Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás Budapesten a belvárosban fórum

Futás Budapesten a belvárosban (beszélgetős fórum)


2015. okt. 25. 18:46

Én ezt kezdtem el használni, a térdem miatt és bevált.


[link]

2015. okt. 25. 18:44
Ugyanaz, mint a sima ízületvédő, csak folyékony :D
12. Icuska538 (válaszként erre: 9. - Adc4be0d28)
2015. okt. 25. 13:21
Sziasztok4 Folyékony izületvédőt szeretném kérdezni, hogy mi az?
11. Kangaroo Island (válaszként erre: 10. - Adc4be0d28)
2015. okt. 25. 10:54
hát most felújítják a rakpartot, mikor én futottam akkor még futható volt, de hogy most milyen...passz, valahol lehet futni a Fő utcán, de ott meg büdös van :-/ Pesti oldalon jobb a helyzet, bár a Parlament után már csalingázni kell az utcákban
10. adc4be0d28 (válaszként erre: 8. - Kangaroo Island)
2015. okt. 25. 10:39
Amúgy mennyire futható az út a Lánchídig és vissza?
2015. okt. 25. 10:37

Folyékony ízületvédőt szoktam szedni. Tényleg sokat segített! Talpbetéten még nem jutott eszembe. Gondoltam, ha van egy spéci futócipőm nincs is másra szükség...


Egyszer bevállalom a Lánchidas storyt, ha fájni kezd a térdem nem fogom erőltetni. Nem akarok más 25 évesen ízületi problémákat.

8. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - 4740439ec6)
2015. okt. 25. 10:32
látod az lehet, nekem szerintem a cipőm se jó, futócipő, de alsó kategóriás Reebok, lehet hogy egy jobb minőségűvel nem ment volna szét ennyire, bár már jobb állapotban van a térdem, lehet, hogy újra futok :)
2015. okt. 25. 10:26

Egy jó talpbetét és némi ízületvédő segít a beton által okozott problémán.


Ha unod a Margit szigetet,vigyél bele egy kis izgalmat.Fuss a Gellért hegyre.Egyébként is jót tesz a tüdőnek az emelkedős futás.

2015. okt. 25. 10:25

Ja értem :D


Akkor lehet nekem se kellene erőltetni.

5. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - Adc4be0d28)
2015. okt. 25. 10:19

ott nem betonon futottam nyilván :D

én úgy futottam, hogy a szigetre futottam, tettem egy kört, Margit-hídon átfutottam Budára, el a Lánchídig, ott át Pestre és onnan haza.

4. adc4be0d28 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2015. okt. 25. 10:16
De azt viszont nem értem, hogy a szigeten, ahol van rendes futópálya, miért futottál mégis betonon?
3. adc4be0d28 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2015. okt. 25. 10:14
Na igen. A bal térdemmel pár éve nekem is vannak gondjaim.
2015. okt. 25. 10:11
Én is meguntam a szigetet, sajnos...azért sajnos, mert elkezdtem futni a betonon rengeteget és a térdem nem köszönte meg :(
2015. okt. 25. 10:11

Sziasztok kedves futótársak! :)


Nemrég újra elkezdtem futni. Mivel itt lakom a belvárosban, közel a Margit - szigethez adott, hogy oda járok ki. Egy ideje viszont kicsit unalmasnak találom, főleg most hogy emelni szeretnék a távon. Az első szigetkör lefutása még jól esik (szép környezet, normális futópálya, sok-sok sportoló stb…), de másodjára már nem szívesen futnám le ugyanazt a kört, mert olyan érzésem van mintha csak egy helyben toporognék.


Régóta gondolkodom azon, hogy meg kellene próbálni a Lánchídig elfutni a budai oldalon, vissza pedig a pesti oldalon, (hogy egy kicsit új környezetben legyek) de nem tudom mennyire kivitelezhető ez? Úgy értem mennyire élvezhető arra futás a forgalom miatt? Bizonytalan vagyok.


Ti milyen útvonalon szerettek futni a BELVÁROSban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook