Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rendszeres menstruáció fórum

Rendszeres menstruáció (tudásbázis kérdés)


25. bmaya1986 (válaszként erre: 24. - Vecus)
2015. nov. 14. 10:04

Ez izgibb volt mint az elso.a kisfiamnal rögtön ket csík lett:)mar leragtam a kormom:)

Koszonom Ari vagy:)

Es koszi a segitseget!

24. vecus (válaszként erre: 23. - Bmaya1986)
2015. nov. 14. 09:59

Gratulálok!


Boldog babavárást!

23. bmaya1986 (válaszként erre: 18. - Vecus)
2015. nov. 14. 08:19
Szia2x48 órát is vártam,szep erős ket csík:)
2015. nov. 10. 12:30
Véletlen elküldtem....szoval te is mint minden anya a legjobbat akarja a gYerekeinek,neked ez igy sikerult,de megcsináltad:) rem en jobban fogom bírni majd.vitamint szedek a szoptatas alatt is alkalmanként ,most mar rendszeresen.a régi elevittol hanytam,a gravida jo volt,de most talaltam a dm 800 Ft saját markast.megnezettem a patikaba ,a folsav 25 % kevesebb benne mint a graviba,mas kb kiegyenlitodik van ami ebbe több,a másikba kevesebb.a gyógyszerész a gravidat preferálná ,csakhogy az ár....
2015. nov. 10. 12:25

Koszi a biztatást,rem igy lesz:)

kedves tabula,sajnálom h te ezt tapasztaltad(emlékszem a korábbi forumozasunkor,is ezt írtad)de azert nagyon büszke lehetsz magadra,hogy vegig csináltad!min

20. c9f9b53798 (válaszként erre: 17. - Bmaya1986)
2015. nov. 10. 11:20
Nekem volt kettő is, és megjött, leválasztottam, majd csak rá négy hónappal estem teherbe, de még az is kevés pihenő volt, azóta is beteg vagyok folyton, és a második gyerek immunitása sem olyan jó mint az elsőé, jobb lett volna töltekeznem! Van a hosszú szoptatásnak is hátulütője, ettől függetlenül 19 hónapos a kisebbikem, és rengeteget cicizik. Szedj vitamint, és sportolj, én sportoltam, de vitamint nem tudok szedni emésztőszervi problémáim miatt, pedig lehet segíthetne.
2015. nov. 10. 10:50
Én ugyan nem szoptattam több évig, a leghosszabb idő 9 hónap volt. Mindhárom szülés után 6-7 héttel menzeszeltem először, és mindig beállt rendszeresre :)
18. vecus (válaszként erre: 17. - Bmaya1986)
2015. nov. 10. 10:05

Emiatt nem kell izgulnod.

Az ilyen biokémiai terhesség nagyon ritka esett és nem függ össze a szoptatással.

Én kétszer is szoptatás alatt estem teherbe. Igaz az egyik missed ab lett de az sem a szoptatás miatt.


Sokan szinte terhesség végéig szoptatnak és nem lesz semmi bajuk.


Ha szépen erősödik a csíkod akkor kicsi az esély arra hogy valami baj legyen.

2015. nov. 10. 09:25
Koszi rem.izgulok mert van aki azt írta meg régebben h szoptatas mellett lehet biokémiai terhesség.de rem nem az,hanem valóban lakom van.en lokikailag ugy gondolm h meg mindig ugyanannyit szopna,továbbra se jott vna meg...ebből látszik Sztem h elindult a levalasztas es rem ossze is jon a baba
16. vecus (válaszként erre: 15. - Bmaya1986)
2015. nov. 10. 08:51

Gratulálok!! :))


Inkább várj 3 napot általában 2-3 naponta duplázódik a hcg-szint. Úgy biztosabb. :))

15. bmaya1986 (válaszként erre: 13. - Vecus)
2015. nov. 10. 08:32

Ma ujra teszteltem ,eleg halványan de ott a második csík(a férjemnek is megmutattam,hatha kepzelodok,de o is latja)

A teszt halvány csíknal 48 óra mulva ismétlést javal...

14. bmaya1986 (válaszként erre: 13. - Vecus)
2015. nov. 8. 20:50
Koszi
13. vecus (válaszként erre: 12. - Bmaya1986)
2015. nov. 8. 20:45

Jövőhéten már mutatnia kell a tesztnek ha van baba.

Drukkolok neked!

12. bmaya1986 (válaszként erre: 11. - Vecus)
2015. nov. 8. 15:42
De jo lenne.olyan kedd-szerda körül kellett vna meg jönnie es meg mindig semmi.eddig 2 x volt meg,elotte 2 nappal iszonyatos rossz közérzet has es fej görcs,mint lany koromban:(most nem volt ilyen csak szerda du es csut sőt neha azota is ilyen premensis érzésem van,na most mindjart megjön,hasalji fájdalom de nem annyira mint mikor megjön es olyan Szuros is...de lehet csak be képzelem.:(szerdán csináltam egy teszet normál 25 ős az meg neg.de azota se jott meg.azert érdeklődtem hatha jovo7 csinálok tesztet es poz:)
11. vecus (válaszként erre: 7. - Bmaya1986)
2015. nov. 8. 14:52

Ha van már rendesen menzeszed akkor igen.


Nekem 14 hónaposan a lányom még rendszeresen szopizott mégis sikerült újra teherbe estem.

Az első tünetem az volt hogy a lányom abbahagyta a szopizást egyik napról a másikra.

10. bmaya1986 (válaszként erre: 3. - Vecus)
2015. nov. 8. 14:51
Jo hír lenne nekem?neked lett Teso közben ,utanna,vagy mellette vagy h is kérdezzem?:)
9. bmaya1986 (válaszként erre: 4. - Cessi)
2015. nov. 8. 14:49
Igazán sajnálom:(mondtak vmit h mi volt az oka a vetelesnek,okolták a szoptatast érte?(ha szabad kérdezni)van olyan orvos aki nem ellenzi ,de olyat is hallottam aki üvöltött a betegevel:"most akkor döntse el h szoptat v terhes "címszóval
2015. nov. 8. 14:40
Látom erre is arra is van pl
2015. nov. 8. 14:39
Értem kivancsi leszek hogy alakul nalam,nemtudom h igy lehet e kistesot tervezni rem igen:)
2015. nov. 8. 14:09

Én is 2 évig szoptattam, a fiam 18 hónapos volt, mikor először megjött a menstruációm, de az elején nagyon rendszertelen volt.

Kb. 4 hónap után lett ismét kiszámíthatóan rendszeres.

2015. nov. 8. 14:09
Nem, mindkét lányomnál hat-hét hónappal szülés után jött meg először, és bőven egy év után éreztem,hogy van minden hónapban peteérésem (több mint két év szoptatás, vagyis most 19 hónap, de még sokat szopizik). Volt mikor két hónap kimaradt, vagy negyven napon felül voltak a ciklusaim, most egy pár hónapja rendszeres csak.
2015. nov. 8. 14:09

Kisfiam 6 hónapos korábban jött meg először, onnantól mindig rendesen megjött. Az első 2 alkalommal volt egy-egy nap csúszás, aztán beállt ugyanannyira napra, mint szülés előtt.

10 hónapig szoptattam, akkor elválasztotta magát, kiderült, baba van a dologban, de sajnos angyalka lett belőle.

2015. nov. 8. 14:06

Szia!

Nekem a nagy lányomnál 10 hónap után jött meg de akkor még naponta többször is jött szopizni.

Onnantól kezdve teljesen normális időre beállt a menzeszem.

Ha már többször is meg volt neked akkor nyugodtan számolhatsz a 32 napos ciklussal.

Elméletileg a szoptatás már nem befolyásolja a ciklusodat.

2015. nov. 8. 13:48

23 hos volt a kisfiam mikor eloszor megjott,bar elotte is volt mar olyan pirosas vmi,de 23 honapos korába mar mennyiség jott.azota kétszer volt meg,kb 32 nap volt közte.folyamatban a levalasztas a kisteso (akit szeretnenk)miatt(ezért a kérdés is),de nem olyan könnyű,mint gondoltam.mar csak este kéri,de sokx az sem mennyiség es volt mar h 3 napra is "elfelejtette"

Varom a tapasztalatokat!

Koszi

2015. nov. 8. 13:44
Hosszú (esetemben 2 év )szoptatas utan, mire megjött, rendszeres volt, utanna mar minden hónapban volt menstruaciod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook