Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zenélő plüssfigurát hogyan lehet kitisztítani? fórum

Zenélő plüssfigurát hogyan lehet kitisztítani? (tudásbázis kérdés)

10. hoxás
2015. nov. 23. 15:00
Nemrég vettem egy plüst a turiba. Mosógépbe mostam. Amikor vizes volt nem adott ki hangot, de ahogy megszáradt simán működött. Nem elemes.
2015. nov. 22. 23:00
Szőnyegtisztító habbal
2015. nov. 21. 14:17
A nem elemest mosógépben..Az elemest csak nedves ruhával...
2015. nov. 21. 10:15

Nehezen. Azt szoktak altalban ajanlani, hogy ha elemes, akkor eloszor is vedd ki az elemeket. Aztan langyos/meleg vizes, folyekony mososzeres vizzel dorzsold at. Ennyi. Ha elemmel mukodo jatekot mosol mosogepben mindig lutri, hogy aztan mukodik-e vagy sem.

Ha meg komolyabb elektronikai reszei vannak, mint pl. a Furby, az aztan tuti, hogy mosogep utan egybol dobhatod a kukaba.

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2015. nov. 21. 09:34
Ez elemes volt...
2015. nov. 21. 09:33
Anno volt a lányomnak egy kínai, beteg volt, lehányta :) Kimostam mosógépben és utána betettem egy napra a fagyasztóba, fontosabb volt hogy tiszta legyen, minthogy zenéljen... kibírta, zenélt utána is :) Még körülbelül 4 évet és 5-6 mosást bírt :) A plüss már lefoszlott róla de hangja még mindig volt... :) A kínai ipar csodája...
2015. nov. 21. 09:30
Vegytisztítással, vagy lehet kapni fertőtlenítő 'srpicnit.
3. Ugyubugyu (válaszként erre: 2. - Fruska84)
2015. nov. 21. 07:20
A plüssnyuszi belsejében van egy doboz ami az állatka hangját utánozza ha megnyomjuk a kezén lévő gombot. Nem lehet kivenni belőle, bele van varrva.
2. fruska84 (válaszként erre: 1. - Ugyubugyu)
2015. nov. 21. 07:00
Ez egy nagyon jó kérdés! Emiatt a második babánál már én is odafigyeltem, hogy csak olyan zenélőt vegyek amiből ki lehet venni a kütyüt! Pontosabban milyen zenélő? Pl. vannak azok a meghúzós és vissza berregős játékok (ez nem tudom mennyire érthető így...) azokat én simán beteszem a mosógépbe, megszárad és utána ugyan úgy működik (de ugye az nem elemmel működik). De ha egy elemes zenélőre gondolsz, hááát azt max. vizes ronggyal tudnám elképzelni.
2015. nov. 21. 06:41
Zenélő plüssfigurát hogyan lehet kitisztítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook