Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegős 30 körülieknek. fórum

Csevegős 30 körülieknek. (beszélgetős fórum)


1 2
2015. nov. 13. 11:24
Ma már sokaknak esze ágában sincs harminc előtt szülni.
57. a360345bdd (válaszként erre: 54. - Aac131dc75)
2015. nov. 11. 15:40
Én is 26 évesen szültem, nem bántam meg, de valóban a legfiatalabb szülők közé tartozom :)
2015. nov. 11. 15:37
Igen de kivétel erősíti a szabályt. ;)
55. Tuksika (válaszként erre: 54. - Aac131dc75)
2015. nov. 9. 16:25
Hát igen, az érettség nem csak kor kérdése. :) Sok huszonéves felnőttebben gondolkodik, mint néhány negyvenes.
54. aac131dc75 (válaszként erre: 53. - Barát.Á.)
2015. nov. 9. 15:27

Miért?

Mi a férjemmel huszonévesként lettünk szülők,és max annyit veszünk észre társadalmilag,hogy mi vagyunk a legfiatalabb szülők az oviban.

Senki nem kezel minket gyerekként,csak mert fiatalon lettünk szülők.

2015. nov. 9. 15:17
Én meg abban nem hiszek hogy húszon éves fiúk csinálnak gyereket, gyermekként.
52. Tuksika (válaszként erre: 51. - Tuksika)
2015. nov. 9. 13:38
Na szóval azt akartam kihozni ebből, hogy nekem nincs ezzel bajom úgy általában, de azért mégis úgy érzem legbelül, hogy nem kéne sokáig tologatni a dolgot az alább említettek miatt.
51. Tuksika (válaszként erre: 50. - Barát.Á.)
2015. nov. 9. 13:37
Én ezt nem is bánnám egyébként :), meg nyilván sok férfinak is mindegy, mert ők 100 évesen is tudnak gyereket csinálni :P, de nekünk nőknek fogynak a petéink, akárhogy is tologatjuk kifele a családalapítást... :( Ez biológiai tény, na meg hát az sem biztos, hogy jó, ha túl nagy a korkülönbség a gyerek és szülő közt...
50. Barát.Á. (válaszként erre: 49. - Tuksika)
2015. nov. 9. 12:51
Én úgy látom, a többségre ez az igaz.
2015. nov. 9. 12:27
Szerintetek tényleg 40 az új 30?... Úgy veszem észre minden kitolódott kicsit.
48. Barát.Á. (válaszként erre: 47. - EtelkaPóni)
2015. nov. 8. 08:47

Dehogy haragudtam. Kicsit dühös voltam, de magamra legalább annyira mint rá. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik (minimum).

Sajnálni sem sajnáltam, mert megtalálta a magának való közeget. Párszor küldött email-t.


Svájc német ajkú területein, vastag érzelmi burokban él a többség.


Férjemmel és egyben párommal pedig, minekünk ami a szívünkön az a szánkon.

47. EtelkaPóni (válaszként erre: 46. - Barát.Á.)
2015. nov. 7. 12:07

Értem!

Valamiféle megfelelési kényszer, ugye?

Haragudtál rá nagyon, vagy addigra már csak sajnáltad?

Csak azért kérdezem, mert nekem eddig mindig barátságban értek véget a kapcsolataim..

46. Barát.Á. (válaszként erre: 45. - EtelkaPóni)
2015. nov. 7. 11:14

Nem volt önbizalma, egész életében, mint utóbb megtudtam ilyen volt. Nehezen adta ki az igazi mély érzéseit, és vágyait. Na egyszóval zárkózott típus volt, Isten verte társasági összeboronálás.

Mondjuk én nem szoktam csak úgy járni, vagy akarok valakitől párkapcsolatot vagy sem.

Győrben volt orvos, most Svájcban az.

Nem-nem csak orvos párjaim voltak.

Bár nekem fontos, hogy amit a párom csinál azt nagyra becsüljem.

45. EtelkaPóni (válaszként erre: 43. - Barát.Á.)
2015. nov. 7. 09:55

Hogy lehet jegyességig színészkedni?

Vagy mi volt a célja?

Olyan furák néha az emberek...

44. csikil4ny (válaszként erre: 43. - Barát.Á.)
2015. nov. 6. 17:24

:) Látod, soha nem tudhatjuk, hogy mi miért történik!


Írtam privátban.

43. Barát.Á. (válaszként erre: 42. - Csikil4ny)
2015. nov. 6. 17:01

Sok sikert hozzá!


Én előző vőlegényem időben lelépet. ;)

Abból is válás lett csak volna. Mint kiderült soha nem volt őszinte, csak jó színész.


Ha megkérdezhetem, nálatok mi volt a baj?

Mert akkor megkérdezem, had tanuljak. Lehet privát is.

42. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Barát.Á.)
2015. nov. 6. 16:46
32, most váltam el, van egy 3 éves kislányom. Vágyak? Az életem újraépítés alatt, de semmit nem bánok a múltból, igaz azt sem, hogy elváltam.
2015. nov. 6. 16:36
Megnézzük élőben is, de akkor sem ebből a szögből, mint utólagos nászút.
40. Barát.Á. (válaszként erre: 37. - Boldogliz)
2015. nov. 6. 16:34
Köszi! Azért küldtem. ;)
39. Barát.Á. (válaszként erre: 36. - Miss Angel)
2015. nov. 6. 16:33

Én voltam EÜ-s otthon, 2 évig és Bécsben meg már kilenc éve. Ég és föld a különbség.

Kereskedelemben rosszabbul keresnek itt, de ott is mindig van felvétel.

38. Barát.Á. (válaszként erre: 35. - Boldogliz)
2015. nov. 6. 15:51

Én is pánikoltam, de ma már 40 éves korig igazán nincs miért. Egy biztos nyelveket kell tanulni, és többesszámban. És piacképes szakmát.


Itt volt a házból egy lány, ő mint kiderült nem bécsi, csak a nagyanya és a nagynénje (akit az anyjának néztem) akik a második szomszédok, itt az utca fronton. Ő meg egy udvari lakásban lakik a földszinten, ezt eddig is tudtam.

Most lesz 25 éves, és angol nyelvű üzleti iskolában jár, és egy közgazdasági felsőfokú végzettsége van.

Vicces én nekem is van egy igaz középfokú közgazdasági végzettségem.

Vicces volt azt mondta nekünk, bécsi osztrák németeknek könnyű. (Párom 1991 óta, én meg 2006 óta vagyok osztrák adózó.)

Neki anyja szlovén, apja karintiai és bécsi anyja után.

Itt sem fenékig tejfel, mondjuk ezt eddig is tudtam. Szülei Hamburgban élnek. Neki sem lesz harminc éves koráig gyereke. A férjem sajnos ügyel este, az egyik vele egy korú doki a lábával beteg. Neki aztán se kutyája se macskája. Csak iskola társai és az öregek. Londonba vagy Hollandiába készül, így párt nem könnyű találni. Nem értem, de azért nem csodálkozom rajta, hogy ő dohányzik. Mondjuk nálunk lakásban nem lehet.

Amúgy nagyon jó fej és nyitott, barátságos, nem egy tipikus osztrák. Anyja lány lehet.

2015. nov. 6. 14:57
Húúúú de jó kép. :)
36. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Nikletty)
2015. nov. 6. 14:49

sajnos most nincs egyáltalán,és a közelmúltban is csak rövidtávúak voltak többnyire.szeretnék már végre valami olyat ami tényleg tartós.de lehet váltok is mert több szakmám is van,mert jelenleg kereskedelemben keresgélek,mert abban van gyakorlatom leginkább,csak sajnos pont ez a terület az,ahol nemcsak h kihasználják az embereket,hanem szórják is :/

ha nem jön össze,akkor valszinű egészségügy....és neked mik a terveid ?:)

2015. nov. 6. 13:46

Én kicsit be vagyok pánikolva. Ez a 30. szülinap nagyon megrémisztett. Mindig próbálkoztam, tanultam, spóroltam, de mégsem tartok ott,ahol kellene. Nincs normális munkám sem. El vagyok keseredve. Nagyon vágyom gyerekre, de még nincs rá esély.


Párizsban még nem voltam, de szeretnék majd egyszer.

2015. nov. 6. 13:33

küldök egy képet nektek:


[link]

2015. nov. 6. 13:30
Azért sokan boldogságban élik az életük, a sorscsapásokat együtt átvészelve, mint a szüleim.
32. Tuksika (válaszként erre: 31. - 123e772adb)
2015. nov. 6. 13:11
:D Okés. Ilyenkor nekem is eszembe jut, hogy valaki már válik, én meg még össze sem házasodtam a palimmal. :) A gyerek téma is csak amiatt érdekes nekem, hogy soha nem akartam túl nagy korkülönbséget köztem és a gyerek között, de ha nem szültem 25-30 évesen, akkor már mindegy ha 35+ lesz belőle... :)
31. 123e772adb (válaszként erre: 30. - Tuksika)
2015. nov. 6. 13:02
Ugyan kérlek! Ne nyomasszon, és ne befolyásoljon senki. Gondolj arra, amikor majd ők már válnak, mi akkor kezdünk élni! :P
30. Tuksika (válaszként erre: 12. - 123e772adb)
2015. nov. 6. 13:00
Köszönöm! Engem is ezek a dolgok nyomasztanak, de jó tudni, hogy nem múlik el a világ, ha 30-at betöltve még nem vagyok anyuka/menyasszony...
29. Barát.Á. (válaszként erre: 28. - EtelkaPóni)
2015. nov. 6. 12:19

Nekem lánnyal könnyebb lenne, hisz három jó mintám is van otthonról. A Nagyi nem is jó, kiváló minta.

Párom és én is a Sorsra/Istenre bízzuk. Apám biztosan jobban örülne ha fiú unoka lenne, és a kettős vezetéknévvel az ő neve is tovább öröklődne, és vérvonala. Szeretnénk még több kisgyereket örökbe fogadni, 3-5 éves kórút. Mert ők sokszor a rendszerben ragadnak, van három állampolgárság is családban (részemről kettő). Megfelelő anyagi biztonság (még biztosítóval is biztosítva), és párom és én részemről is hajlandóság. A pici babáknak jut szülő úgy láttom.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook