Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció után 14 nap múlva szeretkeztem a párommal, nem védekeztünk, lehetek terhes? A mellbimbóm mindig viszket. fórum

Menstruáció után 14 nap múlva szeretkeztem a párommal, nem védekeztünk, lehetek terhes? A mellbimbóm mindig viszket. (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 4. 18:34

Nem szeretek itt fórumvitákba keveredni, vagy kiosztani idegen embereket, de ez komoly, hogy itt kérdezed a hoxán a közönséget minden hónapban arról, hogy terhes vagy-e???


Egy gyerek az nem játék, ahogy az abortusz sem. Manapság minden iskolában elmagyarázzák (ha valakinek a szülei nem is), hogyan védekezzen az ember.


Minden drogériában és gyógyszertárban lehet kapni terhességi tesztet, és mellesleg gumit is.

2015. nov. 4. 15:21

Lehetsz.

Boldog babavárást!

14. Sommersby (válaszként erre: 11. - Igazság hol vagy?)
2015. nov. 4. 15:02
Egyetértek...!
13. Sommersby (válaszként erre: 5. - Anitaa1997)
2015. nov. 4. 15:01

Mellfeszülés, a menstruáció elmaradása (de ritkán van olyan, hogy nem marad el mégsem, és mégis van terhesség, de ilyenkor kevesebb a vérzés, mint normális menstruációnál). Émelygés, undorodás szagoktól, szédülés, álmosság, fáradtság.

Viszont mellfeszülés gyakori a menstruáció előtt is (ha nincs terhesség), duzzadt mell, sok nőnél van a menstruáció előtt (és nincs terhesség), szóval ez előfordul nem terheseknél is.

Azért a fő jele a terhességnek, hogy kimarad a menstruáció. (De menstruáció kimaradás stressz,túl sok fogyás, hormonproblémák... más miatt is lehet persze, de azért elsőként a terhességre gondolnék ilyenkor - ha volt védekezés nélküli nemi élet.)

12. Sommersby (válaszként erre: 1. - Anitaa1997)
2015. nov. 4. 14:55

Nem tudom, ez mennyire komoly (valós) kérdés..., mert szerintem azt egy nőnek illene tudnia, hogy a normális menstruációs ciklus 28 nap, a peteérés, ha a "nagykönyvben" megírt 28 napos ciklust nézzük, akkor ennek a középidejében van, 14. napon, illetve nap körül. Szóval ez pont egy átlag ciklus középideje, de, ha nem is pontosan 28 napos valakinek a ciklusa, hanem 29-30 napos, akkor is a peteérésbe (ovuláció) "trafál" bele az, aki pont ilyenkor szeretkezik.

Szóval a legnagyobb az esélye ekkor a teherbeesésnek. Persze, ha valakinek hosszabb a ciklusa, mondjuk több, mint 30 nap, akkor megint más a középidő.

De, ha ezt még csoda folytán nem tudja egy nő, akkor illene tudni, hogy előfordul - ha ritkán is -, de a középidőn kívül is rendkívüli peteérés, szóval a ciklus során máskor is lehetséges, hogy terhesség létrejöjjön.

Egyébként meg terhességi teszt, ha nem jön meg a menstruáció a szokásos időben, ha terhesség gyanúja van, utána irány egy nőgyógyászt felkeresni.

11. igazság hol vagy? (válaszként erre: 1. - Anitaa1997)
2015. nov. 4. 11:23
1.Terhességi teszt.2.Védekezés.3.Biológia ismeretek bővítése.Ha ezek nincsenek ,akkor ezután is minden hónapban felteheted itt ezt a kérdést,ahogy eddig is tetted.
2015. nov. 4. 10:51

Szerintem ez nem valós fórum :) Ha megnézitek minden fóruma erről szól, ugyanezzel a kérdéssel, és sose ír később.


amúgy ha 97-es akkor épphogy betöltötte a 18-at. Meglepődnék, ha gyereket szeretne.

9. bnedora (válaszként erre: 1. - Anitaa1997)
2015. nov. 4. 08:47
Mit szeretnél hallani? Igen, vagy nem. De mindegy is, mert itt senki nem fogja neked ezt megmondani.
2015. nov. 4. 08:43
Ha eppen peteeresed volt... Remrlem jo hir :-)) tüneteket nem tudok, tapasztalatom hijjan
2015. nov. 4. 08:38

Nézd!

Ha voltál a pasiddal,lehetsz terhes!

50-50%!

De szerintem erre magadtól is rájöhetsz!

Tünetek?

Amit csak beképzelsz,bármi lehet!

6. 73829699c0 (válaszként erre: 5. - Anitaa1997)
2015. nov. 4. 08:38
áááá nem gondolod, hogy ezzel a "felkészüléssel "egy picit elkéstél? :/
2015. nov. 4. 08:29
mik az elso tunetek?? csak azert kerdem hogy felkeszuljek :)
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anitaa1997)
2015. nov. 4. 08:29
Igen lehetsz
2015. nov. 4. 08:26

lehetsz :)

mell viszketés lehettünet..

általában 10 nap két hét az első tünetek megjelenéséig a fogantatástól számítva :)

2015. nov. 4. 08:24
mik lehetnek az elso tunetek ha az vagyok?? es mikir jelentkeznek??
2015. nov. 4. 08:23
Menstruacio utan 14nap mulva szeretkeztem a parommal, nem vedekeztunk lehetek terhes? mellbimbom mindig viszket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook