Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hete szültem, és hihetetlen fájdalmaim vannak. Nektek is ilyen volt? fórum

2 hete szültem, és hihetetlen fájdalmaim vannak. Nektek is ilyen volt? (beszélgetős fórum)


26. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2016. jan. 29. 13:21
Az exnejemnél is volt gátmetszés de az istennek se arra akart repedni hanem felfelé a csiklója irányába. Szerencsére a vizelettartással nem lett gond, addig nem ért el a repedés. Majd egy évig szenvedett vele egy ideig még érzéketlen is volt a csiklója. Továbbá ugyan így erős fájdalmai voltak a szeméremcsont környékén. Volt röntgen, az orvos azt mondta, hogy még nem tértek vissza a csontok szülés után az eredeti helyükre. Szülés közben egy kissé eltávolodnak a medence csontjai. Már jó rég volt de úgy emlékszem kellet egy hónap neki mire elmúlt a fájdalom. Nem vagyok orvos, de szerintem két hét után ez még bőven belefér. A nejem se ülni se állni se feküdni nem tudott fájdalommentesen... :) Két hét után még vérzel szerintem ez is bőven a normális határon belül van. De ha panaszod van, menj vissza az orvosodhoz, csinálnak egy röntgent, meg egy ultrahangot és utána te is jobban viseled a dolgot ha tudod hogy amúgy minden OK.
25. 31bc25d879 (válaszként erre: 9. - C40efa00cc)
2016. jan. 29. 04:26

Azért én szívből és őszintén kívánom, hogy legyen gyereked, a világ egyik legcsodálatosabb dolga. A szülés körüli élettani hatások ne tartsanak vissza, mert ahogy a babádra nézel minden kín és fájdalom eltörpül mellette. Nyilván az édesanyád és a nagyanyád is érezték a gyötrelmeket. Vagyunk így egy páran ezzel és itt vagyunk:)


A fórumindítónak pedig gyors felépülést, boldog, nyugodt babázást és jó egészséget kívánok mindkettőjüknek:)

2016. jan. 29. 01:04
ez nem normalis ha fajdalmad van.
23. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. nov. 4. 21:32
Mikor mész vissza az orvoshoz?
22. viva70 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. nov. 2. 20:42
Nekem csak a gátmetszés helye fájt kb. másfél hétig. Más egyéb gond nem volt. Amiket te írsz azok nem normális dolgok szerintem. Kérdezz rá az orvosodra.
21. 388b941089 (válaszként erre: 9. - C40efa00cc)
2015. nov. 2. 20:16
Ha mindenkit a fajdalom tartana vissza, akkor bizony nem szuletnenek gyerekek:)
20. 76c87e32e1 (válaszként erre: 9. - C40efa00cc)
2015. nov. 2. 19:52

Fogorvoshoz se menjél, az is fáj. :)


A fórumindítónak: mindenképpen beszélj az orvosoddal, nehogy probléma legyen.

2015. nov. 2. 19:32
Hogy vagy???
2015. nov. 2. 07:18
Engem is felszívódóval varrtak de 2 hét múlva max annyit éreztem,hogy inkább hajoljak,mint guggoljak..Nem fájt,csak húzódott.Ugyan nem katétereztek,de szerintem ez nem normális!
17. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. nov. 2. 02:06

En elmennek orvoshoz, lehet egy gyulladas, fertozes, akarmi. Szerintem nem teljesen normalis ez.

3 gyereket szultem termeszetes uton.

2015. nov. 1. 22:02
Nekem is hasonló volt, szúró, nyilaló fájdalom 2-3 hétig. Katétereztek is. Viszont nekem nem felszívódó varratom volt, szülés után pár nappal kiszedték, utána is sokáig fájt... nehezen tudtam ülni is. Aztán végül magától elmúlt de nagyon szenvedtem vele én is. Ettől függetlenül szerintem is menj el orvoshoz, nehogy valami bajod legyen belőle.
2015. nov. 1. 21:26
Nekem semmi ilyen nem volt,szülés után 3 napra kivették a varratokat és onnantól kezdve gyakorlatilag már semmilyen kellemetlen érzésem nem volt (persze a vérzést leszámítva) szerintem a katéterezés okozhat ilyen panaszokat de nem hiszem hogy két hétig.Dokit kérdezz meg feltélen.
2015. nov. 1. 18:08
Én igazán nem akarlak ijesztgetni! Első gyereknél volt hasonló szúró feszítő érzésem! Lázas voltam és egyre gyengébb! Negyedik héten derült ki, hogy bent maradt egy törlés darab!Menj vissza a dokihoz! Inkább nézzen meg és ne legyen semmi gond! Első baba? Jobbulást!
2015. nov. 1. 17:42
Engem anno katétereztek, sőt a gátmetszés közben sikerült egy eret elvágni ami miatt óránként jött utánna a doki nézegetni. De ilyen fájdalmaim nem voltak főleg nem két hét elteltével. Mindenképp menj orvoshoz.
12. moonlight13 (válaszként erre: 9. - C40efa00cc)
2015. nov. 1. 17:10

Jaaaj, ne már! És hány olyat nem olvasol, hogy simán ment a szülés?!

Egy varrat kiszedése nehogy már akadálya legyen a szülésnek. Bár manapság sok helyen úgy tudom nincs is gátmetszés.

11. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. nov. 1. 17:07

Nem, nem normális. Lehet, hogy a felszívódó varratod mégsem dolgozza fel a szervezet..

Mindenesetre menj vissza az orvoshoz minél előbb, vagy egy másik dokihoz, hogy nézze meg, esetleg mi nem stimmel.

2015. nov. 1. 16:21
Köszönöm!
2015. nov. 1. 16:16
Amikor ilyeneket hallok/olvasok, még biztosabb vagyok benne, hogy soha nem akarok szülni. :( Gyors felépülést kívánok, kedves fórumindító!
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. nov. 1. 16:14

Szerintem tulajdonképpen tök mindegy, hogy volt-e ilyen másnak is, te mindenképp hívd fel az orvosod, tudnia kell róla, hogy ilyen panaszaid vannak.

Jobbulást!

7. 408020f45e (válaszként erre: 5. - Lizikebaba)
2015. nov. 1. 16:14
Bocsi, de gondolod, hogy a gátmetszés magától gyógyul?
6. 408020f45e (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2015. nov. 1. 16:13
Mindenképpen menj vissza az orvosodhoz, ez nem normális így.
2015. nov. 1. 16:12
Nekem nincs belső varratom :/
4. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. nov. 1. 16:12
Nem lehet, hogy valamilyen varrat miatt van amelyiket vagy nem szedtek ki vagy nem szívódott fel?
2015. nov. 1. 16:09
Igen volt nekem is és a lányomnak is. Ezek a belső varratok, amik nem tudnak felszívodni és kiesni sem. Mind a ketten visszamentünk a szülő intézetbe és kivették. Hihetetlen megkönnyebbülés volt utána.
2015. nov. 1. 16:07
Szerintem ez nem normalis. Nekem nem volt kateter, de gatmetszes igen. Nem fajt ennyire semmi, foleg nem ket hettel kesobb. Szerintem hivd fel az orvosodat.
2015. nov. 1. 15:54
Kedden lesz 2 hete, hogy szültem, volt gátmetszés, varrás (felszívódó). Még vérzek. És még fáj egy kicsit a gátmetszés helye, de sokkal inkább kellemetlen szúró érzés van a hüvelyemnél, és a szeméremcsontomnál, szeméremajkamnál..katétereztek, mert nem tudtam pisilni szülés után. Előfordulhat, hogy valamit megsértettek? Ülni tudok, de nagyon kellemetlen feszítő, szúró, bökő érzés van majdhogynem a csiklómnál, és környékén...Szóval, nektek volt ilyen érzésetek? Ha, igen, mikor múlt el, vagy mivel lehet elmulasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook