Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Gipsz után

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. moonlight132015-11-10 22:28
Nekem csak a bokám ment ki annó, de a gipsz miatt teljesen lemerevedtek az izmok. Nem mondta senki a gyógytornát, az üzemorvosomnak jutott eszébe. Csodálkozott, hogy nem javasolta senki a gyógytornát. Végül a gyógytorna hozta rendbe a lábamat.
(válasz dioevi 1. hozzászólására)

11. Channa*2015-11-09 22:07
Szegény marcipán:( Jön egy pár nap kínlódás...

Kicsit lehet hordani a csuklószorítót:D
(válasz fincsi5 10. hozzászólására)

10. fincsi52015-11-09 21:52
Nem otthonra ,és addig, amíg érzékeny. Én akkor használtam, ha valahova elmentem, főleg, hogy ne ütődjön meg tömegben.
Az a torna, ami a neten van, nagyon jó, komolyan.

Nem kell bocs, DD félreérthető volt ahogy írtam a csuklószorítóról. No, meg beszélgetünk. DD
Holnap visszük Marcipánt ivartalanítani..jó, hogy nem tudja. D
(válasz Channa* 9. hozzászólására)

9. Channa*2015-11-09 19:39
Én csak 2x mentem el tornára, majd otthon csináltam még néhányszor, aztán mentem rendes tornára:D

A nagymamám, ahogy csinálta:D
langyos vizet tett egy lavórba, phenilbutazonnal bekente a karom és úgy simizte vizes kézzel. Naponta többször:D

Szerintem nem kell csuklószorító, mert ellustulnak az inak, ízületek, stb.
Bocs Fincsi;)

8. fincsi52015-11-09 16:32
Nem kell masszírozni, keress rá: Mozdulj, hogy gyógyulj! / Ez ábrákkal van, nagyon jó/
Vagy lehet ekkor dobja ki: Csuklótörés után
Krém:Fekete nadálytő gél, vagy krém.

Ezeket otthon te is tudod csinálni.
És csuklószorító kellene, persze azt a doki írja ki. bár meg is veheted, csak drágább. Sínes legye!:)

7. tumbo2015-11-09 16:17
bocsi,nem árt.
(válasz tumbo 6. hozzászólására)

6. tumbo2015-11-09 16:16
ártani árt,de nem sokat használ,az orvos mondta.majd az idő.

5. dioevi2015-11-09 16:13
Azt mondta ,forgassam a csuklómat ( ott volt eltörve ),főleg viz alatt és ennyi....
(válasz olia- 4. hozzászólására)

4. olia-2015-11-09 15:50
gyógytornát nem rendelt a doki?
(válasz dioevi 3. hozzászólására)

3. dioevi2015-11-09 15:49
Az ismeretségi körömben van egy lányka -aki ugyan most tanul gyógymasszörnek - de ő szivesen megmassziroz néha - ha kérem
(válasz olia- 2. hozzászólására)

2. olia-2015-11-09 15:37
Mi az, hogy felesleges? Ne hallgass rá.Tornáztatni, masszírozni kell.

1. dioevi2015-11-09 15:30
Milyen jó tanácsaitok vannak ,a gipsz levétele után ? Még a ridikülömet sem birom el ...A sebész szerint fölösleges gyógytornára mennem . Gyógykrém ?