Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok, ha azt hinnétek, hogy holnap vizsgáztok és kiderül, hogy a vizsga ma volt? fórum

Mit csinálnátok, ha azt hinnétek, hogy holnap vizsgáztok és kiderül, hogy a vizsga ma volt? (beszélgetős fórum)


14. 31bc25d879 (válaszként erre: 13. - D41005143d)
2015. márc. 9. 09:04

Ez számomra is érthetetlen. Két diplomám van, számtalan szigorlat, zárthelyi...kínosan figyeltem ilyenekre.


Remélem gond nélkül megtudja oldani a fórumindító és sikeres vizsgát/vizsgákat tesz.

2015. márc. 9. 07:47
ez igygaz,de ilyen fontos datumot nem lehet elfelejteni!
12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Ne add fel)
2008. máj. 6. 20:23
Valami baj van? Felsz, ideges vagy? Nem fogjak leharapni a fuled, ok is emberek, mindenki hibazhat!
2008. máj. 6. 20:07
Köszi
2008. máj. 6. 19:16
Az elerhetoseget lehet neten is megtalalod, csak az intezmenyi oldalon kell jo helyen szetnezned.
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - Ne add fel)
2008. máj. 6. 19:14

A tanarnak azt, hogy elfoglalt voltal es figyelmetlensegbol elnezted a datumot, pedig szamodra ez a vizsga nelkulozhetetlen es magad sem erted, hogyan tortenhetett meg.

De minel hamarabb kellene ot elerned. Hivd fel a tanszeket vagy menj be es legalabb valami elerhetoseget szerezz meg, amin elerheted. Mi itt nem szervezhetjuk le neked.

2008. máj. 6. 19:02
Fogalmam sincs, hogy mit mondjak.
7. fobe (válaszként erre: 6. - Fobe)
2008. máj. 6. 17:28
(csak pontosítok, szóval az előző sulit végül elvégzetem, most meg egy másoddiplomásra járok...)
6. fobe
2008. máj. 6. 17:26
Én már voltam így. totál átérzem a dolgot. Nekem elég sz...rul sült el a dolog. A munahelyen nem mertem megmondani, hogy ennyire béndzsa voltam, így azt hazudtam, hogy egy másik vizsgám lesz (nem támogattak anyagilag, meg tanulmányi szabival se, szóval csak a rendes szabim kivétele miatt kellett kamuznom, papírral nem kellett alátámasztanom) és a lexarabb, hogy a tanár beírta az 1-est. Ja és már előtte meghúztak abból a tárgyból, így ha ez sem sikerült volna, akkor buktam az évet, vagy a sulit, már nem is tudom. (most gyed mellett tanulok és így is nagyon nehéz, de egy sikeres féléven vagyok túl, nehezebb a suli is és még nem kaptam egyest :) ) ennyit számít, hogy mennyire "támogatják" az embert.
2008. máj. 6. 17:24
Rosszul emlékeztem a dátumra. Ma megnéztem, hogy holnap hányra kell mennem, és akkor derült ki, hogy ma volt a vizsga. Még nem tudtam beszélni senkivel
2008. máj. 6. 17:10

Ezt mar irtad elozoleg, ugyanugy nem ertem, de a lenyeg, hogy meg tudd oldani a helyzetet.

Tudtal beszelni illetekessel?

2008. máj. 6. 17:02
Ez egy közigazgatási vizsga, ami a munkakörömhöz szükséges.
2008. máj. 6. 16:57
Gondolom az a lenyeg, hogy a vizsgat letedd, ugyhogy probald elerni a vizsgaztatot es vele egyeztess egy uj idopontot. Nem tudom, milyen iskolai rendszerben tanulsz.
2008. máj. 6. 16:03
Azt hittem, hogy holnap vizsgázom közigazgatásból, ami a munkámhozhoz kötelező, de nem néztem meg pontosan az időpontot és kiderült, hogy ma volt a vizsga. Mit csinálnátok? Sajnos a munkahelyen az igazat nem lehet megmondani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook