Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menzesz előtti szexből terhesség? fórum

Menzesz előtti szexből terhesség? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 18. 08:43
2015 óta már csak kiderült, hogy terhes-e a fórumindító vagy sem! :D
2017. dec. 29. 04:51
en is csatlakozok az elottem velemenyehez.
2017. dec. 27. 16:53
Barmikori szexbol lehetseges a terhesseg.
29. 4740439ec6 (válaszként erre: 26. - Revibb)
2015. dec. 29. 07:55
Félidőben voltál.
2015. dec. 29. 07:24
Sziasztok. Junius 15 en jott meg es junius 12 en estem teherbe.
27. revibb (válaszként erre: 24. - Kinguskaaa)
2015. dec. 18. 19:31

Szerintem mindenképpen csinálj, ha azóta nem jött meg.

És ha az negatív lesz, de még mindig késik, mindenképpen menj orvoshoz. Lehet hogy a hormonjaiddal lehet a probléma.

Azóta volt bármi menzeszre utaló jel?

26. revibb
2015. dec. 18. 19:19

Régen írtam, igaz.

Valahogy a lebeszélések végett a teszt elmaradt, nem csinaltam.

Viszont a mellem nem feszül, hanem az alsó, külső részeken nyomás hatására fáj (leginkább a bal), és kissé megnőtt. Fogalmam sincs, hogy ez most a menzesz előtti szokásos dolog, vagy esetleg ez most más.

Aki volt már terhes, milyen mell fájdalma jelentkezett, és körülbelül a fogantatástól számított hányadik hétben?

2015. dec. 4. 05:43
en igy lettem terhes.
2015. dec. 3. 23:29
Akkor lehet meg varok csinajak meg tesztet? Nem igazan vagyok jartas ezzel a teren
2015. dec. 3. 23:27
De nem is a megszakitasos vedekezes mert soha nem veszi ki , ugy vagyunk vele ha jon jon nem gond csak aggaszt a sok megativ teszt :(
22. Panna.33 (válaszként erre: 20. - Kinguskaaa)
2015. dec. 3. 23:25
Simán lehetsz terhes. Csak kéne még tesztelni, aztán el is menni orvoshoz, ha nem jön meg.
21. NomNom (válaszként erre: 15. - Revibb)
2015. dec. 3. 23:22

Nálunk mindig a megszakításos védekezés megy, ennyi erővel már egy zsák gyerekem lehetne.

Persze, ha még nagyon nem szeretnétek gyereket ezt a módszert hanyagoljátok, de ne aggódj, 100%, hogy nem vagy terhes. ;)

2015. dec. 3. 23:14
Sziasztok , enis küzkodok egy kis gonddal, parommal tobbszor vagyunk egyutt viszont soha nem vedekezunk, eddig nem is volt gond de most ket hete kesik .. Csinaltam mar tesztet de negativ, sok valtozast nem is erzek pocot tobbet eszek meg van derekfajdalmam de ennyi, viszont tobb teszt is negativ lett, meg varok a doktorral de szerintetek mi lehet a bajom? Csinaljak meg tesztet? Van ertelme? Koszi
19. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2015. dec. 3. 23:05
Na, ezt jól leírtam... Szóval mi is az utóbbi években gumit használtunk. Nem volt vele probléma.
18. moonlight13 (válaszként erre: 13. - 1e53ba4657)
2015. dec. 3. 23:04
Azért ennyire nem lehet félelemben élni! Én mi is sokszor használtunk gumit a párommal, amikor már nem szedhettem gyógyszert. Soha nem foglalkoztam azzal, hogy mi van, ha kiszakad.. Ennyire ne legyünk már pesszimisták! Ezen az alapon azon is retteghetünk, hogy mi van, ha a fejünkre esik szex közben a csillár.
17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Revibb)
2015. dec. 3. 22:59
Nem igazán értelek. Megjött a menstruációd, ráadásul 2 nappal hamarabb. Addig se nagyon volt esélye annak, hogy terhes lennél, de ha menstruálsz, akkor meg pláne nem valószínű.
16. 1e53ba4657 (válaszként erre: 15. - Revibb)
2015. dec. 2. 18:43
Koszonom .:)
15. revibb (válaszként erre: 14. - 1e53ba4657)
2015. dec. 2. 18:17

Valahogy mindig azok járnak "pórul" ezekben az esetekben, akik még bizonyos okok miatt nem szeretnének babát. :/ Érdekes ez a természet.

De azért szurkolok, hogy esetleg valamikor a közeli jövőben legyen babád. Aki igazán szeretne, megérdemli. :)

2015. dec. 2. 18:12
Amugy meg en azert veszem lazan,mert felolem lehetek az.:) Regen babaztam.:D
13. 1e53ba4657 (válaszként erre: 12. - Revibb)
2015. dec. 2. 18:10
Amikor gumival vedekeztunk sem ment el bennem,mert kiszakadhat,akkor meg johet az esemeny utani tabletta..ami nem olcso.Szoval nalunk mindenhogy megszakitasos.
12. revibb (válaszként erre: 11. - 1e53ba4657)
2015. dec. 2. 18:08

A tablettától én is rettegek, amit utoljára felírt a doki, csak ellenérzést váltott ki belőlem. Ezért ezt az ötletet teljesen elvetettem már, meg hallottam, hogy valaki a szedése alatt is terhes lett, így fogalmam sincs már akkor, mi az igazán hatásos.

Most hogy beleestem ebbe a hibába, biztos, hogy mostantól óvszer mindenképpen használatban lesz. Nem jó ez a kétely. Abortuszról is annyi rosszat hallani, olvasni. Valahogy nem éri meg számomra.

2015. dec. 2. 17:11
Ha nem benned ment el ,boven kivette elotte,akkor nem .En evek ota igy vedekezek a pasimmal,megszakitassal,mert az ovszer kicsinal ,a tablettat meg nem szednem,tehat nem kell felni,ha csak nem vagyok meddo?! :D
10. revibb (válaszként erre: 7. - 6f257fd90e)
2015. dec. 2. 16:14
Most tényleg úgy érzem, hogy ilyen stressz nem kell az életembe, de ha előfordul esetleg valamilyen meggondolatlan okból, most már legalább nem fogok hülyén meredni egy ilyen tesztre. Köszönöm :)
9. revibb (válaszként erre: 8. - Timycat)
2015. dec. 2. 16:13
Igyekszem megnyugodni. :) Köszönöm hogy leirtad. Ez igy kicsit most jobb érzést vált ki belőlem. Viszont a hasam ma volt, hogy picit szurkált. Nem tudom mi lehet ez. Lehet hogy csak bemesélem magamnak.
2015. dec. 1. 23:20

Nem hinném, hogy terhes vagy. Én közvetlen vérzés előtt "botlottam meg", nem védekeztünk mert minek és különben is már totál pm-tüneteim voltak, na ezek a tünetek azonnal leálltak, nemhogy vérzésem lett volna. Kb 8-10 nap múlva meg már tutira tudtam, hogy menzeszre egy darabig ne számítsak :)

Szóval nyugodj meg!

7. 6f257fd90e (válaszként erre: 6. - Revibb)
2015. dec. 1. 22:01

Esetleg, ha legközelebb is ilyen alkalom adódik (bár most tutira azt mondanád, hogy többet ilyet nem :)) ) - de ha mégis, csinálj egy lh tesztet közvetlenül utána. Az kimutatja amennyiben peteérésed van, vagy sem. Amennyiben nincs - tök felesleges parázni.


Csak arra vigyázz - legalábbis engem megkevert kicsit az elején - az LH tesztnél mindkét vonal bepirosodik; akkor pozitív, ha a tesztcsík erősebb mint a konkrollcsík (na én ezt nem tudtam, és pislogtam, mint béka a moslékban, hogy hogy lehet nekem 5 napon át pozitív LH tesztem :P )

6. revibb (válaszként erre: 4. - 6f257fd90e)
2015. dec. 1. 21:48

Ezen már én is átrágtam magam számtalanszor, de az emberi aggodalom határtalan. Sajnos most nem lenne alkalmas egy kis baba.

A tesztet mindenképpen megcsinálom. Köszönöm a megnyugtatást.

5. revibb (válaszként erre: 3. - E676663877)
2015. dec. 1. 21:41

Igen, valószínűleg rágörcsölök, csak sajnos néha már az ember minden kis apró jeltől megijed. Nekem általában a menzeszem nem késik, hanem 1-2 nappal előbb jön, ha csúszás van.

A mostani időszak görcsösebb volt, ezért is szeppentem meg, amikor az első napot kibirtam végig talpon, és nem gyógyszerrel kezdtem a reggelemet.

Azért 10-14 nap után mindenképpen tesztelek egyet. Csak hogy a lelkem is megnyugodjon.

Köszönöm a választ!

4. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - Revibb)
2015. dec. 1. 21:38

Nincs szerintem aggodalom, nem lehetsz terhes. Persze van rá egy minimális esély, már ha azok közé tartozol akik menstruálnak terhesség alatt is, de ez kevésbé valószínű.


Gondold végig: a méhed a méhfalat megvastagítja minden hónapban, hogy legyen hova beágyazódjon a megtermékenyített petesejt. A mestruáció ennek a megvastagodott méhfalnak a kiürülése. Amennyiben terhes lettél volna eddig, most kiürült volna. Amennyiben a megtermékenyített petesejt még a petevezetékben van, es a menstruációd után éri el a méhet, nem lesz hova beágyazódjon, ugyanis az újravastagodásnak kell kb 7-10 nap.


Nem hiszem, hogy szükség lenne aggodalomra. Hogy biztos legyél benne, csinálj egy teszet 10-12ik napra. De mernék rá egy 10 ezrest tenni, hogy negatív lesz :P

3. e676663877 (válaszként erre: 1. - Revibb)
2015. dec. 1. 21:36
A vérzésed azt jeletni, hogy nem történt meg a már lemenőfélben lévő petesejted megtermékenyítése. A vérzésed szerintem normális. Most gyengébb, máskor erősebb, biztos volt már máskor is ilyen. Csak most rágörcsölsz, mert azt hiszed várandós lettél.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook