Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vitamintól lehetek pattanásos? fórum

Vitamintól lehetek pattanásos? (tudásbázis kérdés)


6. Csipkerózsika (válaszként erre: 5. - Csoblanka76)
2015. dec. 6. 13:12

Igen, ez teljesen biztos. Sőt, a c-vitamin kisimítja, puhítja a bőrt, eltünteti a hibákat.

A másik kettő esélyes vagy pedig valami teljesen más. Nekem anno csokitól volt ilyen gondom, konkrétan a kakaóvajra lettem érzékeny. Télen, napfény hiányában nem szokott ilyen gondod lenni? Mert ilyen is lehet.

2015. nov. 18. 10:40
C vitamintól tutira nem leszel pattanásos. Amúgy érdemes kikérned egy dietetikus tanácsát
4. 988c5dc163 (válaszként erre: 3. - Cicmic87)
2015. nov. 18. 05:21
Nem voltam még negyven éves amikor nekem is tele lett az ajkam kiütéssel, szenvedtem eleget mire meg találtam mi okozza . Orvoshoz nem mentem figyeltem milyen étel után jön ki a pattanás . Ha meg teheted egyél minden reggelihez zöldségfélét pláne uborkát télen nyáron. Reggel forró vizzel arc mosás utána jó hideggel majd kend be vékonyan körömvirág krémmel vagy ami Neked szimpatikus.
3. cicmic87 (válaszként erre: 2. - 988c5dc163)
2015. nov. 17. 22:20
Azért kezdtem el szedni, mert tél van és gondoltam megelőzés képen!
2. 988c5dc163 (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2015. nov. 17. 21:42
Egyél sok zöldséget sokkal egészségesebb mint a vitaminok szedése. Szerintem simán lehet ettől a pattanás . Egyszerűen hagyd el ha elmúlik akkor attól volt ha nem akkor nem. Persze jó lenne azt is tudni miért szedsz vitamint.
2015. nov. 17. 21:32

3 hete kezdtem el szedni c,b vitamint és folsavat.

Lehetséges, hogy ettől van most rengeteg pattanásom?

Korábban is volt 1-2, de most rengeteg van, ami piros, gyulladt az arcomon és a nyakamon.

Nem tudom, hogy hagyjam abba vagy ez "jó jel", mert ez azt jelenti, hogy tisztul a szervezetem?

Remélem tud valaki tanácsot adni!

Válaszotokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook