Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudnék Szegeden pamut alsóneműt vásárolni, ahol nem horror áron van? fórum

Hol tudnék Szegeden pamut alsóneműt vásárolni, ahol nem horror áron van? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 11. 13:19
Köszönöm mindenkinek!
9. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Hópihe_)
2015. nov. 11. 11:34
Szerintem bármelyik kínaiban, elérhető áron találsz, a legkülönfélébb méretben és színben.
2015. nov. 11. 09:24

Én nagyobb méretű pamut alsókat a szabadkai piacon vettem,szerintem, törok árú.Be is vásároltam legalá

bb egy évre valót.300-400 közötti áron voltItt valaha a Centrum helyén lévőben lehetett kapni,de azóta nem néztem,hogy van-e?Nekem is a pamut jó,a Cserepesen dupla áron vettem régen.

2015. nov. 11. 09:20
LIDL-ben nézz szét.
6. jujujo (válaszként erre: 5. - Hópihe_)
2015. nov. 11. 08:58
Szegeden van KIK, mégpedig a Napfényparkban.
5. Hópihe_ (válaszként erre: 3. - Leoborta)
2015. nov. 11. 08:22
Sajnos Szegeden nincs KIK.
4. Hópihe_ (válaszként erre: 2. - 2f7e180b49)
2015. nov. 11. 08:21
Igen, nagyon drágák és az ember nem a márkát akarja megfizetni....Az anyag a lényeges, a csipkés, műszálas fehérnemű nagyon egészségtelen. Szegeden van harisnyadiszkont, talán ott szerencsém lesz, de sajnos más ötletem nincs, hol lenne érdemes körülnézni.
2015. nov. 11. 08:07
KIK van-e nálatok? Ott veszem.
2015. nov. 11. 07:55
jajj amúgy annyira drágák, Én is keresek elfogadható áron lévőt amit nem a kínaiban veszek,h@m c@a -ban voltam mostanság ,amik még annyira nem is szépek csak épp jó az anyaguk és néznek ki vhogy pl.: 3 volt összecsomagolva vagy 2 már nem is emlékszem pontosan de az ár az 3 ezer vmennyi volt, mikor megláttam...JÉZUSOM , ami meg csipkés meg szexis abból darabja 2ezer, egy szuper melltartót viszont kénytelen voltam megvenni, mert a kényelmetlen szarokból már elegem volt, ez úgy áll ahogy kell ott tart ahol kell cirka 5 ezerért :D Miskolci vagyok, itt van egy pepco nevű bolt nálunk, nagy bevásárló mellett üzletsoron van, ott még egész jó az ár de a minőség már sem olyan klassz. azt kell ,hogy megállapítsam hogy már egy jó fehérneműért is rendesen pénztárcába kell nyúlni
2015. nov. 11. 06:37
Hol tudnék Szegeden pamut alsóneműt vásárolni, ahol nem horror áron van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook