Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16 dpo-n látszik valami már UH-n? Szörnyen görcsöltem este... fórum

16 dpo-n látszik valami már UH-n? Szörnyen görcsöltem este... (beszélgetős fórum)


2015. nov. 5. 13:54

Végül is elmentem, először csak néztek rám bambán, de aztán megvizsgált, plusz UH... Azt mondta hogy petezsák szerű képletet lát, s kb most alakul ki. Szóval még korai terhes vagyok, dehát ezt eddig is tudtam :D

1 hét múlva kontroll UH. Irt fel D-vitamint, meg vegyek nospát.

Aztán végül a gratulált, és hogy pihenjek, meg ha közben lesz valami menjek vissza

6. reniceee (válaszként erre: 4. - Barát.Á.)
2015. nov. 5. 09:18

Hát a fiamnál is folyton görcsöltem, napi 3x1 nospát, és mellé 3X1 magnezit citritet kellett szednem s még is végig görcsöltem a 9 hónapot.

Nah de ennyire sose, mint tegnap

5. reniceee (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2015. nov. 5. 09:15
Hát a barátnőmet meg sem vizsgálta amíg naptár szerint be nem töltötte a 6. hetet :/
4. Barát.Á. (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2015. nov. 5. 09:12

Osztom az előttem válaszoló véleményét.


És a fájdalom mindig valaminek a jele.

2015. nov. 5. 09:11
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2015. nov. 5. 09:08
Normális orvos nem néz rád furcsán, látni még nem sokat lát az biztos.
2015. nov. 5. 09:05

Van 2 pozitív tesztem, az egyik a nem várt napja elött készült(hétfőn), s másik most reggel, és szépen megerősödött a 2.csík.

De este iszonyat begörcsöltem, nem tudtam felkelni, s olyannyira levert a víz, hogy át kellett öltöznöm. Jó 10 percig tartott. Pedig elkezdtem magnéziumot szedni.

Barnázás/vérzés nem volt.

Férjem szerint menjek el dokihoz vele, de nem néznek rám rossz szemmel, hisz még olyan korai?

Látni lehet már valamit?

Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook