Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, mondjátok meg mit tegyek? fórum

Mit tegyek, mondjátok meg mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
41. syria (válaszként erre: 1. - Morgen39)
2015. okt. 23. 19:22
Rázd meg magadat, söpörd el a múltat. Tudom, nem egyszerű, de csak így lehet továbblépni.
40. 76c87e32e1 (válaszként erre: 8. - Morgen39)
2015. okt. 23. 16:34
Ha majd olyan férfival ismerkedsz meg, akit igazán megszeretsz, akkor elfelejted, és nem fog felkavarni.
2015. okt. 23. 16:17
Kedves, hogy emlékszik a gyerekei születésére. Ezek szerint jó a memóriája. Ha jó a memóriája akkor arra is biztos emlékszik, hogy kikkel és hányszor csalt meg..nem ártana ha te is emlékeznél :)
38. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 1. - Morgen39)
2015. okt. 23. 10:09

Egy ismerősöm pénzzé tette mindenét, majd fogta magát és elköltözött LA-be gyerekestül. Azóta boldogan él és nem bánta meg, hogy bátor döntést hozott.


Post scriptum: Nincs olyan, hogy "Elváltunk mint két barát"...

37. kisj (válaszként erre: 19. - Morgen39)
2015. okt. 23. 10:05
Csak manipulálni próbál.
36. kisj (válaszként erre: 8. - Morgen39)
2015. okt. 23. 10:03
Értsd meg,hogy nem téged akar, csak ösztönből teper feléd.
35. kisj (válaszként erre: 1. - Morgen39)
2015. okt. 23. 10:00

Ez csak egy egyszerű férfihiúságból fakadó reakció a részéről.

Tudod,aszomszédrétje mindig zöldebb.Ha kell a volt feleségem másvalakinek is, akkor beindul a vadászösztön.

Egyszerűen mondd megneki,hogy szálljon le rólad és foglalkozzon inkább az aktuális barátnőivel.

Tisztázd vele, hogy csaka gyerekekkel kapcsolatos dolgok kötnek hozzá, semmi más.

34. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 32. - Zarahell)
2015. okt. 23. 09:54
Elküldeném az üzeneteket az utódnak, de akár hangfelvételt is készítenék bizonyítékként!
2015. okt. 23. 09:46
Ha nem szeretnéd már akkor az se érdekelne téged miket mondd,ezeket direkt hergelésképp mondja neked,szerintem meg inkább gondolkodni kéne neked hogy kit is szeretsz igazán mert ha ott a másik párod és ha valóban szereted költözzetek össze,az hogy az ex mit mond magasról sz@@d le vagy ha ennyire nem bírod akkor békülj ki exeddel mert ha ez így megy csak szenvedés lesz a vége...
2015. okt. 23. 09:28
Ha pedig továbbra is küldözgeti az sms-eit, és ennek ellenére nem hagyja abba, akkor -bár ez tényleg szemét, de végső esetben lehet, hogy bevetném- mondd neki ugyanezt a barátnője előtt is.
2015. okt. 23. 09:22

Csak átfutottam a válaszokat, de mondtad már neki ezt? Mármint nem azt, hogy felkavar! :D Semmiképp nem lenne jó, ha tudná, hogy célt ér ezzel.

Én azt mondtanám, hogy tartsa tiszteletben, hogy párkapcsolatban élsz, és nem tudsz mit kezdeni az ilyen jellegű sms-ekkel. Szóval igyekezzen ezentúl a gyerekekkel kapcsolatos dolgokról sms-ezni, mert nincs időd hülyeségekre válaszolgatni.

30. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 19. - Morgen39)
2015. okt. 23. 09:11
Na, akkor pedig vágj vissza a legrosszabb élményeid valamelyikével!
29. rinike (válaszként erre: 28. - Moonlight13)
2015. okt. 23. 09:01
nekem már 23 éves a fiam. Én moonlight-tal azonos módon oldottam meg, sikeresen. Nem mondtam ugyan neki, hogy ne zaklasson, de csak a gyerekhez kapcsolható témákról beszéltem vele. Ha ilyet mondott, hogy emlékszel, akkor vagy azt mondtam, hogy nem, vagy ha muszáj volt igent mondani, akkor egyszerűen nem ragoztam tovább, csak egyszerű igent mondtam, vagy annyit, hogy igen, emlékszem, és arra is emlékszem, hogy ez már a múlt.
28. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Morgen39)
2015. okt. 23. 08:35

Fel ne add a mostani kapcsolatod! Mondd meg az exednek, hogy kizárólag a gyerekekkel kapcsolatos mondandójakor hívjon, egyébként meg ne zaklasson! Te pedig csak arra gondolj, hogy miért is mentetek külön..

Amikor nekem hasonló gondolataim voltak, mint most neked, akkor mindig az jutott az eszembe, hogy bármit meg tudnék bocsátani, de azt, hogy a gyerekem ellen mit vétett, azt soha!!!

27. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Morgen39)
2015. okt. 23. 08:20
Nem nagy rejtély, irigy hogy túl vagy rajta. Próbál megakasztani.Bár ha törést okoz benned ez , nem vagy túl rajta.Gondold át mit akarsz. Nem biztos hogy akar töled bármit is , mindössze nem akarja hogy nélküle is jól légy.Lépj tovább.
2015. okt. 23. 08:08
Mit tegyél?Vess véget ennek.Kerek perec mondd meg neki,hogy ne zaklasson.
25. Csukamáj (válaszként erre: 24. - Ollégabi)
2015. okt. 23. 00:23
Ezek a kapcsolatok tapasztalatnak jók. Viszont ha felkavarja, gyomorgörcs, miegymás, akkor még nincs túl rajta.
2015. okt. 23. 00:19
Valamelyik nap összeültünk a,, csajokkal"és pont ez került szóba,igaz a barátnőm csak összefutott a volt barátjával!Rossz kapcsolat volt mégis nehezen tette túl magát rajta!Lefagyott,gyomorgörcs,napokig csak rá tudott gondolni!És kiderült mindegyikünknek van egy ex aki ezt hozza ki belőlünk pedig nem akarjuk!Kivétel nélkül mind egyetértetünk abban nagyon rossz kapcsolatok voltak,sosem mennénk újra bele még egy éjszakára sem!
23. nikletty (válaszként erre: 4. - Mion)
2015. okt. 22. 23:51

Mion-nal értek egyet.

Most hirtelen féltékeny lett, ő akar a jobb lenni a párodnál és az révén tud "csak" jobb lenni, hogy a közös múltból a szép dolgokat felemlegeti...

Talán próbáld meg neki elmondani, egy ilyen alkalommal, hogy igen, szép volt, jó volt, de elváltatok és köszönöd ennyi most te már mással vagy... s aztán akár kérdezz is rá, hogy most miért kezdett ilyenekkel előhozakodni?


S hogy téged felkavar? Ezt biztos normális, s sokáig így lehet ez, én Párommal 12 éve vagyunk együtt, előtte 2éve vált el, mikor összejöttünk, de biztos vagyok benne, hogy tudná az ex még most is ilyen helyzetbe hozni, ha akarná... de szerencsére arrébb van...

S tudod, azért kavar fel, mert csak vele álmodtad meg a családot, ami aztán nem sikerült, s az ember folyton törekszik eme idill-re, s mikor így csinál, felcsillanik valami... de aztán eszeddel tudod, hogy jaahh, nem!

22. CsillagTM (válaszként erre: 21. - CsillagTM)
2015. okt. 22. 23:49
vélja=célja :)
2015. okt. 22. 23:49

én megkérdezném az exem, h ugyan mi a vélja ezzel a nosztalgiázással, mert én ezt nem akarom, fejezze be...és ha ebből sem tanul, akkor a mostani párja előtt megkérdezném az exemtől ugyanezt...lenne kellemetlensége.

hidd el, h csak pasiféltékenység. neki már nem kellesz, de másé ne legyél. szted ha meginognál és elcs.sznéd a mostani kapcsolatod, akkor ő visszatérne hozzád? nem gondolhatod komolyan. két szék közt a pad alá esnél...

20. Csukamáj (válaszként erre: 19. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:40
Mondd azt, hogy igen, emlékszel. Te is ott voltál ugyanis, nélküled nem jöhetett volna létre. Ő is ott volt, de ez már a múlt. Azóta cseperednek, ő is és te is éli az életét. Ne gyengülj el, ne hagyd hogy manipuláljon! Mert észreveszi, és látni fogja rajtad, hogy fogást talált. Az összes érzelmedet a gyerrkeid és a párod felé fordítsd!
19. Morgen39 (válaszként erre: 17. - Csukamáj)
2015. okt. 22. 23:35

Én ezt értem. De mond, hogy lépjek túl amikor olyannal jön: Emlékszel amikor Babóca született, vagy Dávid? Emlékszel milyen szép volt?

Ott volt végig. Tudja, hogy ez a leggyengébb pontom.

18. Csukamáj (válaszként erre: 16. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:35
Ne haragudj, de akkor még nem vagy túl rajta. Ha nem érdekel kivel van, nem is gondolsz rá, teljesen közömbös, hogy mit csinál, na akkor ezt ő is tudni fogja.
17. Csukamáj (válaszként erre: 15. - 66a97e58a5)
2015. okt. 22. 23:32
Ez csak terelés. Túl kell lépni a múlton.
16. Morgen39 (válaszként erre: 15. - 66a97e58a5)
2015. okt. 22. 23:32

Ha még azt mondhatnám, hogy az új párom ilyen, vagy olyan..... De nem. Tökéletesen a társam, mind lelkileg, mint más téren. A gyerekeimet imádja (egy anyának kell ennél több?) tényleg hibát nem találok benne.


De ha felhív ez a szemét elvesztem a fejem. Nem akarom, de napokig befolyásolja a hangulatom.

15. 66a97e58a5 (válaszként erre: 13. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:26
Szegényke... Nagyon rossz lehet. Próbálj vele kapcsolatban a rosszra emlékezni...amit tett veled. És gondolj arra amit az új kapcsolatodban élsz át.
14. Csukamáj (válaszként erre: 1. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:25

Szegénykém.... Na nem te, hanem a volt férjed. Úgy tűnik, savanyú a szőlő(je).

Amikor felteszi a kérdéseit, hogy erre meg arra emlékszel-e, mondd azt, hogy ja. Próbálj közömbös maradni. És saját tapasztalat: amíg nem tudsz vele közömbösen beszélni, addig nem vagy közömbös iránta.Ha ezt megneszeli, nem fog lecsitulni. Lépj tovább, és ez legyen neki is nyilvánvaló.

13. Morgen39 (válaszként erre: 10. - 66a97e58a5)
2015. okt. 22. 23:25

Százszor keltem úgy fel egy álmatlan éjszaka után, hogy: Ezt befejezem! A jövőre koncentrálok! Ezt az új kapcsolatot értékelem!



De jön egy üzenet az extől és összeomlok.

12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Morgen39)
2015. okt. 22. 23:23
Nem vagy még túl rajta. Ezért is liheged túl a dolgot. Amúgy csak nevetnél rajta, vagy fel sem tűnne.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook