Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jöjj el hozzánk Télapó! fórum

Jöjj el hozzánk Télapó! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jöjj el hozzánk Télapó!

2015. dec. 8. 13:57
Egy csodálatos házban laktunk Zuglóban, 2 gyerekem és én, nagyon összetartó családokkal, én özvegyen, de teljesen befogadva. Telente az udvaron lévő focipályát az apukák fellocsolták, az anyukák felváltva teát főztek, a gyerekek pedig korcsolyáztak esténként. Mikuláskor az egyik apuka elvállalta a szerepet, és a lépcsőházban minden gyerek kinn volt, és mind kapott /természetesen a saját szüleitől/ csomagot, pár jó szót, vagy kis feddést, hiszen ismertük egymást. Mikor az első emeleten átöltözött, és jött fel, a fia izgatottan szaladt elébe,"apu, hogy a fenébe kószáltál, most volt itt a Télapó! Hát csoda, hogy imádtam itt lakni???
4. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Nikletty)
2015. dec. 7. 06:25
Ez a cikk máshonnan van, nem fog válaszolni😅
2015. dec. 5. 20:28
Hihi! A télapó, mint "tartópillér"...:-)
2015. dec. 5. 13:19
Aranyos! Hány éves voltál?
2015. dec. 5. 09:08
A szakállas, piros ruhás, pirospozsgás arcú, pocakos öreg minden gyermek csodavilágának egyik tartópillérje.

Olyan kulcsfigura, akiben megbíznak, akinek elmondják titkos vágyaikat, aki mesét hoz az életükbe, s aki miatt képesek hinni. Hinni a csodákban.

Ugrás a teljes írásra: Jöjj el hozzánk Télapó!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook