Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A közmunkás bért másképp számolják gyermekvédelminél? fórum

A közmunkás bért másképp számolják gyermekvédelminél? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 7. 17:20
A közfoglalkoztatott munkabéréből 22.800.-Ft kerül jövedelemként beszámításra az egy főre eső jövedelem számításánál. Ez az összeg egyenlő a foglalkoztatást helyettesítő támogatás összegével.
2015. nov. 6. 07:48
Én úgy tudom,hogy amit az önkormányzat ad pénzt,lakásfenntartási,szoc.tám bármi nem is számít jövedelemnek...legalábbis náluk nem..szóval nyugodtan add be a gyermekvédelmit,meg fogod kapni.
2015. nov. 4. 18:24
Köszi :)
8. Sommersby (válaszként erre: 7. - Sommersby)
2015. nov. 4. 15:12

Bocs..., módosítom, amit előzőleg írtam, mert lehetséges, hogy a közmunkás bért mégis másképp számolják, mivel az nem állandó, tartós jövedelem, munkaviszony, így lehet, hogy nagy az esély, hogy megkapjátok.

Szerintem érdemes beadni, megpróbálni.

7. Sommersby (válaszként erre: 2. - Kichei Sára)
2015. nov. 4. 15:09

Szerintem nem az a lényeg, hogy közmunkásként dolgozol, hanem a család összes jövedelme összeadva (összjövedelem), figyelembe véve, hogy hány tagú a család (Nálatok 4 fő), és egy főre nézve mennyi a család jövedelme, ez az összeg meg nem haladhat meg egy bizonyos összeget (azt hiszem, az öregségi nyugdíj bizonyos %-ával számolnak).


Minden esetre, ha beadod a kérelmet, és elutasítják esetleg, akkor sincs vesztenivalótok.

2015. nov. 4. 09:52
Mindenképp megpróbálom beadni csak azért érdekelne mert a szomszédomnak magasabb a fizuja de ő is közfogis és ha ezekkel az összegekkel számolnak akkor ő is beadná.
2015. nov. 4. 09:50
Köszi megpróbálom csak az érdekelne hátha valaki tudja a közmunkás bért milyen összeggel számolják. A játszótéren hallottam hogy 28 000ft tal de mondta valaki hogy 40 000Ft tal számolják és nem a fizut nézik ilyenkor hanem ezt az összeget. Mindenképp megpróbálom beadni csak azért érdekelne mert a szomszédomnak magasabb a fizuja de ő is közfogis..
4. Vancsa1977 (válaszként erre: 2. - Kichei Sára)
2015. nov. 4. 09:48
Mi kapjuk a Gyermekvédelmit,de nekünk a pénzünk(2 felnőtt,2 gyerek) összpénzünk 70000 ft-ra jön ki.Én úgy tudom,hogy 1 főre kiszámolva nem szabad meghaladnia a 37000 valamennyit.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Kichei Sára)
2015. nov. 4. 09:10

Igényeld meg, veszíteni valód nincs, maximum nem kapod, éppen úgy, mint most.


sok sikert!

2015. nov. 4. 08:49

Sziasztok !


Én most dolgozom közfogisként 65 ezret kapok a férjem 95ezret kap nettóban van 2 gyermekünk szerintetek jár-e így a gyermekvédelmi ? A családi pótlék 26.600 ft. Ez így meghaladja a 40 ezret per fő, de azt hallottam valakitől hogy a közmunkás bért másképp számolják. Szerintetek járna nekünk ?

2015. nov. 4. 08:48
A közmunkás bért másképp számolják gyermekvédelminél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook