Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni edzőgépek fórum

Otthoni edzőgépek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 28. 14:02

Sziasztok! Eladó Body Sculpture FITNESS CENTER BMG-4700 multifunkciós edzőgépem.Használt de jó állapotú.Itt meg tudjátok nézni:

[link]

50.000 Ft-ot szeretnék érte.

83. cca887cff8 (válaszként erre: 80. - Vaczila)
2009. aug. 21. 15:11
mennyiért adnád?
2009. júl. 3. 13:31
Most fogtam fel hogy ezt már egy kicsit régen írtad! Pont egy éve! :) Na mindegy! Kicsit elnéztem az évet! Bocsi
81. Dorcsababa (válaszként erre: 75. - Robesz82)
2009. júl. 3. 13:29
Nekem van egy alig használt Ab king pro-m! Pont most szeretném eladni. Nem nagyon használom és csak foglalja a helyet!
2009. ápr. 20. 06:04
Sziasztok. Mechanikus futópadom lenne eladó. Nekem nem smakkol a futás, inkább a torna jött be ezért eladó. Egyébként alig használt.
79. 4c35511f0b (válaszként erre: 78. - Aticsek)
2009. jan. 3. 22:20

Ez így tényleg macerás,,,


Nekem nem eleve hiányzott, hanem eltörött, de így tudtam intézni.


sok sikert!

2009. jan. 3. 15:17

Baumaxban vettem féláron,épp azért mert hiányoznak róla a csigák, ott már nem volt hozzá semmi, de szerintem Dechatlon, Hervis vagy hasonló boltokban érdeklődök majd, mert a gyártót sajnos nem tudom,se doboza,se papírja a gépnek,egyetlen jelölés van az alján: KH-327C1

Köszi hogy írtál!

77. 4c35511f0b (válaszként erre: 76. - Aticsek)
2009. jan. 3. 13:31
Ahol vetted, ott kell érdeklődni, de én pl. a gyártótól szereztem be anno, ami kellett.
2009. jan. 3. 13:11
SZIASZTOK! Vettem egy közepes minőségű kombinált edzőgépet és szükségem lenne görgőkre,csapágyazott csigákra, de nem tudom hol lehetne beszerezni! Kb. 10 db-ra lenne szükségem. Nincs vmi ötletetek? KÖSZÖNÖM!!!
2008. júl. 1. 19:35
Sziasztok! Ab king pro-t szeretnék venni! Esetleg lenne valakinek olcsón egy? És még valami:az ab king pro és ab trainer között van valami különbség? Sürgős lenne!!Köszi!
74. czifi
2008. jún. 3. 12:14
Sziasztok.Tegnap kezdtem szobabicózni1 órát tekertem,leizzadtam rendesen.Szobabicó honnan fogyaszt? Vagy melyik részre hat a lábon kívül.
73. 2577cdcc12 (válaszként erre: 69. - Koalace.sze)
2008. márc. 25. 10:54
Nekem Body Sculpture futópadom van, és szerintem tökéletes. Minden elektromos, nagy futófelület, és összecsukható, ami nem hátrány.
72. 4c35511f0b (válaszként erre: 28. - Andy88)
2008. márc. 25. 10:47

Nem csodálom nem árulják el, az egyik legdrágább (legjobb) márka:)


300 000-tól felfele árul általában:))

71. koalace.sze (válaszként erre: 70. - C2b1667ba4)
2008. febr. 28. 13:12

Szia!

Természetesen nem fogasnak akarom használni a futópadot, főleg ha már ilyen sok pénzt áldozok rá!:)

Ezért is szeretnék több infót begyűjteni mielőtt belevágok egy vásárlásba!

2008. febr. 28. 13:01

Sziasztok!

Nekem spinning biciklim van. Imádom. Az egyik barátomnak pedig ellipszis gépe. A tanácsom az, hogy soha senki ne vegyek 50e Ft alatt kardió gépet, mert azok nem sokat érnek. Több pénzt pedig akkor adjon ki az ember, ha olyan dolgot vesz, amit imád!!!Ha csak hobbi (ruhaakasztónak) kell, akkor megvenni is kár.

2008. febr. 28. 12:37

Sziasztok!

Én is erősen tervezem, hogy a közeljövőben beruházok egy komolyabb elektromos futópadra!

Hát, a neten már nézelődtem nem keveset, de annyi információ ömlik rám, hogy csak na...

Gondolom figyelni kell a gép teljesítményére, dőlésszögének állíthatóságára, a futófelületre, az általa kiadott zajra...És még mire?

Tudtok ajánlani vmi megbízható márkát, tipust,esetleg boltot!(persze, kizárólag priviben!)

Köszi Mindenkinek!

2008. febr. 28. 08:32
Nekem Goldensport márkájú futópad van.Mivel alig használom,tökéletesen megfelel. Viszont hátránya,hogy dőlésszöget nem lehet állítani.Szerintem mindenképp olyat válassz,ami komolyabb dolgokat tud!
67. pedál
2008. febr. 27. 20:57

Sziasztok!

Én még lelkes vagyok - azt tervezem, hogy beszerzek egy futópadot és minden nap kocogok húsz percet. Ki is néztem egyet a fitneszszaküzlet.hu-n. De mivel elég sokba kerül egy ilyen cucc, érdekelne a véleményetek.

Köszi

66. Cinka (válaszként erre: 65. - Prügi)
2008. jan. 23. 17:55
Dettó :PPP
65. Prügi
2008. jan. 23. 12:26
Van otthon szobabicikli, stepper, futópad, Leg Magic. A steppert szeretem a legjobban, de most a Leg Magic az újdonság, azzal próbálkozom. Az a baj, hogy nem vagyok elég kitartó, és hiába határozom el, hogy mostantól rendszeresen edzek, 1 hétig megy, aztán el van felejtve az egész. Így nem igazán vannak kihasználva ezek a szerkentyűk, de még mindig bízom benne, hogy sikerül megemberelnem magam :S
64. Cinka (válaszként erre: 63. - Kisnyussz)
2008. jan. 23. 11:26
remélem jövő hétre ideér az enyém is, akkor rámászok :)))) oszt nyomom mint süket a csengőt :ppp
63. kisnyussz (válaszként erre: 61. - Cinka)
2008. jan. 23. 09:34

nekem használ, jobb mint a szobabicikli, jól felviszi a pulzusomat is, megdolgoztatja a lábat, combot, vádlit, még a bizonyos fenékizmokat is, főleg magas ellenállásfokozaton, sajnos nem sokáig bírják a steppereim.


A stepper nem unalmas, ha zenére csinálod, ki kell válogatni különféle tempójú zenéket, ezeket váltogatni, a zene üteme motivál, mert lehet hogy egyébként már rég lelassítanék, de mindig úgy vagyok vele, hogy amig az adott zeneszám tart, csak kibirom valahogy!


Ha zenére csinálom, legalább dupla annyi ideig szoktam stepperezni, mint egyébként... :)

2008. jan. 23. 00:15
steppert nem szerettem.. muszájbol csináltam torna mellé ami szintén naon unalmas .... de ha használva van használ:)) télleg..
61. Cinka (válaszként erre: 56. - Kisnyussz)
2008. jan. 22. 23:44
na most vettem steppert... pfff. neked amúgy használ?
2008. jan. 22. 23:36

sziasztok

megszereztem a leg magicet:)))))))))))))))))életem egyik legjobb döntése volt. 10 percet voltam rajta 10 es nyitások fél 1 perces szünetekkel..:))))))))) brutális és rohattul nagyon nagyon jóó... el sem tudom mondani... tuti hogy használni fog..na persze idö az kell hozzá:) a vádlimban, combomban elöl, a csipömnél, a belsö combomban, a derekamban a hasamban, az al és felkaromban egyszerre csinált ez a kis 10 perc izomlázat... nem is akármiet, tehát tuti hogy használ..idövel sztem majd pluszba sulyzozni fogok karra is de egyenlöre sztem még nem...

ha bárki iet akar venni sztem tegye meg.. nagyon megéri:))) persze ha használja:)

nem tom a stepper nevét, igy hirtelen.. megnézem

59. kisnyussz (válaszként erre: 58. - 22f56b42c8)
2008. jan. 21. 08:04

milyen márkájú steppered van, mennyiért vetted?


az én stepperjeim folyton tönkremennek, én is olyan 1 óra, másfél órát használom, mondjuk elég erős fokozaton, lehet az a baj... :( havonta dobok ki a kukába egy steppert...

2008. jan. 20. 22:11

sziasztok

nekem egyenlöre 1 stepperem van de az jol müködik kb napi fél 1 óra mellett. plusz a jó öreg sulyzók.

de a napokban akarok leg magic et:) és lehet hogy szobabiciklim is lesz

57. robber (válaszként erre: 54. - Smally)
2008. jan. 19. 11:48

szia!


Érdekel a meghirdetett AB King Pro, szeretném tudni az irányárat, és elmennék érte ha megegyezünk.


Üdv


Robi

2008. jan. 14. 10:00

miért van az, hogy nem bírják a otthoni stepperek a kiképzést?


napi egy, másfél órát megyek a stepperen, kb 3500 lépcsőszámmal, szerintem ez nem olyan extra mennyiség, és mégis azt tapasztalom, hogy a stepperjeim sorba kipurcannak 1-2 hét után


csökken az ellenállásuk, egyszerűen elhasználódnak... de miért ilyen gyorsan?

55. Kalmár Edit (válaszként erre: 54. - Smally)
2007. nov. 11. 18:03
Irtam emailt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook