Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért alakul ki állandóan a ciszta? fórum

Miért alakul ki állandóan a ciszta? (tudásbázis kérdés)


17. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 15. - Panka77777)
2015. nov. 3. 10:23
Szia nekem is olyan nagy volt.Laparoszkópiával vették le vagy vágtak?milyen volt a műtét után sokáig lábadoztál?
16. Mari20
2015. okt. 31. 16:48
Barnai Robertó új medicina : női bajok c filmjében választ kapsz kérdésedre youtoben megtalálod
15. Panka77777 (válaszként erre: 9. - Chateigne)
2015. okt. 30. 15:43
Szia!Én már szültem és szülés után is ugyanúgy megmaradt:( A miómám is csak nőtt és nőtt, míg végül 11 cm-esen kivették, de szerencsére csak a miómát.
14. Panka77777 (válaszként erre: 7. - 4740439ec6)
2015. okt. 30. 15:42
Van iylen algám, vagy spirulina vagy nem tudom pontosan, de képzeld, amikor már szedtem vagy két hete olyan elképesztően szúrt tőle a hasam (gondolom az volt a gyógyítás fázis vagy nem tudom), hogy abba kellett hagynom.
13. Panka77777 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2015. okt. 30. 15:41
Szia! Ma megvettem egy makro-s könyvet. Kövesdi Natália írta, nekem így elsőre nem tűnt brutálnak, de gondolom hogy az.....
2015. okt. 30. 09:22

Szerintem lelki eredetű. Kéne sokat meditálnod, mozognod. Akár intim tornáznod ami a végbél területét is megmozgatja, erősíti. Lehet sokat ülsz, nem úgy táplálkozol, ahogy kéne és talán stresszelsz nem tudsz feltöltődni. Nagyon jó meditatív zenék vannak a neten, hallgass meg párat, gyújts meg egy füstölőt. Ha meggyógyítod a lelked akkor a tested is rendbe jön! Ha Te nem hiszel ebbe akkor elnézést a hozzászólásomért.


(Ciszta lelki eredetű okai: Amikor ciszta vagy ciszták alakulnak ki a szervezetünkben, akkor olyan ellentéteket, konfliktusokat, érzelmeket, gondolatokat fojtunk el, raktározunk el, amelyeket csak részben vagy egyáltalán nem tudatosítunk. Vagy amennyiben tisztában vagyunk a konfliktusokkal, érzelmekkel, gondolatokkal, érdemben nem foglalkozunk velünk, ezért a tudatos énünkből a tudatalattiba száműzzük őket.



Ott aztán elkezdenek gyűlni. A félretett gondokat fallal veszi körbe a szervezet. Mivel a feldolgozás és a megoldás várat magára, a ciszta egyre jobban kifejlődhet. A tudatos hozzáállás hiánya miatt azonban nem tud a szervezetünk védekezni ellene, sem pedig feloldani, gyógyítani nem tudja.



A gyógyuláshoz vezető úton a legfontosabb teendő a konfliktusok, ellentétek tudatosítása, felismerése és a megoldásra koncentrálás."

11. Hedi13 (válaszként erre: 1. - Panka77777)
2015. okt. 30. 05:57
Ha endometriózis okozza a cisztát, ez nem fog csak úgy elmúlni, krónikus betegség. Van itt ilyen fórum, nézz át oda..
2015. okt. 30. 00:11

Ezt találtam neked:

[link]

2015. okt. 29. 23:28
Nekem a terhesség mulasztotta el...Minden doki muteni akart, en meg abban nem hittem mert sokaktol hallottam hogy visszajon ugyis. Kb 1 evig nyomtam en is a makrot, arwen tornat is probaltam.Ciszta maradt, de a hormonjaimat rendbe rakta, es jobban is ereztem magam, ciklus rendbe jott, aztan ugy dontottunk mutet helyett elkezdunk probalkozni a babaval,es elso probalkozasra terhes lettem. Szules utan eltunt magatol, pedig meg terhesen is azt mondta a doki hogy ez teljesen nem fog magatol...
8. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 7. - 4740439ec6)
2015. okt. 29. 23:00
Melyik fajta algát szedtél és mennyit?Honnan tudod h az hozta helyre a hormonokat?én is elkezdeném ha jó.
2015. okt. 29. 22:46
Szedj spirulinát.Nekem az hozta helyre a hormonjaimat és mulasztotta el a cisztát.
2015. okt. 29. 22:36

Sehol nem fogsz róla videót találni. Tanfolyamon tudod elsajátítani Bp-en.


Nem nyers. Vegán. Kemény.


Mindenesetre a táplálkozásod a kulcs. A cukormegvonás az alap.

5. Panka77777 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2015. okt. 29. 22:33
Szuper! Vidéki lévén a tornát nem tudom hol elérni, majd megnézem a youtube-on. Csak nyers ételeket fogyasztottál?
2015. okt. 29. 22:32
volt és használ!
3. Panka77777 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2015. okt. 29. 22:29
Köszönöm!Neked volt vagy van cisztád?És egy ilyen diéta valóban használ?
2015. okt. 29. 22:03

rossz táplálkozás miatt felborul a belső egyensúly


az a gyógyszer, amit erre adnak, mesterséges klimaxot tart fenn


próbálkozz előbb a makrobiotikus diétával és az Arwen tornával!!!

2015. okt. 29. 22:00
Volt egy cisztaműtétem júliusban és ma voltam dokinál, megint van , ráadásul kettő is.Azt mondta a doki, hogy endometriosis-os ciszta. Most elég nagy fájdalmaim is vannak, kisugárzik a fájdalom a derekamba és a végbelembe. Akinek van vagy volt cisztája, azoknak is ilyen tüneteik vannak? Ez a ciszta állítólag gyógyszerrel orvosolható, kinek mi vált be? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook