Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen színű, és egyszínű vagy mintájú baba, majd kisgyerek szoba mellett döntenél lány és fiú esetén? (Ha már megvolt, kérlek oda hány éve! fórum

Milyen színű, és egyszínű vagy mintájú baba, majd kisgyerek szoba mellett döntenél lány és fiú esetén? (Ha már megvolt, kérlek oda hány éve! (beszélgetős fórum)


2015. dec. 9. 14:43

"Rozslisztből lehet galuskát csinálni?"


Nem próbáltam, de olvastam aki abból csinálta, mégpedig fehér rozslisztből.


A rozsliszt nem nyomja fel a glükóz szintet, még nem tudják miért nem.

2015. dec. 9. 14:33
Javítva: Nálunk lesz két babaszoba is, mivel össze nyitva lesz, de még is csak közelebb legyen éjszaka és napközben is, szóval bármikor.
17. Barát.Á. (válaszként erre: 16. - Barát.Á.)
2015. dec. 9. 14:10

javítva: összenyitva lesz, a lakás két fele


Ja és lesz gyerkőcös konyha pluszban étkezővel egyben.

2015. dec. 9. 14:09

Nálunk lesz két babaszoba is, mivel össze nyitva lesz, de még is csak közelebb legyen nappal és napközben is.


Alvószobának sokféle ágú csillagos kék alapon fehér szobát terveztünk, nem a legpraktikusabb de világos kék vagy zöld szőnyeggel. - ez majd gyerekszoba lesz később átalakítva.


A meg a másik babszoba az fűzöld és festve keretezve sötétkék, sávval például, színes geometriai mintákkal, és méregzöld szőnyeggel. Nekem is méregzöld szőnyegem volt. Csak a neve csúnya. ;)

Jó itt nem padlószőnyeg lesz, hanem német CE normás nagy szőnyeg padlófűtéses hajódalóra.


Meg szép világos zöld bútorok.


De majd össze kell nézni a dolgokat, ha meg van a bútor félre rakva csak akkor lesz meg a festés, és utána a szőnyeg, falikárpit egyebek.

15. Barát.Á. (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2015. dec. 9. 13:50
Köszi!
2015. dec. 6. 07:01
Nálunk halvány sárga, amire egyik oldalra micimackó és társait festettük egy tájképben, a másik oldalt Ariel van ficánkával és a rákkal, a 3. falon meg dumbó van. 8 hónapos a kislányunk.
2015. dec. 5. 10:29
Nálunk fehér volt a gyerekszoba (fiús szoba), a szőnyegpadló világoskék halvány lilás színnel. Teljesen véletlenül találtam szinte ugyanolyan árnyalatú sötétítő függönyt cicákkal, kutyákkal. A sötétítő függöny anyagából varrtam ágytakarót és a későbbi íróasztalhoz való széket is behúztam.
12. Hani12
2015. dec. 4. 21:13
Mi most fogunk festetni lányszobába, habszegfű lesz. De anyósoméknál lila színű (mesevirág) az egyik szoba, az is nagyon kellemes lányszobának.
11. M0ncsa
2015. dec. 4. 20:51

Sima feher falak, babaagynemu is uniszex volt (barna-feher, varrott baranykaval rajta), mindket gyereknek jo volt, a kicsinel meg hasznaljuk is.

Most, hogy egy szobaban laknak, ket egyforma, felnott meretu agyuk van (200x90 cm), egyetlen kulonbseg, hogy a kissracnak (3 eves) kek fiokja van benne, a kiscsajnak (1 eves) narancssarga.


Motimuvokat a falon en csak festve ajanlom, ragasztva semmikepp. Amig kicsik, imadjak tepkedni.

10. Nanda
2015. dec. 4. 20:22

Fiú-lány szoba van nálunk egyelőre,alul sötétebb felül világosabb zöld,Micimackós bordürrel, az ablakokon zöld rolóval.A falon sk. minták vannak Nap-Hold,papírsárkány,házikó,fa aminek a lombja a gyerekek tenyérlenyomatából van.


Jövőre tervezünk festést sárga-zöld-narancs kockásra.

2015. dec. 4. 19:49
KB 1 méter magasságig kék, felette sárga! A két színt pedig egymástól elválasztotta egy maci mintás díszcsík! 4-5 évig volt így! Ja, ez tapéta volt, és nagyon hangulatos! :)
2015. dec. 4. 19:49
Halványzöld, mert amikor kifestettem, még nem tudtuk, fiú lesz-e vagy lány :)
2015. dec. 4. 19:04
Nekünk lany szoba 2011-es: Feher a fal es a babaexpon vettem mesefigurakat (suni, napocska, felho , kismadar, gomba, fa, bokor, virag, pillango, stb ) hungarocellböl, es azok lettek felragasztva. Most 4 eves, es meg mindig szereti, nagyon mutatos.
2015. dec. 4. 18:40

2015-s babaszobák


[link]

2015. dec. 4. 16:59
Nálunk fehér volt, kb. 1m magasságban nagyon szép meleg tónusú mackós díszcsíkkal. Lány, de unisex szobát szerettünk volna. 2 évesen letépte a csíkot, nagyon megbántam hogy nem egyszerű fehér volt, javítottuk de nem lett már soha szép... 2007-es, lány. Sima fehér szobája van (faházban lakunk, fehérre van festve), úgy dekorálja ahogy neki tetszik :) Tanulság: szerintem minél kevesebb díszítés kell, annál időtállóbb... nem sokáig babák :) Az élénk rajzfilmfigurák a falon nekem kifejezetten taszítóak.
2015. dec. 4. 16:53
Nalunk semleges, kb tejeskave szinu a fal, csikos tapetaval, es mindenki a sajat kuckojat a kedvenc mesefiguraival "tapetazta ki". Most 3,5 evesek.
2015. dec. 4. 16:46

Nekünk az egyik szoba zöld alul majd elválasztva bordűrrel felül kicsit világosabb zöld rajta bàránymintákat festettem.

A másik felül világoskék rajta micimackó mintákat festettem bordűrrel elválasztva a lenti kicsit másabb kék szín. Leirva nem olyan mint életben 😊

2015. dec. 4. 16:37
Nálunk narancssárga volt,majd olyan 2 éves lehetett amikor világos lilára festettük.És a kedvenc mesehőseit festettem a falakra,ami folyamatosan bővül!
2015. dec. 4. 16:27

Nekem is páromnak is vannak elképzelései, van átfedés de nem teljes.


PS: Azért majd én is leíróm. Csak nem szeretnék előre, abból témát formálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook