Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futáshoz milyen zenelejátszót tudnátok ajánlani - lehetőleg ne legyen túl drága (olcsó, de jó)? fórum

Futáshoz milyen zenelejátszót tudnátok ajánlani - lehetőleg ne legyen túl drága (olcsó, de jó)? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 8. 11:06
Telefon vagy iPod, a nagyon Mini változata, shuffle a neve azt hiszem, 20e korul van az ara, racsipteted a polodra, észre se veszed. Én nagyon szeretem.
25. zakajeo (válaszként erre: 23. - ChrisTai)
2015. dec. 8. 10:36
mondjuk nekem is mindegy mert csak a futós motivációs zenéim vannak rajta:)
24. Dodi44
2015. dec. 8. 04:57

MP3 jatszot,

amit a karodra is tehetsz egy kis Velcro-s pantal. (nem reagal a razkodasra, es kis fulhallgatoval mukodik. Olcso SD memory kartyakra is masolhatsz a computeredrol dalokat, amik Neked tetszenek.)

2015. dec. 8. 01:22
Nekem is csiptethetős van... futás közben nem igazán nyomkodom, nem érdekel mi megy rajta, ezért nem kell a kijelző sem. Kb. 600 ft-ért vettem az ebayen...
2015. dec. 7. 20:45
A legfontosabb a fülhallgató. Zenével futok, de úgy, hogy halljam az utcai zajt. Semmi gond vele, ki így ki úgy szereti.
2015. dec. 7. 19:52

Már csak M4-es azaz videó lejátszásra képesből vannak jók, abból vannak olcsón is jók.

Tudod amit a kiskamasznak is oda gördeszkázáshoz.

20. zakajeo (válaszként erre: 15. - Kilimcs)
2015. dec. 7. 19:47
ésszel használva főleg fél fülbe ismerős terepen azért edzésnél én nem mondanám hogy soha....nem üvöltetve a zenét és a környezetre nem figyelve természhetesen
2015. dec. 7. 19:46
nem szeretek kocogas kozben zenet hallgatni;
18. Kilimcs (válaszként erre: 17. - Eandi78)
2015. dec. 7. 19:46

én olyan területen futok, ahol van bicaj autó.. a járdán nem lehet, mert akkora a gyalogosforgalom. Szóval fényvisszaverő karon lábon, és nixt zene.... full feketébe meg már naplemente előtt se indulok neki... És még így is volt, hogy úgy kellett párszor bicajosok elől elugrani, mert ők csak egymással beszélgettek... na zenvel a fülben tuti a baleset... mondjuk a helyi egészségügyi központ előtt megyek el, tán összepofoznak minket...


de én komolyan a full kétfülbe zenét betiltaném bicajhoz futáshoz is... szerintem ténylegesen veszélyes.

17. eandi78 (válaszként erre: 15. - Kilimcs)
2015. dec. 7. 19:36

Meg még több a fekete futóruhából, mert az olcsón nincs fényvisszaverő, 20e-s nadrágra és 30e-s kabátra meg soknak nincs pénze. Fényvisszaverő szalagot meg nem tesznek fel.

Persze a zenehallgatás sem veszélytelen.

2015. dec. 7. 19:31
Ipod shuffle nagyon jó futáshoz, de biztos van olcsóbb verziója is. Nano-ban már nike+ app is van, de nem gps alapon nézi a megtett utat:( Pedig szívesebben futnék nano-val, mint telefonnal. Fülesből sportverziók a legjobbak.
2015. dec. 7. 19:29
ha nem zárt pályán futsz semmilyet. Ugyanis, sok baleset ebből van....
2015. dec. 7. 19:02

ha nem szereted/bírod a szilikonos fülest, ezt tudom ajánlani helyette: [link]

ha

2015. dec. 7. 18:42
egy pöttyentés és továbbnyomom egy pici mozdulattal semmi extra még gyoraabb is mint a telóm érintőképernyőjét simizni:) nem érdekem tök mindegy :) szóval nem azért mondom de nekem ez a sima bevált és elég erős a csipesze is
2015. dec. 7. 18:33
Igen, nekem is erre kell. Csak mi van ha léptetni akarok valamiért, mert nem olyan a kedvem, mint ami szól...
2015. dec. 7. 18:31
nekem nem ha csak zenehallgatni kell....
10. ac4422300e (válaszként erre: 9. - Zakajeo)
2015. dec. 7. 18:29
De nem problémás, hogy nincs kijelzője?
9. zakajeo (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2015. dec. 7. 18:23
én is azért is szeretem azt a kis vackot:)nem sajnálom kibir mindent és csiptethetős:)
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Ac4422300e)
2015. dec. 7. 18:18
szerintem ez elég nagy, inkább ilyen egész minit választanék a helyedben, amit rá tudsz csiptetni a ruhádra (nyáron futásnál nem lesz rajtad dzseki, csak egy póló, aminek nincs zsebe... akkor hova rakod? :))
2015. dec. 7. 18:12

Elkezdtem én is keresgélni. Azt akartam megrendelni, amit linkeltél Te is, de aztán ez lett:

[link]

Akciós is meg még memória is van benne.

2015. dec. 7. 18:03

[link]



nekem ilyen van pennyben árulták a gyerkőcnek is vettünk elejtegette stb de tökéletes semmi baja,memóriakártya külön kell hozzá az nincs vele....a linket csak azért küldöm hogy van online is neten ha rákeresel többfelé:) én sem járok nagy központi helyekre kb soha

2015. dec. 7. 17:59
Mondjuk az a gond, hogy most nem megyek egyetlen nagy bevásárló központ közelébe sem. :S
4. zakajeo (válaszként erre: 3. - Ac4422300e)
2015. dec. 7. 17:53
Akkor egy tök alap 2000-3000ft körüli lejátszó simán elég én azt az egy kártyát ami a telefonban van és rajta vannak a zenéim rakom át olyankor bele...a tartó amiben teszed ha nincs pici zsebed amibe belefér és a fülhallgató a lényeg tényleg:)
3. ac4422300e (válaszként erre: 2. - Zakajeo)
2015. dec. 7. 17:51

Erre nem is gondoltam, hoy igazából a fülhallgató mennyire fontos lehet. Köszi.

A telefont nem akarom magammal vinni futni, mert féltem.

2015. dec. 7. 17:49
Telefonra a zene letöltése a legegyszerübb ha van okostelefonod. Előtte sima olcsó mp3 lejátszóm volt pennyben kapható legalapabb cucc....szerintem a lényegesebb dolog a fülhallgató hogy ne essen ki jól illeszkedjen kényelmes legyen stb:)
2015. dec. 7. 17:34
Futáshoz milyen zenelejátszót tudnátok ajánlani - lehetőleg ne legyen túl drága (olcsó, de jó)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook