Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándékok! Ti mit ajándékoztok a párotoknak? Esetleg írnátok nekem kreatív, értelmes dolgokat?! :) fórum

Karácsonyi ajándékok! Ti mit ajándékoztok a párotoknak? Esetleg írnátok nekem kreatív, értelmes dolgokat?! :) (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Karácsonyi ajándékötletek, ajándéktippek a házastársnak, kedvesnek, barátnak

2015. nov. 16. 10:01
5. éve vagyunk együtt a párommal! 32 éves! 2 kisfiúnk van! 3 éves, és egy 1 hónapos! :) Olyan ajándékra gondoltam ami hasznos, tud használni, és értékelni fogja, tetszeni fog neki! Az egyik ajándékom, egy olyan "könyv szerűség" lenne, ami mondjuk 10-15 max 20 lapos lenne..történetek képekkel, hogy, hol és mikor kezdődött velünk. Hol kezdődött, hol folytatódott, és az emlékezetes helyszínek, dolgok, amiket közösen éltünk át! :) A képekhez, és az élmények mellé, egy - egy idézet, vagy jól megfogalmazott kis történet. Persze a gyerkőceink is bele kerülnének! :) E mellé, egy hasznos dolgot szeretnék neki venni..elhagyta a karóráját, már jó régen..több mint valószínű, hogy azt fog kapni. Nyaklánca van 2 is. Karkötője is van, de nagyon ritkán használja..Ruhája milliónyi van..Egyébként kamionsofőr, szereti a kamionokat, és a repülőket! Kedvenc parfümjéből még van, szóval az kilőve! Ti mit gondoltok erről, a könyvszerűségről? Aranyos, vagy inkább gyerekes? Ti mit ajándékoztok a párotoknak?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook