Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Win10 a Win7-et írja felül, vagy legyalulja teljesen a gépemet? fórum

A Win10 a Win7-et írja felül, vagy legyalulja teljesen a gépemet? (tudásbázis kérdés)

1 2
35. Bözsi néni (válaszként erre: 34. - Syria)
2019. máj. 31. 21:35

Örülök, hogy te viszont ilyen okos vagy, akkor megoldod a problémádat.


Vagy visszarakod az XP-t, ha már a Win10-el nem boldogulsz:-)))

34. syria (válaszként erre: 33. - Bözsi néni)
2019. máj. 31. 20:57

Nem csupán böngészőből áll a számítógéphasználat.

Nem vagyok amatőr, nem állítok be semmit kezdőlapnak.

Azon, hogy nem érted a problémámat, nem csodálkozom. :)

33. Bözsi néni (válaszként erre: 30. - Syria)
2019. máj. 31. 17:31

Mármint a bögésződet ha megnyitod?

Biztosan be van állítva kezdőlapnak.


Ehyébként nem igazán érthető, mi a problémád.

32. kristo_f (válaszként erre: 31. - Kristo_f)
2019. máj. 31. 17:30

Mármint ez :)

[link]

31. kristo_f (válaszként erre: 30. - Syria)
2019. máj. 31. 17:30

Öreg kutya már nem tanul új trükköt :)

Azért hátha segít neked, én nem is értem az egészet

30. syria (válaszként erre: 28. - Kristo_f)
2019. máj. 31. 17:14

Még mindig XP-d van?

Életem egyik legrosszabb döntése volt win7-ről win10-re váltani. :(

Sztochasztikusan azt csinálja a rohadék, hogy kipécéz magának egy ablakot, ami domináns. Hiába nyitok úja(ka)t, mindig az van felül. Csak az segít, ha mindent bezárok és újra nyitok.

Valakinek ötlete, hogy mi szerint csinálja?

29. syria
2016. aug. 6. 11:11
Aki azt szeretetné, hogy folyamatosan figyeljék, adatokat gyűjtsenek az internetezési szokásairól, és gyerekded kérdésekkel molesztálják, az nagyon gyorsan váltson WIN10-re!
28. kristo_f (válaszként erre: 23. - 53da430adb)
2016. aug. 5. 16:51

XP zombi és botnet?

Sőt WIN Millenium

Tudtad hogy a Kasperskynek van botnet védelme is, sőt a Trendmicro-ak , de más oldalaknak is online virus és malware irtása

Megjegyzem, XP-m van még mindig és évek óta tökéletesen megy. De ha mégis beütne valami, akkor Ghost és 10 perc alatt tiszta WIN visszarakva

Gondolod hogy most kezdik irni a hackerek a virusokat és társait XP vagy WIN7-8-ra amikor a 10 a "favorit

Mi a fenének kellene egy sima netezésre XP-nél jobb

Jópár programom nem megy WIN8 alatt, kipróbáltam

Maradtam az XP-nél

Ezzel nem azt mondom, hogy aki akarja ne álljon át WIN10-re, egyesek szerint kevésbé terheli a processzort, de ezt a hétkönapi user észre sem veszi

27. syria (válaszként erre: 26. - 53da430adb)
2016. aug. 5. 15:17

Én sem ismerkedni jöttem erre a fórumra (se). :)

Elárulnád, milyen informatikai végzettséggel és/vagy számítástechnikai gyakorlattal a hátad mögött írtad az okosságaidat a WIN10-zel kapcsolatban? :D

2016. aug. 5. 09:07
Szia nem ismerkedem online,23 éve nős vagyok.
25. syria (válaszként erre: 23. - 53da430adb)
2016. aug. 4. 19:15

"ha maradsz a régi windowsnál akkor szép lassan olyan állapotba kerül a 7-es mint most az xp(zombi).

Nyilván van akinek megfelel egy botnettel fertözött félhalott rendszer is."


Megtudhatjuk, hogy milyen informatikai végzettséggel és/vagy számítástechnikai gyakorlattal a hátad mögött írtad az okosságaidat?

(Amúgy a „később” szinonimáját egy n-nel helyes írni. :D)

24. syria (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2016. júl. 29. 07:15

Tudom, hogy vissza lehet állni. De attól tartok, történtek olyan változtatások, amik nem fognak visszaállni. :(


(A nyomorult feltérképezett egy „balkézről” telepített alkalmazást, s azt már nem tudom használni. S ahogy eddig meg volt oldva, félek, nem csak a 10-es alatt nem lehet megcsinálni, hanem a visszaállítás után se. Megint nem hallgattam a kisördögömre.)

2016. júl. 28. 18:55

A Win10 a Win7-et írja felül, vagy legyalulja teljesen a gépemet?


ahogy akarod,lehet igy is ugy is.

telepitőben választhatsz.


ha maradsz a régi windowsnál akkor szép lassan olyan állapotba kerül a 7-es mint most az xp(zombi).

Nyilván van akinek megfelel egy botnettel fertözött félhalott rendszer is.


a lényeg,hogy az ingyenes frissités holnap délig ejthető meg utánna az érvényes listaárakon lehet majd megvenni.

Home 40k Professional 85k


további kérdéseidre:

microsoft.com/hu

22. kristo_f (válaszként erre: 21. - Syria)
2016. júl. 28. 17:19

Miért ne tudnál visszaállni? 30 napon belül lehetséges, utána nem

Gépház-frissítés és biztonság-helyreállítás, és ott lesz hogy visszaállítás

Ha mégsem, akkor passz

Én maradtam az XP-nél, semmi gondom vele

21. syria (válaszként erre: 20. - Kristo_f)
2016. júl. 28. 06:05

Maximális egyetértésem.

Átálltam éjszaka, jól meg is bántam. :( S attól tartok, rajtam a visszaállítás sem segít. :(


Aki jót akar magának, maradjon a 7-esnél!

20. kristo_f (válaszként erre: 19. - Dd4fac34d4)
2015. nov. 16. 11:20

Semennyivel sem jobb a WIN10 mint a korábbi WIN-ek, hétköznapi használóknak. Marketing az egész

És nem kell átállni idővel sem, hacsak nem alkalmazol olyan programot ami a 10-en megy csak.Olyan meg még nincs

19. dd4fac34d4 (válaszként erre: 3. - Júlia*)
2015. nov. 15. 19:06
Én letelepítettem egy éjszaka, majd annyira megrémültem az újdonságától, hogy visszaálltam a win7-re. Segíts kérlek, miben jobb egy mezei felhasználónak a Win10? Mert előbb-utóbb át kell állni, gondolom.
18. csutkamano (válaszként erre: 17. - Eb9b19f2a3)
2015. nov. 15. 10:44

Az update-ben már többször is kivettem a pipát, újra megjelent bekapcsoláskor. úgy döntöttem, nem kötözködök vele tovább, hanem letöltöm.

Sikerült minden gond nélkül. Az asztalomat és minden fájlomat a régi helyén hagyta, csak az oldalsávom (benne a naptár, a névnapok, az óra) és a Windows játékaim tűntek el.

17. eb9b19f2a3 (válaszként erre: 16. - Csutkamano)
2015. nov. 13. 12:01
Be kell lépni a Vezérlőpultba,majd Rendszer és biztonság menüpontba...majd Windows update. Ott letíltani.
16. csutkamano (válaszként erre: 15. - Eb9b19f2a3)
2015. nov. 13. 11:10

Hogy tudnám megakadályozni a telepítést, ha bekapcsolás után automatikan el fog indulni?

Ha vasárnap reggel 8-kor be lesz kapcsolva a gépem, akkor elindítja, ha pedig nem lesz bekapcsolva, akkor a következő bekapcsolás alkalmával fogja elindítani. Ez volt az utolsó figyelmeztetés, amit kaptam a letöltéskor. Esetleg van valami tipped, hogy akadályozzam meg?

15. eb9b19f2a3 (válaszként erre: 14. - Csutkamano)
2015. nov. 13. 06:48
Eret vágok magamon esküszöm...Rá ne tedd a Win10-et könyörgöm. Teljesen ingyenes lesz később is!!! Olyat akarnak mint az Android rendszer!
14. csutkamano (válaszként erre: 13. - Eb9b19f2a3)
2015. nov. 13. 02:58

Igazad van, már régen kellett volna vennem egy pendrive-t, mert bármikor szükség lehet rá.

A Win10-re akkor regisztráltam, amikor felkínálták a lehetőséget. Úgy gondoltam, hogy haladni kell a korral, biztosan jobb lesz, mint a korábbi oprendszer. A letöltést pedig azért halogattam, mert vártam róla visszajelzéseket, hogy a hozzáértők mit mondanak róla. Tegnapelőtt már nem engedte elhalasztani a letöltést, ezért a többi frissítéssel együtt letöltöttem. A telepítést pedig elhalasztottam a legkésőbbi, vasárnapi időpontig.

Te értesz a számítógéphez, én meg csak felhasználó vagyok. Örülök, hogy nyugdíjasként legalább ez a szórakozás kitölti a napjaimat.

2015. nov. 12. 22:49

Nem értem,hogy ha ennyire fontos neked a napló,akkor miért nem mented el. Bármi történhet a winchestereddel és akkor annyi a nalónak.

A másik dolog,hogy mi a fenének kell neked a Win 10?

Azért mert nyaggat,hogy rakd fel??? A Win 7 sokkal stabilabb oprendszer.

Én még ha fizetnének se raknám fel magamnak az biztos.

12. csutkamano (válaszként erre: 7. - Csutkamano)
2015. nov. 12. 19:13
Helyesbítek: nem én tettem rá, hanem a lányom, amikor megvettem a Sony gépet, de ő vasárnapig nem fog jönni hozzám.
11. csutkamano (válaszként erre: 9. - Júlia*)
2015. nov. 12. 19:11
Egy picit megnyugodtam. Köszi.
2015. nov. 12. 19:10
7 év naplója tűnne el, ha a Win10 letörölné.
9. Júlia* (válaszként erre: 4. - Csutkamano)
2015. nov. 12. 19:10

Mindent megtalálsz.

Amivel nem kompatibilis, annak kéri a telepítését.

Vagy engedélyezed, vagy nem.

8. csutkamano (válaszként erre: 6. - Eb9b19f2a3)
2015. nov. 12. 19:08
Mert ahhoz béna vagyok. Köszi a segítséget.
7. csutkamano (válaszként erre: 5. - Eb9b19f2a3)
2015. nov. 12. 19:07
Igen, eredeti, de az előző gépemről pendrive-on tettem rá a naplómat erre a gépre. Frissítéseket azóta is kapok rá.
2015. nov. 12. 19:07
Miért nem mented ki egy pendrive-ra a naplódat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook