Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mellplasztika árak fórum

Mellplasztika árak (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
48. trublu
2009. jan. 5. 15:40

Elfelejtettem.

És Gáspár dokiról netán némi infó?! Valaki?:)

47. trublu
2009. jan. 5. 15:39

Sziasztok!


Én nagyon hálás lennék, ha valaki írna nekem személyes véleményt dr. Révész Zsoltról (Istenhegyi Klinika)!!!

176 cm magas, kb 52 kilo vagyok. Igaz nagyon keskeny a derekam, s ettől a normál méretű csipőm kicsit nagynak tünik, s azt mondta, hogy ezért ő 400cc implantot javasolna nekem...az nem nagyon sok???


Segítséééég:)))

46. maya84 (válaszként erre: 44. - Edike2000)
2009. jan. 5. 14:33

szia!

Egy barátnőm Győrben csináltatta a melleit,csak a vezetéknevére emlékszem a dokinak,Kővári.

De ha gondolod megkérdezem az egész nevét.

Szép lett neki.Meg azt mondta hogy normális,jó fej volt az orvos.

2009. jan. 4. 15:04
Engem az is érdekelne, hogy a műtét után nagyon fáj? És meddig?
2009. jan. 4. 14:55

sziasztok!

Ismertek orvost Győrben esetleg? Előre is köszönöm:-))

2009. jan. 2. 14:04

Sziasztok!

Én mell kisebbítést szeretnék majd.

A Kaposvári Seffer-Rennert ajánlották.

Tudnátok nekem segíteni?

járt valaki tőletek ott??

ÍRJATOK mik a tapasztalataitok!

2008. dec. 20. 17:39
Sziasztok mindenkinek.èedeklodnèk hogy valaki ismeri Mihàlyfi dokit?Mellnagyobbitàs...
41. bb07
2008. nov. 21. 16:08
az ovatossagrol mutet utan csak annyit szeretnek mondani, hogy habar en meg mutet elott allok a tesom figyelmeztetett hogy nagyon vigyazzak ne eroltessem meg magam es a karomat ne probaljam emelni! mutet utan valamiert a felnyult a polcra es lejjebb csuszott az egyik impli, ugyhogy nagyon nagyon komolyan kell venni!
2008. nov. 8. 13:38

Szia Czunyus !

Köszi szépen a válaszod ,de hol tudnák utána nézni az orvosok honlapján ? Németországból vagyok.

2008. nov. 7. 11:53

Nekem felvarrás is volt az egyik mellemen, a bibót kivágták és körbe vettek ki belőle, így nekem nincs függőleges vágás.

Kb. 700 ezer volt az implivel együtt, + egy felvarrás. Volt mellette egy orr műtétem is, így a pontos összeget azért nem tudom.

38. rohiani (válaszként erre: 33. - Jegi)
2008. nov. 7. 11:47
Nekem csepp alakú implantátumom van. Mi érdekel?
37. Czunyus (válaszként erre: 36. - Erika1015)
2008. nov. 7. 11:23

Szia Erika!

Az árak minden esetben, párban értendőek.

Ha megnézel pár orvosi honlapot, ott ezt fel szokták tüntetni.

36. Erika1015 (válaszként erre: 21. - B05507d180)
2008. nov. 6. 22:04

Szia zszs1,

egy kérdésem lenne és pedig írtad ,hogy a felvarrás kb. 400,000 ? De gondolom mind a kettö ebbe az árba érthetö,vagy külön-külön ?

Köszi elöre is a választ ;0)

2008. okt. 28. 21:59

Sziasztok!

Tudna nekem vki segíteni, hogy pár tippet ad jó orvosokról? Nekem a hugom már megcsináltatta a melleit , szerencsés volt mert csak az egyiket kellett felvarni, de nekem mind a kettőt kell majd és annyira nem tetszik az a vágás függőlegesen, ráadásul nekem mind a kettőn ott lenne.Neki ráadásul a hegek is nagyon szépen gyógyultak be és alig látszik, de az én bőrőmön még a szúnyog csípés hege is évekig meg van. Nem tud vki olyan módszerrel dolgozó dokit, aki a felvarást nem ezzel a függőleges varrással végzi? Előre is köszi.

2008. okt. 26. 11:57

Barátnőm jövő héten megy kisebbítésre (most G-s kosarú melltartót hord). 600 ezerben lesz neki.

Amúgy elítélni tényleg nem kell. Nekem is csak az anyagi szab határt, de mihelyt lesz úgy ennyi pénzem, hogy nem kell másra, megcsináltatom. Nekem is nagy, és borzasztó, igazából a jólöltözöttség rovására is megy, bárhogy is megtervezem az öltözékemet.

És még valami: Most vagyok 97 kiló, (ez rossz, és fogynom kell, tudom). De amikor 67 kiló voltam, akkor is ekkora volt a mellem (a körméret kevesebb volt a fogyás miatt, de maga a kosár ugyanúgy D-s). És sajna az álomsúllyal is debellának néztem ki a melleim miatt:((( Már csak ezért is érdemes kisebbíteni, szerintem.

33. Jegi
2008. okt. 26. 11:40
Van itt valaki akinek csepp implantátuma van?érdekelne!köszi!
2008. szept. 26. 21:56
AJJAJ tudok helyesen írni ám csak nem mindig sikerül:)
2008. szept. 26. 21:56
A kérdésem ta kaptam pár emailt, itt midneki nagyon aranyos ,jófej:)
2008. szept. 14. 11:56
Csajok! Mi a véleményetek Dr. Csuhaa Lajosról? Van itt akit Ő műtött?Ha igen, priviben írja meg nekem! Köszönöm:Lari
2008. júl. 2. 21:21

sziasztok csajok-)


volt már valaki implantátummal rákszűrésen?? (mell)

28. dóri
2008. jún. 22. 08:09
Küldenétek nekem megbízható dokik elérhetőségeit Budapest és környéke jöhet szóba.
27. Nonomano (válaszként erre: 23. - Bobke)
2008. máj. 25. 12:24
A lelki betegség is betegségnek számít?
2008. máj. 22. 21:41

Azokat a nőket én sem tartom normálisnak, akik sokadszor is megműtettik a mellüket, és egyre nagyobb implantátumot rakatnak be maguknak. De szerintem sokkal többen vannak azok, akik csak "egészségesen" szeretnének kinézni.

Én speciel felvarratni szeretném a melleimet, mert két gyerekemet szoptattam sokáig, és ez sajnos megtette a hatását. Már az első gyerekem után sajnos nagyon megereszkedtek, de ennek ellenére egy pillanatig nem gondolkodtam, hogy a kisfiamat szoptassam-e vagy nem. Még most is szopik (15 hónapos), és hát a melleim sajnos a térdeimet verdesik :((( Na persze ez túlzás. És ez csak még rosszabb lesz, ha abbahagyom a szoptatást.

Ez sajnos nagyon frusztrál, szeretném majd megműtetni, ha lesz rá lehetőségem.

Mindenki örüljön neki, aki olyan adottságokkal van megáldva, hogy elégedett magával, és az idő vasfoga sem fog rajta, de senki ne ítélje el a másikat, akinek nincs ilyen szerencséje!

25. Ildi0325 (válaszként erre: 23. - Bobke)
2008. máj. 22. 20:05
Ezt csak olyan érti meg, aki átéli a dolgot. Én sokat szenvedtem a nagy cicitől és most a kisebbítés után sokkal jobb az életem és megszüntek a gátlásaim. Jól érzem magam a bőrömben és abszolút nem érdekel az ilyen nők véleménye, mint te. Örülj neki, ha olyan mellekkel lettél megáldva, ami megfelelő. Ez az elítélem szó ide rettentően helytelen.
24. b05507d180 (válaszként erre: 23. - Bobke)
2008. máj. 22. 19:43
Más lenne ám a véleményed,ha lapos lennél,mint egy deszka.Én olyan voltam.Nem véletlen fordult meg a fejemben a műtét lehetősége.Nem tudhatja senki más,milyen az élet laposan,csak az aki szintén ilyen alkatú.Nem tudsz csinosan,nőiesen öltözni,nem áll jól sem a melltartó(75/A-s kitömve nagy volt)sem a bikini.Szörnyű volt!Csak a sorstársaim érthetik döntésemet és őket bíztatom,legyenek bátrak,amennyiben lehetőségük van rá változtassanak magukon.Megéri a szenvedés.
23. bobke
2008. máj. 22. 19:22

elitélem!

csak akkor ha betegség miatt muszály!

22. Kókusz (válaszként erre: 21. - B05507d180)
2008. máj. 22. 19:14
Hú, köszi szépen! Gondoltam, hogy minden orvosnál más a tarifa, ez gondolom attól is függ, budapesti-e vagy vidéki az illető. Csak nagyságrendileg szerettem volna tudni, köszi!
2008. máj. 22. 19:05

FELVARRÁS:400.000 KÖRÜL

NAGYOBBÍTÁS:600.000/KEREK/

1 MILLIÓ/CSEPP IMPLI/

MINDENÜTT MÁSAK AZ ÁRAK,ORVOS ÉS KLINIKAFÜGGŐ.

20. Kókusz (válaszként erre: 19. - Berdor)
2008. máj. 22. 18:58

Én a mellplasztika tapasztalatok fórumot olvasgattam, de rettenetes sok a hozzászólás, és nem igazán van időm napokig bogarászni :)

Valaki elárulhatná már hogy nagyjából milyen árak vannak. Lécccci...

19. berdor
2008. máj. 22. 16:17

Lányok!


Van két fórom is itt ami ezzel foglalkozik:

Mellplasztika tapasztalatok

Mellkisebbítés


Sziasztok!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook