Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Budapesti szakembert ajánlanál, aki a Borderline személyiségzavarból segít kiutat találni? Tapasztalatok? fórum

Budapesti szakembert ajánlanál, aki a Borderline személyiségzavarból segít kiutat találni? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


8. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Agnetalie92)
2015. dec. 3. 00:37
Én egyéb betegségekből kifolyólag látogatom a várószoba.hu-t, ott rengeteg ismeretet lehet szerezni a borderline-ről is. Sokan ajánlanak orvost, vagy egyéb megoldásokat.
2015. dec. 2. 12:45

szerintem lassú eredmény nincs ezzel a személyiségzavarral, persze minden rajtad múlik, de pl saját tapasztalatból (dependens borderline)

sokáig tart magammal elfogadtatni dolgokat és azon változtatni is, szóval rá kell szánni az időt, bár én is türelmetlen vagyok olykor, ami még jobban akadályoz. Ha nem is találsz jó terapeutát magadon is sokat tudsz segíteni.

2015. dec. 2. 09:39

Javítva: Fogadott testéverem öccse, bordeline volt.


Nem három, hanem 5-10 évig kell járni, persze szakaszosan, folyamatos a javulás.


Nem magán, hanem alapítványi - mentősként is ez mondtuk és még működik, - Nap-Kőr.

A volt SOTE egyetemi kísértei-gyakorló klinikájából lett. Bár ez így ijesztő nagyon barátságos hely. - Dániel szerint.


Ha akarod, magán terapeutát is tudok ajánlani, fogadott testvéremét. Jó és tapasztalt szakember, és humánus díjszabású. Fogadott testvérem mai napig jóban van vele.

5. Barát.Á. (válaszként erre: 4. - Barát.Á.)
2015. dec. 2. 09:36
+ sok vessző. A nyelvre figyelve, nem figyelek a nyelvtanra. :S
2015. dec. 2. 09:35

Fogadott testéverem öccse bordeline volt.


Nem három hanem 5-10 évig kell járni persze szakaszosan folyamatos a javulás.


Nem magán, hanem alapítványi - mentősként is ez mondtuk és még működik - Nap-Kőr.

A volt SOTE egyetemi kísértei gyakorló klinikájából lett.


Ha akarod magán terapeutát is tudok ajánlani, fogadott testvéremét. Jó és tapasztalt szakember és humánus díjszabású. Fogadott testvérem mai napig jobba van vele.

2015. dec. 2. 09:26
Fogyasztottál tudatmódosító szert?
2015. dec. 2. 00:01
Budapesten, magán rendeléses szakember, aki tényleg tud segíteni..gyorsan, mondjuk ne 3évig kelljen járnom..
2015. dec. 2. 00:00
Tapasztalat, Borderline személyiségzavarból kiút?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook