Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért csúszik a tévén a hang? fórum

Miért csúszik a tévén a hang? (tudásbázis kérdés)


12. Maryka1962 (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2015. okt. 25. 13:45
A típusa Gaba GLV-3210. Az az érdekes, hogy ma nem csinálta még eddig. Most átkapcsoltam a Cool csatornára, ott is letesztelem. Sajnos, hajlamosak egyből azt mondani, hogy a vevőnél van a hiba.Valami megoldást akkor is kicsikarok tőlük. Remélem, sikerül. Köszönöm a segítséged.
11. Maryka1962 (válaszként erre: 9. - Kszb)
2015. okt. 25. 12:13
Igen, azt hiszem megpróbálkozom vele. Vesztenivalóm nincs. Most még jótállásos, oldják meg, vagy állítsák be.
10. kristo_f (válaszként erre: 8. - Maryka1962)
2015. okt. 25. 12:13

Nem gondolnám hogy tipushiba, bár minden lehet.

Milyen tv?


Régi fekete/fehér rossz vételi körülmények esetén is hozta a képet/úgy ahogy/, a mai csöves szines nem.

Járasd a tv-t és tapasztald ki mikor, hogy csinálja.

Ahogy irják, reklamálj nyugodtan, elsőnek emilben, ha lehetséges.

Persze azt mondják hogy ilyennel még senki nem panaszkodott. Nem egy motor alkatrészt cseréltem vssza mert gagyi volt, akkor is azt mondták.

Kereskedői duma, de ne érdekeljen.

9. kszb (válaszként erre: 8. - Maryka1962)
2015. okt. 25. 12:03
Ne hagyd magad lerázni! Ha a másik tv-n nincs ilyen gond, akkor nem nálad van a hiba! Oldják meg ők! Ha xar széria, az is az ő gondjuk kell, h legyen, nem a tied! Ha kell, cseréljék ki újra a tv-t.
8. Maryka1962 (válaszként erre: 7. - Kristo_f)
2015. okt. 25. 11:03
Igen, a másik tv régebbi, és ott nincs ilyen gond. Attól tartok, ha visszamegyek a boltba, vagy a szervizbe, akkor azt a választ fogom kapni, hogy nálam van a hiba. Ma egyébként nem csinálja. Ez a készülék egyébként már csere, mert az első készülék pixelhibás volt. Három napon belül kicserélték. Lehet, hiba volt ugyanazt a márkát kérni.
7. kristo_f (válaszként erre: 6. - Maryka1962)
2015. okt. 25. 10:44

Gondolom a másik tv régebbi és más tipus és ténylegesen az adók esetében van ez, nem videó lejátszáskor, vagy PC-vel összekötésen.


A mai LCD tv-nél előfordúl ilyen, és van hogy csatornaváltással ujbol jó, aztán ujbol elcsúszik

Attol is függ melyik cég adja a jelet, kábel, SAT, vagy légi/ingyenes/ vétel, digitális vagy analóg adás, milyen a tv márkája/tipusa.


Én visszamennék a boltba, szervizbe tájékozódni, legrosszabb esetben vissza a tv-t a boltba.

Egy modern új tv-nél ez nem elfogadható.

6. Maryka1962 (válaszként erre: 5. - 12d083b51b)
2015. okt. 25. 10:33
Szerintem nálam a televízióval van gond. A másik készüléken nincs ilyen probléma. Bár most megy már egy órája a tv, és lekopogom, hogy nincs gond vele. Örülnék, ha csak adáshiba lett volna a tegnapi baki, csak azt nem értem, miért csak ezen a tv-n volt a gond.
5. 12d083b51b (válaszként erre: 4. - Maryka1962)
2015. okt. 25. 10:07

Az igazság az, hogy a rádióm nem torzít, tehát ha a hallásommal lenne gond, akkor a rádiót sem úgy hallanám, mint korábban.


Most már csak valóban azt kellene tisztázni, hogy mindkettőnknél a tv-hiba, vagy másoknál is gond van, és akkor viszont adás-hiba = műsor-sugárzási gond!

4. Maryka1962 (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2015. okt. 25. 09:23
Sajnos, mindegyik adón csúszik. Bekapcsolom, kb. fél óráig megy normálisan, aztán elkezd csúszni a hang. lekapcsolom, visszakapcsolom, újra normálisan megy minden. Aztán ismét elkezd csúszni a hang. Én pedig ismét eljátszom az előbb leírtakat.
3. 12d083b51b (válaszként erre: 2. - Maryka1962)
2015. okt. 25. 07:11

Melyik adón? Minden adón, vagy csak egy-egy csatorna?

Nálam úgy hallom, hogy torzul a hangja a tv-nek. És nem igazán tudom, hogy a tv baja-e (kezd már öregecske lenni), vagy esetleg a jelenleg meglevő influenza miatt nem úgy hallok... Valóban jó lenne tudni, hogy másoknak van-e valami gondjuk...

2015. okt. 24. 21:32
Két hete új tv-t vásároltam. Eddig nem volt vele gond, de tegnap óta azt vettem észre, hogy egy idő után elcsúszik a hang. Ez mitől lehet?
2015. okt. 24. 21:31
Miért csúszik a tv-n a hang?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook