Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddő vagyok? fórum

Meddő vagyok? (tudásbázis kérdés)


11. trapiti (válaszként erre: 1. - Pheadra)
2015. nov. 3. 11:17
Egyeztess az orvosoddal. Kivizsgálás után lehet mondani valamit, de amíg van méhed meg legalább néha peteérésed addig soha nem 100% a meddőség... ettől függetlenül lehet hogy nem fog összejönni a terhessség.
2015. nov. 3. 07:39
A hoxa-tagok megmondják a tutit.
2015. nov. 3. 05:26
Nem.Addig míg a méhed megvan,nem lehetsz meddő.Max.pszichésen nem vagy okés.
8. f742b2b47c (válaszként erre: 1. - Pheadra)
2015. nov. 2. 22:41

Nem vagy meddő!

Gondolkozz pozitívan!

Nincs szükséged negatív gondolatokra, nem? :-)


Holnap (nov.3) a tibeti ősök szerint minden gondolatunk tízmilliószoros erővel hat vissza ránk. Tehát csak arra gondolsz, hogy semmi bajod, jól vagy és egészséges vagy!

7. Nívea (válaszként erre: 5. - Pheadra)
2015. nov. 2. 21:42

Szerintem nem vagy meddo. Irtaf, hogy volt egy missed ab. Az ugyebar meddoknel nem fordulhat elo. Teherbe tudtal esni, igy biztosan sikerulni fog ujra. Csak tudni kellnaz okat, hogy miert ment el az a baba, es azt kell most megelozni, hogy ujra megtortenjen.

Nekem is 1,5 ev sikertelensegnutan voltnegy missed ab-om, aztan 1 ev szunet, majd laparoszkopia, aztan a kovetkezo ciklusban egy ujabb terhesseg, amelybol megszuletett a kisfiam. Igaz, nekem nem endometriozis volt, hanem policisztas jellegu volt a petefeszkem. En biztatnalak picit, mert szerintem meddo nem vagy. Mindenkepp konzultalj egy jo orvossal! Kerj progeszteront, menj el hormonpanelra, meg mindenkepp deritsd ki, hogy mi lehetett a baj az elozo terhessegnel!

Soknsikert kivanok es kitartast! Tudom, milyen nehez. En is 3 evet vartam ra :)

6. nagymaya (válaszként erre: 1. - Pheadra)
2015. nov. 2. 20:49
Szia! Ha meddő lennél, azt megmondta volna az orvosod. Tény, hogy endóval nehezebb a teherbeesés, de számos eset van, amikor spontán sikerült.
2015. nov. 2. 20:40

orvostól kérdeztem azt mondta próbálkozni kell.

az endometriózis miatt plusz volt már egy missed ab is

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pheadra)
2015. nov. 2. 20:38
Orvos esetleg?
3. viva70 (válaszként erre: 1. - Pheadra)
2015. nov. 2. 20:37
Erre leginkább orvos tudná megadni a választ... De, miből gondolod, hogy meddő vagy?
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Pheadra)
2015. nov. 2. 20:37

Az orvosod mit ajánlott?

Biztos kapsz tanácsokat, de ne feledd, nincs két egyforma eset.


Minél előbbi babázást kívánok!

2015. nov. 2. 20:31

Sziasztok!

Most vagyok túl egy laporoszkópiás műtéten (endometriózisom volt). Kérdésem az lenne, hogy milyen esélyeim vannak? továbbá hogy mennyi idő után menjek meddőségi vizsgálatra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook