Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félrecsúszott élet... avagy hogy álljunk újra talpra!!! fórum

Félrecsúszott élet... avagy hogy álljunk újra talpra!!! (beszélgetős fórum)


6. csikil4ny (válaszként erre: 4. - Zsuzska1425)
2015. nov. 17. 18:34
Én addig halogattam a változtatást az ismerős rossz mellett amíg lebénultam - igen, volt olyan szakasz nekem is, amit írtál: önsajnálat, sors okolása - aztán változtattam: elváltam, összeszedtem magam s most azon igyekszek, hogy megússzam a gerincsérv mütétet. De egy biztos, nem bántam meg, hogy végre a sarkamra álltam.
2015. nov. 17. 16:59

Túl vagyok egy válláson,itt vagyok 4 gyerekkel és egy vállalkozással.Nap mint nap küzdök a holnapért,ami nem is lenne baj,csak a sok idegesség mellett nem jut arra időm amire kellene.A vállalkozás feladásán is gondolkozom...

Igen lehet,hogy igazad van,és jobb a bizonytalan ismeretlen,mint a biztos rossz...

4. Zsuzska1425 (válaszként erre: 3. - Csikil4ny)
2015. nov. 17. 16:36
konkrétan nem tudom a te esetedet,de nekem volt kritikus életszakaszom,nagyon kritikus,és akkor finoman fogalmaztam,hidd el....egy ideig csak tipródtam,h nem jó ez így,mit tehetnék,ez a sorsom,blabla,majd szép lassan építettem a pozitív életemet,meg tudom csinálni,nem élhetünk így,a kisfiam nem ezt érdemli,stb....és ahogy beértem a változásra,kinyílt a világ,én mondjuk fejest ugrottam az ismeretlenbe,barátnőm szerint megőrültem,h a bizonytalant választottam,de ha maradok az biztos rossz,naná,h megléptem,csak ezt tudom javasolni mindenkinek,jobb a bizonytalan ismeretlen,mint a biztos ismerős rossz
2015. nov. 17. 13:24

A múltból érdemes tanulni, de attól, hogy naponta ezt kérdezgetjük nem lesz jobb! Van amikor nem hibáztunk, csak a körülmények hozzák a változást...


Mi történt?

2015. nov. 17. 13:23
Egy vállás után,vagy egy munkaelvesztése után ki mit érzett és hogyan sikerült újrakezdeni? Vagy mikor az életetetkben egy nagy sorsválasztó döntséhez jutottatok mi volt ami segített a döntésben??
2015. nov. 17. 13:21
Hányan tesszük fel a kérdést nap mint nap,hogy mit rontottunk el??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook