Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ortopéd cipő supinált sarokkal. Ez olyan mint a supinált cipő csak a lábára szabják? fórum

Ortopéd cipő supinált sarokkal. Ez olyan mint a supinált cipő csak a lábára szabják? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 18. 21:32
Tudom, hogy ezen itt senki nem tud segíteni, itt csak annyi volt a kérdésem, hogy, hogy kell értelmezni az ortopéd cipőt supinált sarokkal...
8. noozimanoo (válaszként erre: 6. - Manga24)
2015. nov. 18. 08:54

Szerintem simán menjetek el egy másik dokihoz, hogy ő mit mond. Vagy hogy legalább segít-e értelmezni, amit az első doki (nem) mondott el...

Nálunk a supinált cipőbe a talpa alapján készült talpbetét kerül. Ez egyedi, a cipő meg mindegy, melyik a lábán, áttesszük bele a betétet. Így nem kell minden évszakra egyedi cipőt csináltatni.

7. trapiti (válaszként erre: 6. - Manga24)
2015. nov. 17. 22:18
Hát ezen itt nem fog tudni senki segíteni. Ott kellett volna a sarkadra állni, vagy elvinni máshoz is mielőtt megcsináltatod a cipőt.
2015. nov. 17. 22:11
Tudom csak kicsit ideges lettem, nem volt segítőkész a doki, tőszavakban válaszolt, fel se kelt a székéből... kb 2m-ről ránézett és ennyi volt.Meg se fogta a kisbokáját. Kérdeztem tőle, hogy supinált cipő kell neki? Azt mondta igen. Rákérdeztem, hogy akkor ezek szerint elég lesz az, ortopéd cipőre nincs szükség. Erre azt válaszolta, hogy de...
5. trapiti (válaszként erre: 3. - Manga24)
2015. nov. 17. 22:07
Ezt az orvostól kell(ett volna) megkérdezni. Lehet hogy nem elég a 3mm-es sarokék, de erre itt senki nem fog tudni válaszolni.
2015. nov. 17. 22:01
sajnos nem vagyok ortopedcipesz :(
2015. nov. 17. 22:00
Akkor nem értem, miért nem elég a supinált cipő... Nem olyan csúnya a lába. Vagy az ortopéd orvosok előszeretettel írkálják fel gyerekeknek?
2. trapiti (válaszként erre: 1. - Manga24)
2015. nov. 17. 21:54
Igen. A kereskedelmi forgalomban kapható szupinált cipőkben 3mm-es sarokék van, ez esetleg plusz betéttel emelhető még, de ha ennél több kell, vagy egyéb korrekcióra is szükség van, akkor egyedileg készítik a cipőt.
2015. nov. 17. 21:40
Ortopéd cipő supinált sarokkal. Ez olyan mint a supinált cipő csak a lábára szabják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook