Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megindított szülés (jelen esetben 19 hétre), van-e valakinek tapasztalata? fórum

Megindított szülés (jelen esetben 19 hétre), van-e valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2015. okt. 23. 13:53
Köszönöm! Írtam privát üzenetet.
2015. okt. 23. 08:13
Zuhatag én keresztül mentem ezen szívesen segítek
2015. okt. 19. 20:38
Remélem, végül minden rendben volt.
2015. okt. 19. 20:02
Hát én nyitott méhszájjal kínlódtam az elejétől. Nekem azt mondta az orvos, ha a 24. hét előtt születik az vetélés, ha életben születik megpróbálják életben tartani, de szülést csak a 24. héttől számolnak.
2015. okt. 19. 19:59
Még azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi ideig húzódott el annak, aki már keresztülment ilyen szülésen.
2015. okt. 19. 19:54

Sziasztok!


A testvéremnek meg kell szülnie a babáját 19. hétre, mivel súlyos fejlődési rendellenességet fedeztek fel rajta. Akinek van hasonló tapasztalata, kérem keressen fel privátban, vagy írhat itt is, ahogy jobb neki. Sosem szült még, nem tudja, hogy mire számíthat, csak annyit tud, hogy ez rosszabb lesz, mint egy normál szülés. :(


A kérdései a következők:

- Melyik pillanatok fájnak? (Már a tágítás is, vagy csak akkor, amikor kap egy szurit, és megindulnak a fájások? Bent lehet vele valaki a kórteremben? Akár egész idő alatt.)


Válaszaitokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook