Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véletlenül rossz ajándékot szereztem be, ti mit tennétek a helyemben? fórum

Véletlenül rossz ajándékot szereztem be, ti mit tennétek a helyemben? (tudásbázis kérdés)

7. Perla del Mar (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2015. nov. 18. 12:12
köszi
2015. nov. 18. 07:31
Én visszavinném, hogy bocsi ezt benéztem, és ha jól emlékszem szoktak ilyen hógömbök lenni rossmannban, dm-ben, talán még a pirexben is, auchan és tesco körüli kisüzletekben is.
5. Perla del Mar (válaszként erre: 4. - Panna.33)
2015. nov. 17. 23:51
Értem, köszi, nem tudom akkor, mert végülis én nem vettem észre, hogy ez a kettő nem hógömb. Összesen 6-t vettem a másik 4 az hógömb..
2015. nov. 17. 23:33

Most néztem, csak az internetes vásárlásnál kell visszavenni, ha mégis nemet mondasz

Azért egy próbát megér, nagyobb cégek vissza szokták venni az árut, ha pl, tévedésből veszed meg.

3. Perla del Mar (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2015. nov. 17. 22:56
Köszi, utánanézek.
2015. nov. 17. 22:45

Vidd vissza.

El lehet állni a vásárlástól, ha jól emlékszem 3 napon belül.

2015. nov. 17. 22:27
Kutyasétáltatás közben kinéztem az üvegen keresztül ezeket a hógömböket, mindig az üzlet előtt sétálok el. Ma bementem megvenni karácsonyra, a családnak meg két barátnőmnek és magamnak egyet, hogy nekem is legyen. Célirányosan odamentem, kikerestem a neveket. Itthon vettem észre , hogy a bátyámé meg az enyém nem hógömb, hanem magic globe.:S Utolsókat is vettem le a tartóról, gondolom a karácsonyiakat elvitték már. ( Ilyen is csak velem történhet meg :S) A bátyámnak nov.27-én lesz a szülinapja, eszembe jutott, hogy odaadom az övét, csak akkor meg hülyén fog kinézni, ha karácsonyra meg kap egy hógömböt is ? (Már, ha sikerülne venni) Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook