Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ureaplasma terhesen fórum

Ureaplasma terhesen (beszélgetős fórum)


5. Jucci86 (válaszként erre: 1. - Lorna83)
2015. okt. 28. 07:54
Szia!Nekem diák korom óta jelen van az ureaplasma az életemben. Sajnos hajlamos vagyok rá. És mindkét terhességem alatt előfordult.Az elején ki lett kezelve és utána nem is volt gondom.Antibiotikumot kaptam,azt mondta az orvosom azt kell mérlegelni mit okozhat maga a betegség és mit a gyógyszer.Valószínű nagyobb baj lett volna ha nem kezelik ki a betegséget.Ha bízol az orvosodba akkor hallgass rá.Jobbulást!
2015. okt. 28. 06:10
Persze, h. bïzok az orvosomban. Nélküle sokkal nehezebb lenne. Csak nagyon aggódóm. Volt màr 1 korai vetelesem es egy missed-abom. Mellékhatàst eddig nem tapasztaltam, bàr a fromilid antibiotikum után több lett a folyás. Erre kaptam most a kúpot. Amiket a neten olvastam az ureaplasmarol kicsit, inkább nagyon megijesztett. Bar azt is irtak,h a terhes nők 70%ban benne van a baci csak nem tudnak róla.mivel sok esetben tünetmentes.
2015. okt. 28. 05:48
Ilyenkor tényleg csak egy szakorvos, vagy szakorvos tudnak mérvadó tanácsot adni.
2015. okt. 28. 05:46

El ne kiabáljam, nekem nincs.


De a gyógyszergyárak a perek megelőzésére, minél több mellékhatást feltüntetnek.


(Párom orvos, klinikán, én mentőzöm már tíz éve.)


Az a kérdés bízol-e az orvosodban. És milyen egyéb lehetőségek vannak, adott problémákra.


Kellően tájékoztatott az orvosod?


A mellékhatások gyakran, nagyon személyfüggőek is lehetnek.

2015. okt. 28. 05:34
Sziasztok. 16 hetesen màr 2hete volt vizes-tejszerű folyàsom, màs tünet nem volt. Elmentem kenetet csináltatni minden ok, normális a hüvelyflóra nincs gomba, klamidia stb csak az ureaplasma mutatható ki.kaptam antibiotikumot Fromilid uno ( klaritromicin) de nem tudtam vegig szedni mert elkapott a hànyàs-hadmeneses virus. Most mégtöbb folyàsra kaptam kupot klion-d 100. Nagyon meg vagyok ilyedve, elolvastam miket îrnak az ureapladmaról ( veteles, koraszülés stb.) Van köztetek olyan akinek volt/van ilyen fertőzése?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook