Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegeden Dr. Molnár András. Tapasztalatok? fórum

Szegeden Dr. Molnár András. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 20. 14:04

Sziasztok!


Molnár András Doktor Úrról csak jókat tudok mondani. Nem szüléssel kapcsolatosan kerestem fel, hanem egyéb probléma miatt. Előtte több orvosnál jártam, de mindenkiben csalódnom kellett sajnos. Senki sem tudott segíteni a problémámon, vagy inkább nem akart.

A Doktor Úr nagyon kedves, türelmes, empatikus, segítőkész, ambiciózus, nyugalmat árasztó. Én szívből ajánlom mindenkinek! :)

2015. dec. 1. 20:42

Igen en is igy jartam. O volt az ugywlwtes orvos es csaszarozott es nagyon rendes volt. Arra gondoltam felfogadom a masodik babanal :)

Csak nem tudom az arakat,de ugy egyaltalan nem merr az elso terhessegemnelem fogadtam orvost...

2015. dec. 1. 20:34
Szia! Én csak szülni, szültem nála, mert neki adott át az orvosom tavaj, de csak jót tudok róla mondani. Császározott, minden rendben volt. Nagyon alapos, figyelmes, de barátságos is volt egyben.
2015. dec. 1. 19:43

Sziasztok! Engem az erdekelne,hogy valaki Szegeden felfogadta e orvosanak Dr.Molnar Andrast?

Megosztanatok a tapasztalataiktokat velem? :)

Koszonom!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook