Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud-e valaki házilag készített csokoládé receptet? fórum

Tud-e valaki házilag készített csokoládé receptet? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 30. 15:15
Köszönöm mindenkinek át fogom őket nézni, hátha találok olyat ami jó és finom! Borzasztó ez, hogy a gyerek nem ehet csokit, mikor azt minden gyerek szereti, minek abba szója??? Miért tesznek bele???
2015. okt. 27. 15:50

Itt a hoxán is találtam két receptet!

írd be, hogy - házi csokoládé - és már ki is adja. Nagyon egyszerű mind a kettő.

9. DuciJucika (válaszként erre: 2. - Anyuci74)
2015. okt. 27. 15:43

Itt találtam nagyon sok finomságot:

[link]


Szerintem érdemes átböngészned. Biztosan talász olyam amit el tudsz készíteni a kisfiadnak.

8. spann (válaszként erre: 1. - Anyuci74)
2015. okt. 27. 12:42
Én tudtam, egyszer csináltam is, de nagyon rossz lett.
2015. okt. 27. 12:42

Szia! Sajnos nem találom a saját receptemet, De... nézzél be a goggle-be, írd be, hogy házi csokoládé recept, amikor bejonnek az ajánlatok, akkor keresd a következőt:


További képek a következő kifejezésre: házi csoki recept


Itt találsz legalább 500 képet, ha rájuk mész az egérrel kiadja a kép, hogy kitől származik. Ha szimpatikus, akkor egyszerűen csak kattints a képre, és rögtön behozza a választékát. Onnan kiválaszthatod a legjobban kinézőt és arra kattintva megkapod a receptet is.


Jó böngészést kívánok!

6. kszb (válaszként erre: 5. - Anyuci74)
2015. okt. 27. 10:57
nincs mit :) Mona segítőkész, szerintem írhatsz is neki, ha elakadsz :)
5. anyuci74 (válaszként erre: 4. - Kszb)
2015. okt. 27. 10:53
Köszi szépen! Megnézem, hátha találok valamit ami nekünk jó lesz.
4. kszb
2015. okt. 27. 10:46

vagy, keresd meg őt : [link]


Ő is szokott bonbonokat csinálni

3. kszb
2015. okt. 27. 10:44
ez egy blog: csokoladereformer.blogspot.hu
2015. okt. 27. 09:39
A kisfiam szója allergiás, így szinte semmilyen boltban kapható édességet nem ehet. A sütemények még megoldhatók (otthon készített) , de a csokoládé sajnos nem. Minden csokiban amit én eddig megnéztem van szója, vagy szójalecitin. Ezért nem eheti őket. Szeretnék itthon készíteni neki, ha valaki tudna receptet hozzá.
2015. okt. 27. 09:36
Tud-e valaki házilag készített csokoládé receptet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook