Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire mutassuk ki érzéseinket? fórum

Mennyire mutassuk ki érzéseinket? (tudásbázis kérdés)


13. agis
2010. szept. 1. 20:02
Ezzel tudom, nem segítek, de neked kell érezned. Te ismered a párod, te neked kell látni, hogy mi az ami "túl sok" neki.
12. Zeusz33 (válaszként erre: 12. - Kis@kata)
2010. szept. 1. 19:50
Sajnos az emberek már csak ilyenek mindig azt használják ki aki a szivét adja és ösztente.
11. coccole (válaszként erre: 9. - Katácskák)
2010. ápr. 23. 01:36
Isten adja, hogy nàlunk is igy alakuljon minden! Istennek konyorgom! Ha 2 ember 34 èven keresztul kèpes beszèlgetni egymàssal, akkor ott kalapot emelek. Ilyen boldogsàgot kivànok mindenkinek ès magamnak!
2008. szept. 19. 23:45
huhh...jó a kérdés...bár én nagyon nehezen tudom magam visszafogni, ha az érzelmeimről van szó! Általában ami a szívemen a számon, nagyon kevés kivétel van/volt/lesz!
2008. szept. 14. 04:49
Embere válogatja, én megbeszélném ezeket, hogy ki-mit szeretne a kapcsolatban. Nálunk igy vagyunk Egymás Mellett 34 éve. Párom kedvenc szavajárása volt anno: csak természetesen semmi nQi taktika, mert azt nem szeretik a Pasik..
8. zsó0519 (válaszként erre: 7. - 14775640c4)
2008. máj. 13. 11:44

Igazad van,köszönöm.Lehet,hogy csak tényleg én égettem meg magam nagyon,és most túlkombinálok mindent.Volt pár olyan jel,ami arra utalt,hogy teljesen uralni akar.Érdekes,amióta nem érdekel a hisztije,sőt,rámutattam,hogy az ajtó nyitva van,nem volt hiszti...

Tehát csak ezt szerettem volna megtudni,hogy nem baj-e,ha esetleg néha úgy teszünk,mintha nem érdekelne az egész...Úgy tűnik,működik.:-))))

7. 14775640c4 (válaszként erre: 2. - Zsó0519)
2008. máj. 12. 14:17

semmit :))csak természetesen. nem kell túlspilázni, de nem is kell kő keménynek látszani :))

tudja ő úgyis hogy érzel

a pasik egyszerű aggyal vannak megáldva

nem kombinálnak annyira mint amennyire a nők hiszik :))

2008. máj. 12. 14:06

csak annyira amennyire te is érezni szeretnéd!!!

kulonben ne hasonlítsd ossze a két kapcsolatot,mindegyik más.

mindig arra gondolok mi lenne ha holnap elveszíteném a párom és ma csak azért nem mondtam el neki,hogy szeretem nehogy túl soknak tunjon

egyaltalán mit veszíthetsz avval ha nagyon szereted?és ha vissza is kapod,akkor már nyertél

az élet szép,de nagyon rovid szeress amennyire csak bírsz:))

2008. máj. 8. 09:20

Nem tudom mennyire lehet ezt írányítani és h egyáltalán érdemes-e.Én vagyok amilyen vagyok, semmi agyalás nem volt még az elején sem.A párom pedig nagyon jól tudja, h mennyire szeretem, És Én is tudom-érzem, h szeret-annélkül, h állandóan "nyünyörögnénk" egymásnak!

Mi lenne, ha ennél a párodnál meg pont az lenne a gond, h nem mutatod ki?????

2008. máj. 7. 22:24
Én olyan ember vagyok, aki annak, akit szeret, mindig megmondja az őszinte érzéseit. Szerintem a házasságom is ezért jó. Én a helyedben tök őszinte lennék, ki sem bírnám, ha nem mondhatnám el az érzéseimet. Innentől kezdve a párodon múlik. Könnyen beszélek, de te már megégetted magad! Sok szerencsét!
3. e004ab8014 (válaszként erre: 2. - Zsó0519)
2008. máj. 7. 22:05
Szerintem ez egyénfüggő. Tudom, hogy ezzel nem segítelek ki, de van aki, állandóan igényli, hogy babusgassák, mások meg egyáltalán nem... ezt neked kell kitapasztalnod!
2008. máj. 7. 21:59
Szerintetek mennyire mutassam ki páromnak,hogy szeretem?Volt egy házasságom,ahol túlzott szeretetemet és odaadásomat rendesen kihasználta a volt férjem.Most van egy új kapcsolatom,és nem tudom,mi a helyes...Nem szeretném,ha megint ugyanabba a helyzetbe kerülnék!De ha azt hiszi,hogy nem szeretem eléggé,az sem jó...Mit tegyek???
2008. máj. 7. 21:55
Mennyire mutassuk ki érzéseinket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook