Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családi pótlék átkérése bankszámlás utalásról postai kifizetésre, mi a menete? fórum

Családi pótlék átkérése bankszámlás utalásról postai kifizetésre, mi a menete? (tudásbázis kérdés)

2015. okt. 20. 16:31
Köszönöm szépen!Holnap intézem.Szép estét!
4. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2015. okt. 20. 15:57

Így van, ahogyan írják, de addig ne szüntesd meg a számládat, amíg az első adag csp-t valóban meg nem kapod postás általi kifizetésként.

Ha valami gubanc történik a beadott kérelmed feldolgozásával (az ördög nem alszik!), akkor legalább legyen meg a bankszámlád, és nem kell a pénzed után futni...

2015. okt. 20. 15:54
Én most kértem egyik bankszámláról a másikra. Írtam nekik egy levelet, hogy átkérem, feladtam postán és egy hétre rá pont tegnap jött meg a határozat róla.
2015. okt. 20. 15:44
MÁKnál van egy formanyomtatvány 2 perc alatt kitöltöd, elveszi tőled az ügyintéző, kedvesen mosolyog és a következő havit a postástól kapod.
2015. okt. 20. 15:43

Szeretném kérdezni mi a menete.Megszüntetem a b.szàmlámat mert már csak a csalàdi megy rà.Milyen formában tudom kérni,hogy ezentul postás hozza.

Köszi ha segìt valaki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook