Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki tudna segíteni képszerkesztésben? fórum

Valaki tudna segíteni képszerkesztésben? (tudásbázis kérdés)


7. hoxás (válaszként erre: 6. - 55edba9f32)
2015. nov. 26. 15:02
Én általában színezem a hátteret (gimp), ha más megoldás nincs. Felveszel színt a pipettával (a háttérnek megfelelőt) és kitöltöd vele a hátteret.
2015. nov. 26. 11:24
Gimp-ben próbáltam intelligens ollóval, de nem az igazi :(
2015. nov. 26. 10:12
Képtelenség szépen megoldani. Ahhoz, hogy profi kivágás legyen megfelelő háttérrel, megvilágítással kell dolgozni. Létezik lasszó és mindenféle szépség photoshopban, de a haj környékén egyik sem dolgozik szépen. Kézzel sokszoros nagyítás mellett sem lehet észrevehetetlenül kiszedni. Soha nem adtam még a nevem ilyen képhez. Láttam barkács megoldásokat, de egy se volt szép. Varázspálca tud még hátteret kiszedni, de a haj környékén az sem igazán tudja, legyen is bármilyen az érzékenysége.
4. kristo_f (válaszként erre: 3. - Kristo_f)
2015. nov. 26. 09:13

pl.

[link]

3. kristo_f (válaszként erre: 2. - 55edba9f32)
2015. nov. 26. 09:12

Milyen programmal próbáltad?


Minden háttér kiszedésnek a lényege hogy a megtartandó képet aprólékosan körbe kell rajzolni, ez pepecs munka. Aztán valahol a menüben ott van hogy "megtart" vagy "kivág" v. hasonló

Akár a Paint is megcsinálja


Beirod a Googléba hogy "kép háttér eltüntetése" és próbálgatod melyik a legszimpatikusabb

Ajánlhatnék progit de nem használtam háttér eltüntetést még, nem kellett

2015. nov. 25. 22:46
Le kellene szedni egy kép hátterét, sehogy sem sikerül :(
2015. nov. 25. 22:45
Valaki tudna segíteni képszerkesztésben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook