Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek hány mikor lehet vinni a babát altatással végezhető vizsgálatra? fórum

Szerintetek hány mikor lehet vinni a babát altatással végezhető vizsgálatra? (tudásbázis kérdés)


17. supin (válaszként erre: 15. - Szamó)
2008. júl. 23. 11:42
Köszi a segítségedet! Túl vagyunk rajta! Másfélórás mütét volt. Már otthol vannak és minden rendben!! Köszi,hogy bíztattál. Pusz...
16. gabi0630 (válaszként erre: 14. - Supin)
2008. máj. 7. 12:52

Szia!


Ha a dokik úgy ítélik, akkor bízz bennük!

Az én fiam is 5 hetesen műtőtték, szintén pylorus stenózissal.Nálunk is mély altatás volt. Az ébredéssel szerencsére nem volt gond, de a biztonság kedvéért oxigén sátor alá tették.

A műtőből ki se hozzák addig amíg nem ébresztették fel! Ne félj, (tudom könnyű mondani) de nem lez semmi baj!

15. Szamó (válaszként erre: 14. - Supin)
2008. máj. 7. 08:26

Nem volt könnyű, de túléltük! Sőt, hiába idegeskedtem, a tejcsim is megmaradt! Ha van kedved olvas el, írtam róla egy cikket.....

Köszi, jól vagyunk. Bölcsis volt, mikor felfedezte a vágást, kérdezte, hogy neki miért van, a többieknek meg nincs.

Igen, a felébredés a rizikós, de mi jó kezekben voltunk!


Sok sikert, jó egészséget Nektek!!!!!

Majd azért írj, hogy mi volt......

14. supin (válaszként erre: 13. - Szamó)
2008. máj. 7. 08:22
Kösz a válaszodat4 Neked sem lehetett könnyü. Remélem már jól vagytok? Pont ettől a felébredési dologtól félnek a szülők.
13. Szamó (válaszként erre: 12. - Supin)
2008. máj. 7. 08:10

Hát, szerintem jól kérdezd ki a dokit!!!!

Írd fel magadnak egy papírra a kérdéseket és zúdítsd rá! Biztosan fog válaszolni mindenre!

12. supin (válaszként erre: 11. - Szamó)
2008. máj. 7. 08:08
Még tegnap kaptunk 2 tel.számot az audológián. Így időpontot is ezután kérünk.
11. Szamó (válaszként erre: 7. - Supin)
2008. máj. 7. 08:04

Tyű, akkor még picike!


Szóval, leírom, hogy nekünk mit mondtak:

5 hetes volt Gergő, mikor kiderült, hogy összenőtt a gyomrából kifelé vezető izom (pylorus stenosys), műteni kell.

Az aneszteziológus a műtét előtt elmondta, hogy mi fog történni (ezt inkább nem részletezem....), hogy teljesen mélyre kell altatni, mert komoly műtétről van szó. Lehet, hogy nehezen fog ébredni, lehet, hogy lélegeztető gépre kerül. Hát, nehezen ébredt a kis drágám, de szerencsére pár perccel azelőtt ébredt, hogy lélegeztetni kellett volna. Semmi "nyoma" nem volt az altatásnak. Csak a hsán lévő csík jelzi, hogy történt valami.....


A doki nem mondta, hogy mikor lehet műteni?

2008. máj. 7. 08:04
Akkor lehet altatásos vizsálatra vinni,amikor az orvosok azt mondják.Bízz bennük,higyj nekik.Egy anesztes tudja mi a dolga,és mit szabad mit nem.
2008. máj. 7. 08:03
Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 7. 08:01
Az enyémet 3 hetesen altatták valamiért, szóval lehet.
2008. máj. 7. 07:58
Február 29-én született.
2008. máj. 7. 07:54
És mekkora a gyerkőc?
2008. máj. 7. 07:52
A jobb fül juka benőtt.
2008. máj. 7. 07:50

Közben válaszoltál:-)))

Nekünk semmi maradandó nem volt az altatástól, "csak" annyi, hogy nehezen ébredt. De erre felkészítettek a műtét előtt.....

2008. máj. 7. 07:47

milyen vizsgálatról van szó?


Kisfiam 5 hetes volt, mikor altatták, de sürgős gyomorműtétről volt szó.......

2008. máj. 7. 07:46
Fülvizsgálatról lenne szó.
2008. máj. 7. 07:46
Szerintetek hány mikor lehet vinni a babát altatással végezhető vizsgálatra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook