Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nokia 105 fórum

Nokia 105 (beszélgetős fórum)


2015. nov. 24. 11:21
Köszönöm, Gizus, a választ. Valaki esetleg a 105-ösről is tud valamit?
3. gizus58 (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2015. nov. 24. 10:14
Nekem Nokia 108 as van, az sem drágább.Jó hangos, utcai tlefonálásra is nagyon megfelelő!
2015. nov. 24. 10:11

Ismeri valaki a Nokia 105-öt? Másodtelefonnak szeretném, most van alkalmam elég olcsón megvenni. A neten kerestem róla infókat, nagyon jókat írnak, csak egyvalamit nem sikerült megtalálnom, épp a legfontosabbat: telefonálás közben milyen a hangerőssége és a hangminősége. Sokszor kell nagy zajban, utcán, vonaton telefonálnom, és egyszer már ráfáztam (egy különben nagyon jó kis piros, kétkártyás Nokiával, ami olyan halk, hogy legfeljebb otthon tudom használni). Most nem szeretnék újra így járni, mert pont azért lenne rá szükségem, hogy időnként kíméljem az okosabb telefonomat, és ezt vigyem magammal helyette. Viszont ha olcsó is, nem éri meg megvenni, ha nem tudom arra használni, amire kellene.

Egy szó mint száz, van valakinek ilyen telefonja? Tud valaki nekem válaszolni? A 2015-ös felújított változat érdekel, aminek a net szerint 20%-kal jobb a hangminősége, csak kérdés, az mit jelent…

2015. nov. 24. 10:11
Ismeri valaki a Nokia 105-öt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook