most más nem jut eszembe..szemtől szemben kellene lennem vele,hogy legyen valami stabil ötletem.Illetve tudni,hogy mióta csinálja,és az egész kortörténetet.

10. esztella100 (válaszként erre: 9. - Ec63a7fc29)
2008. máj. 13. 08:55
Nem biztos,hogy vírus,nekem nincs,és mégis sokszor lefagy a gépem!
2008. máj. 9. 21:28

Vírus?

Teli van a memóriája?

Kicsit scandisk, utána töredezettségmentesítés?


Túl sok progi van egyszerre nyitva?

2008. máj. 9. 16:38

Nekünk is sokszor lefagy:(

ujra kéne telepiteni:(

2008. máj. 9. 12:57

Sziasztok!


A lefagyásnak több oka lehet. Relatív, hogy kinek mit jelent a sűrű, mint idő. Lefagyásokkal való tapasztalatom:


1. Outlook Expressz levelezőprogram

2. Régi windows - főként olyan gépen, ahol interneteznek

3. Hardver hiba

4. Türelmetlenség

5. Nagy ritkán vírus - de ez tényleg ritka, a jelenség általában nem így jelentkezik.



Üdv.: egy szervizes

2008. máj. 9. 12:47
Windows telepitesre van szukseged. De ha jol karban szerented tartani a geped, akkor amugy sem art legalabb felevente ujrarakni... Akkor nem fog belassulni sem :)
2008. máj. 8. 23:05
telepitsd ujra :)
2008. máj. 8. 22:56
Lehet,hogy melegszik,és így védekezik,hogy lefagy,nem árt,ha a tápegység legalább 400-500 wattos,mert mindíg csak pakoljuk a hardvereket,a táp meg marad az eredeti.Aztán lehet memória hiba is,meg még ezer más.
2008. máj. 8. 07:54

Szia!

Lehet hogy újra kéne telepíteni az egész operációs rendszerét mert tele van az "agya".Van vírusírtód és tűzfalad?Azok sokat segítenek.

2008. máj. 8. 06:17
Az én gépemmel is sűrűn előfordul,de azt mondják a fiúk,hogy a töltések miatt!
2008. máj. 8. 06:11
Elég sűrűn "lefagy" a gépem, miért? tudtok tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook