Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, hogyan tovább? fórum

Megcsalt a férjem, hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. 654268ce3d (válaszként erre: 96. - 654268ce3d)
2019. máj. 28. 07:55
Ez szerencsére nem volt igaz, csak levelezett valakivel. De olyan érzés volt, mintha megcsalt volna
2019. márc. 16. 11:51
Engem is megcsalt a férjem. Nem is kicsit. Jó sokáig tartott a viszony. Közben megvette a lakást amiben lakom és most kb sehova nem tudok költözni, csak haza. Nem tudom, hogy lehetne megjavítani a kapcsolatot. Tömik belém a bogyókat, hátha attól boldogabb leszek. Holnap megyek vissza a kórházba, majdnem teljesen kiszáradtam és le kellett szoknom a kávéról, hogy ne kapjak szívrohamot. Még egy hetem van benn és utána nem tudom mi lesz hogy lesz tovább.
95. Bichi
2015. okt. 30. 10:36

Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de...

Én nő létemre voltam már megcsaló, el is költöztem otthonról. A férjem mindent megtett, hogy visszamenjek, de én hajthatatlan voltam sokáig. Később, mikor a férjem is elkezdett élni, rájöttem hogy nem akarom őt elveszteni, mert ő és én borsó és a héja :), és nem akarok mást. Elhatároztam, hogy ha most még visszafogad, sosem teszek többet ilyet. Ekkor viszont már ő akarta befejezni, és végül fordult a kocka, nekem kellett visszaédeskednem magam.

Tudom kutyából nem lesz szalonna, de ezek szerint igen, mert én azóta sem, és eztán sem teszem többet, ez már vagy 6-8 éve volt.

Viszont mindketten rájöttünk, hogy mit veszíthetünk, mindketten változtunk, sokkal jobb lett a kapcsolatunk, soha nem vágta a fejemhez, és nagyon szeret, ahogy én is őt...

Tehát van a másik oldal is.

Egyébként meg 22 éve vagyunk együtt, és remélem együtt öregszünk meg, mert rohadtul nem akarok egy új pasival összeszokni :)

94. Bichi (válaszként erre: 83. - Cippora)
2015. okt. 30. 09:55
Szerintem beszélj a magad nevében. Én a pocakos/fingó/böfögő Józsit nem hogy megcsalnám, de meg sem tűrném egy lakásban magammal. Roppant igénytelen jellemet írtál le, ha valakinek ez megfelel, akkor persze lelke rajta...
93. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kerdesrol)
2015. okt. 30. 09:13
Van
2015. okt. 21. 13:24
Fehérholló az a házasság, ahol a férj (esetleg a feleség) nem lép félre. Vagy csak nem derül ki.
91. Cippora (válaszként erre: 89. - Ollégabi)
2015. okt. 21. 12:27
Na jó,lehet igazad van,bár az én környezetemben 1-2 nőnél fordult ez elő.Pasiknál gyakoribb.
2015. okt. 20. 23:36
Hagyd el, aztán d_gjon, akivel akar. Aki nem tudja értékelni, hogy egy nő annyi mindent megtesz, mos, takarít, főz, közben hangulatos légkört teremt, tanítja és segíti a gyerekeit, az mehet a sunyiba. Persze nem kell ettől besavanyodottnak lenni, de meg lehetne érteni hímtársainknak, hogy egy nő ilyenkor már kevésbé szexistennő... de ehhez ő is kellett, alkalmazkodni kéne az átalakuláshoz. F_szfej az ilyen.
89. ollégabi (válaszként erre: 83. - Cippora)
2015. okt. 20. 23:07
Bocs,de pont ezért mennek félre a nők!Adott a közös otthon,két gyerek,a mindennapi rutin,az elkényelmesedett férj aki dob egy puszit az arcra mikor hazaér!Nem törődnek vele jön valaki aki újra udvarol,felpezsdül a vér és már meg is történik!Ha annyi ezresem lenne ahányszor ezt a sztorit hallottam...!
88. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 83. - Cippora)
2015. okt. 20. 19:02

"érdekes mód a nők nem dugnak azért félre mert"....


Esküdj!!:)

87. andi6020 (válaszként erre: 85. - Tamtamano)
2015. okt. 20. 19:02
Amúgy nem tudom mi itt a konkrét sztori, csak az indító hozzászólást olvastam el.
86. andi6020 (válaszként erre: 85. - Tamtamano)
2015. okt. 20. 19:01
Nem.
85. tamtamano (válaszként erre: 84. - Andi6020)
2015. okt. 20. 18:53
Nem vagy túl naív? :)
84. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kerdesrol)
2015. okt. 20. 18:49
Van hát.
2015. okt. 20. 17:33
Jó persze,próbáljátok meg ha mindketten akarjátok,ha nem tennéd,úgyis bosszantana később a mi lett volna ha...de azért fura ez nekem,érdekes mód a nők nem dugnak azért félre mert Józsi pocakot eresztett,meg böfög meg fingik foci meccs alatt,mindig csak valahogy a nőket ér emiatt hibáztatni.Oké,persze egy ember legyen igényes magára és a környezetére is,jogos hogy zavarta a férjedet,de akkor ha én 1 gyerek után csinosabb vagyok mint valaha,ellenben a férjem 15 kilóval több akkor jogosan megyek félre,és még bocsánatot sem kell kérnem? (költői kérdés ...)
82. tavaszilány (válaszként erre: 77. - Kerdesrol)
2015. okt. 20. 17:10
Valójában mit jelent az, hogy szétestél?
81. Érdekes73 (válaszként erre: 14. - E6429b7168)
2015. okt. 20. 15:04

Ez a mai esti mese ?

:)

80. Kerdesrol (válaszként erre: 78. - 937a2a883a)
2015. okt. 20. 14:03
3 hónapig tartott.
79. Kerdesrol (válaszként erre: 78. - 937a2a883a)
2015. okt. 20. 14:02
Váltig állítja, hogy csak egyszer voltak együtt, és mindig hazajott időben. 1-1 hétvégére ment el, de inkább haverokkal, hogy ne legyen itthon. A dolog egy céges bulin tortént. Viszont a lebukásig flortoltek.
78. 937a2a883a (válaszként erre: 77. - Kerdesrol)
2015. okt. 20. 13:51

Amúgy csak egyszeri alkalom volt vagy többszöri? Vagy már konkrét viszonyról beszélünk, akit esetleg elvitt ide-oda és sok időt volt vele (persze a munkán kívül)?


Ez jó dolog, hogy mindketten belátjátok, hogy elszúrtátok. Szóval tényleg csak az a kérdés, hogy ezek után hogyan tudsz nézni rá? Persze ne egyik napról a másikra alakul ki újra a bizalom. De az a kérdés, hogy szerinted fogsz újra bízni benne? Képes vagy erre? Képes vagy ezek után is őszintén szeretni és vele lenni anélkül, hogy ez a dolog a jövőben közétek állna? Ha igen, akkor sok sikert kívánok.

77. Kerdesrol (válaszként erre: 74. - 937a2a883a)
2015. okt. 20. 13:33
Az egész az én szétesésemmel kezdődott. De a férjem is elismeri, hogy hibázott és nem ez lett volna a megoldás, de akkor nagyon kilátástalannak érezte a helyzetet. Hozzáteszem a kolleganő kapott a lehetőségen. Egyre tobbet beszélgettek miután elhagyta a barátja. És miután a férjem is kiborult a munkahelyén, egymásra találtak. A nő pedig, aki 10 évvel idősebb a férjemnél, kapott a lehetőségen, hiszen napi 8-10 órát együtt vannak, ki lehet ennél kozelebb? És neki is vannak gyerekei, de már régen elvált. És vele ugye nem voltak problémák, ennyi idősen már nem problémáznak annyit a nők.
76. Tuksika (válaszként erre: 75. - 937a2a883a)
2015. okt. 20. 13:29
:) Na ja... Bár papíron nem szabad ember, gyakorlatilag igen, mert van saját akarata és két lába.
75. 937a2a883a (válaszként erre: 71. - B4d40997c0)
2015. okt. 20. 13:18
Szerintem itt a legtöbben nem csak a pasit okolják, hanem mindkettőjüket. Viszont akármit csinált is az egyik fél, a megcsalásnál undorítóbbat és aljasabbat nem igazán tudok elképzelni. Meg mi az, hogy a nő nem engedte, hogy elköltözzön? A szememben ez akkor sem indok a megcsalásra. Nem engedély kell. Pakolt volna össze és ment volna. Aztán nőzött volna be.
74. 937a2a883a (válaszként erre: 68. - Kerdesrol)
2015. okt. 20. 13:10

Ha mindketten helyre akarjátok hozni ezt a kapcsolatot, akkor meg lehet próbálni. De tényleg csak akkor, ha meg tudod igazán és őszintén bocsátani, hogy megcsalt. Szerintem csak akkor lehettek még boldogok együtt.

Amúgy oké, hogy te elismered, hogy hibáztál. De ő is elismeri, hogy mit csinált rosszul? Vagy csak egyetért veled, hogy te vagy a hibás? Mert amíg önmagában nem látja meg, hogy miben hibázott, addig szerintem újra megtörténhet és magát felmenti majd azzal, hogy csak te szúrtad el és nem tette volna meg, ha ezt vagy azt te sem tetted volna (pl nem hanyagolod el).

73. Tuksika (válaszként erre: 57. - B4d40997c0)
2015. okt. 20. 13:10

"Nem neki kell bocsánatot kérnie és változnia."


De igenis bocsánatot kell kérnie mert "csalt"! Azért ne mentsük fel... Még ha értjük is az okát.

Igen, a fórumindítónak változnia kell - legelső sorban önmagáért (!), és csak utána jön férj/család. Ha jól érzi magát a bőrében valaki, az kihat (pozitívan) a párkapcsolatára, családi életére is.

72. Cippora (válaszként erre: 63. - Mézes-Krémes)
2015. okt. 20. 12:47
Ezzel csak felmentést adsz nekik,szerintem nem állatok vagyunk,de tegyük fel igen,akkor ha én beindulok valakire nőként én is félremehetek,mert elborult az agyam?
2015. okt. 20. 12:10

"Elhanyagoltam mindent, magamat is. Kozben pedig egyre tobbet veszekedtünk. Ez hónapokig így ment. Ezután kozolte válni akar, el akart koltozni, de nem engedtem."


Ne csak a pasit hibáztassátok... Ennyit írt a megcsalás előtti dolgokról. A másik fél verzióját nem hallottuk, hogy ő jelezte-e, hogy gáz van... Igaz, ott már nem volt megcsalás, de én hiába jeleztem az exemnek, hogy mi bajom van, ő a mai napig úgy állítaná be, hogy én bizony nem beszéltem vele, ha igen, akkor én nem értettem meg őt...


Ha a pasi nem akarja helyrehozni, vagy nem nyitott rá, akkor felesleges, de szerintem a nő is érezze magát rosszul, hisz ha nem hagyja el magát, ha a veszekedésnél észbe kap, nem fajult volna idáig a dolog.


De ez már késő bánat, az élet mindig úgy alakul, hogy az adott egyénnek a legjobb legyen. Ennek így kellett lennie, és ha szétmentek, akkor várni fog rá is és a férjére is egy jobb dolog.

70. Sly7105 (válaszként erre: 68. - Kerdesrol)
2015. okt. 20. 12:05
Ha ő is akarja és Te is, akkor miért ne lenne helyrehozható?
69. tamtamano (válaszként erre: 68. - Kerdesrol)
2015. okt. 20. 12:02

És át is tudsz majd lépni felette? Nem csak a Te hibád ezt ne feledd! Persze neki könnyebb mindent rád szórni, hogy a Te hibád.. de ez csak a duma része, ha akarta volna , hogy ne igy legyen, szól, hogy gáz van!


Egyébként tetszik vagy sem, egyedül kevés vagy akarni, és az sem biztos , hogy érdemes!

2015. okt. 20. 11:59
Nagyon fáj, de tudom hogy hibás vagyok. És helyre akarom hozni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook