Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bekavar az édeshármas? fórum

Bekavar az édeshármas? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 6. 05:56
Szerintem, ha csak testiségről van szó, akkor belefér egy kapcsolatba, az édeshármas. Ha már közbe szól az érzelem is, akkor kezdődnek a próblémák!
16. 9345b11ecc (válaszként erre: 14. - Barát.Á.)
2016. jan. 6. 01:49
Ági ebből egyből rád ismertem. ;)
2016. jan. 6. 01:27

No én kiprobáltam a barátnőmmel mindkét verziót. Voltam két csajjal mindenki mindenkit kényeztetett. Fergeteges volt.

Szerette volna kipróbálni két pasival, ezt is megadtam neki. Beszerveztem a haveromat, kényeztettük kikészítettük. Érdekes volt. Nem feltekenykedem, ha szeretné megadnám neki újra.

Úgy érzi lányt szeretne inkabb. Mit mondjak, nem ellenkezem a döntése ellen. Jól érezzük magunkat, a szexünk fergeteges. Ezt csak azert írom nem untuk meg egymást. Mi mindketten akarjuk, és simán beleférne ha találnánk egy szimpatikus csajt hogy 3-an sok időt töltsünk együtt. Nem csak szexre barátnak is.

14. Barát.Á. (válaszként erre: 13. - C40efa00cc)
2015. dec. 14. 16:50
Off: A kedves moderátorok kijavították. Mert jeleztem. ;)
2015. dec. 14. 16:29
Az édeshármast egybeírják.
12. Barát.Á. (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. dec. 14. 16:28

Úgy nézz ki felerősödtek. Én biszex vagyok. A barátnőm leszbikus biszex hajlamokkal, és már a párommal amikor ott voltam volt aktus is.


Bizalom és szeret kérdése.


Párommal 4. hetes korom óta nem volt aktus, túl érzékeny méhszájam.


Volt a hibás lépés, egy negyediknek egy biszex lány. Amanda egy volt partnere. De nem volt nagy ráfázás.

2015. okt. 21. 21:56
Ha a párkapcsolat szerelemre alapszik, ott nem.
10. Böce (válaszként erre: 8. - MarsDárdája)
2015. okt. 21. 17:24

Szerintem azért ezt nem lehet hasonlítani egy tévézéshez.


Egyébként pedig hol van akkor az, hogy a másik a TÁRSAD, hol van a tisztelet, a megbecsülés, a szeretet egymás iránt, ha kell egy harmadik közétek, hogy érdekesek és emlékezetesek legyetek egymásnak?


"Na ilyen a csoportszex egy olyan párnak, akik az érzelmet tartják fontosabbnak, mint a testet."


Szerintem meg a csoportszexnél éppenhogy nem az érzelem a fontos, csak a test. Dugás és semmi más, semmi érzelem, semmi gyöngédség.

9. anya4005 (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. okt. 20. 22:01
Ismerős házaspárnál a sokadik édes-hármas után lett baj...a pasi többet akart a harmadiktól.
8. MarsDárdája (válaszként erre: 3. - Böce)
2015. okt. 20. 20:16

Ha kell a harmadik, akkor tényleg megette a fene. Ha azonban színesíteni akarják, arra nagyszerű megoldás.

Tudod ez olyan, mint a TV meg a színház. Minden este vacsora után gatyában leülsz a tévé elé és megnézel valamit, ami nem nagyon unalmas. Ha színházba mész, felöltözöl rendesen, nyakkendőt kötsz és megnéztek valamit ami érdekel. Utána beültök valhová vacsrázni, majd taxival mentek haza.

A tévéműsorra már másnap nem emlékszel, egy jólsikerült színházi estét még sokáig felidéztek.

Na ilyen a csoportszex egy olyan párnak, akik az érzelmet tartják fontosabbnak, mint a testet. Egy-egy jól sikerült bulira még évek múlva is emlékszünk.

2015. okt. 20. 18:49
Magyarok vagyunk. Korlátoltak. Prűdek. Szerinted?
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. okt. 20. 18:46
Emberem tuti tiltakozna egy másik pasi ellen.
5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Mindegy)
2015. okt. 20. 16:21

Sok ilyen cikket, fórumot olvastam már erről a témáról és a legtöbb esetben leginkább csak az egyik fél akarta nagyon, a másik kevésbé vagy egyáltalán nem. Így sokszor okozott törést egy kapcsolatban az édes hármas.

Bár vannak ellenpéldák, de azt hiszem, az a kevesebb.

Szerintem sokan fantáziálnak róla, ahogy azt előttem is írta valaki. Viszont más egy fantáziakép és más, amikor tényleg sor kerülne rá.

4. Tuksika (válaszként erre: 3. - Böce)
2015. okt. 20. 15:43
Gondolom az sem mindegy milyen indíttatásból keresnek harmadikat... Ha egy haldokló kapcsolatot akarnak feldobni, azt tényleg megette a fene, de ha teszem fel ők már annyira magas szellemi-lelki szinten állnak hogy nekik ez is simán belefér egy boldog kapcsolatba, akkor hajrá...! :)
2015. okt. 20. 15:39
Hát, lehet, hogy öreg vagyok az ilyesmihez, de szerintem megette a fene azt a kapcsolatot, ahová harmadik kell...
2015. okt. 20. 15:29
Nekem nincs ilyen tapasztalatom de én úgy érzem hogy a legtöbbször ez a vágy inkább az emberek fantáziájában erős, de ha oda kerül a sor, hogy ezt megvalósítsák, már nem biztos hogy ugyanúgy érzik. Mindenesetre szerintem ez attól függ, mennyire erős és mégis szabad a felek kapcsolata, mekkora a bizalom, nem féltékeny típusok stb.
2015. okt. 20. 15:04
Mennyire változnak meg a szerelmesek érzései egy édes hármas után? Megmarad a bizalom? Fontos, hogy férfi vagy nő a harmadik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook