Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvásdiagnosztikai laborban hogyan zajlik a vizsgálat? fórum

Alvásdiagnosztikai laborban hogyan zajlik a vizsgálat? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 3. 15:37
Sikerült időpontot szerezni, február végére kaptunk, akkor odaadnak valami kütyüt, azzal kell aludni, aztán másnap visszamenni, és akkor elvileg ki is értékelik.
2015. nov. 1. 08:41
Köszi az infót, így azért kicsit könnyebb nekiindulni...
12. jennyvagyok (válaszként erre: 10. - EtelkaPóni)
2015. okt. 31. 15:14
Úgy emlékszem az első időpont csak egy általános vizsgálatra szólt, ahol kérdőívet kellett kitölteni, stb. Utána jön az alvásra az időpont. Nem tudom, most mennyi, akkor fél év biztos volt. Az első bentalvás után egy évre előre adták az időpontot! :) Egyébként biztos lesz megoldás, nálam a műtét nem jöhetett szóba egyéb okokból, gyógyszert meg nem akartam szedni, így más megoldást kell keresnem. :)
11. 3532273647 (válaszként erre: 10. - EtelkaPóni)
2015. okt. 31. 10:45
5 éve voltam a Honvédba.Bentfekvős voltam,2-3 nap alatt bekerültem.Az ambulánsok 6-7 hónapot mondtak
2015. okt. 31. 08:42
Azt lehet-e tudni, hogy kb mikorra tudnak időpontot adni?Honvéd kh?
2015. okt. 31. 08:42

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, beutaló már van, már csak időpontot kell kérni. :)

Eléggé ijesztő horkoláson kéne hogy segítsen, remélem lesz megoldás..

8. jennyvagyok (válaszként erre: 7. - Kovera)
2015. okt. 30. 10:20
Én kimentem éjjel a kütyükkel és drótokkal! Izgalmas volt! :D
2015. okt. 30. 10:05

Időpontra kell menni.Jó ha viszel magaddal fogkefét,törölközőt,stb.Lefekvés előtt telerakják a fejedet mindenféle tappancsokkal,drótokkal és így kell aludnod egy ablaktalan alacsony mennyezetű helyiségben és még az ajtót is rád

csukják.Lefekvés előtt menj el wc-re mert a kütyük miatt később már nem tudsz.Monitoron figyekik az alvásodat reggelig.A számítógép kiértékelése alapján kapod meg a leletet.

6. jennyvagyok (válaszként erre: 2. - EtelkaPóni)
2015. okt. 29. 23:15
Igen, voltam. Ahogy Ildi mondja, mindenféléket ragasztanak rád, azzal alszol. De kamera is figyel egész éjjel. Figyelik a légzést, légzéskimaradásokat, horkolást, mozgást, stb. Másnap délelőtt van konzultáció. Neke évente egyszer be kellett feüdnöm, de igazából végül nem tudtak segíteni.
2015. okt. 29. 21:13

Bővebben = alvascentrum.hu


Itt a hoxán is van több fórum a horkolással, alvászavarokkal kapcsolatban.

2015. okt. 29. 21:06

Különszoba,szinte teljes sötét

Ragasztanak a fejedre homlokodra elektródákat,ujjadra egy csipeszt.Reggelig alszol,leszedik az érzékelőket és mehetsz.Nekem két nap alatt volt eredmény

3. 3532273647 (válaszként erre: 2. - EtelkaPóni)
2015. okt. 29. 21:03

Voltam..

Ott kellett tölteni egy éjszakát,én amúgy is kórházban voltam csak le kellett mennem.Voltak akik csak ambulánsan jöttek

2015. okt. 29. 20:51
Mire kell számítani egy ilyen vizsgálat során, van valakinek tapasztalat?Illetve, aki volt, tudtak segíteni a problémájan?
2015. okt. 29. 20:49
Alvásdiagnosztikai laborban hogyan zajlik a vizsgálat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook