Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Autós kiságy fórum

Autós kiságy (beszélgetős fórum)


2015. okt. 19. 15:36

Meg persze kell kicsit mondani, hogy de szupi ágy, stb stb, hogy izgi legyen benne aludni.

Biztos, hogy próbálkozni fog átmászni, de valahol el kell kezdeni...

2015. okt. 19. 15:35

Nálunk is sokszor kötött ki köztünk, de az annyira rémes volt, hogy vissza kellett szoktatunk.


Először leszereltük a rácsos kiságy azon oldalát, ami az ágy felé volt. Kiraktuk oldalra a mi ágyunk mellé.

Sajnos elég sokat mászkált este, mindig beütötte a fejét az ágyba. És akkor esti ébresztő.


Aztán elforgattuk a mi ágyunkat úgy, hogy a fal mellé kerüljön, ott aludt ő, mellette én, így csak engem rugdosott.


Aztán kiságy, tök sima 160 centis leesésgátlós, első este be akart mászni közénk, mondtam, hogy szó sem róla, kis sírás, mondtam, hogy majd én odafekszek mellé. Aztán minden este oda kellett feküdnöm mellé. Már kb féléve megvan az ágy, az utóbbi időben nem igényli este, hogy oda feküdjek, de az ágy szorosan a miénk mellett van.

Most lesz 3 éves.


Ha egyszer magadhoz veszed, akkor vége mindennek. A Te ágyadat szokja meg. Inkább menj Te hozzá, akkor a sajátját szokja meg, és így könnyebben el tudsz szakadni. Nem kell erőltetni, ahogy ő igényli. De következetesnek kell lenni, mert akkor sírni fog, ha nem érti, most miért nem lehet, eddig meg lehetett.

2015. okt. 19. 15:16
Szia!Mi ugyan nem autósat,csak sima leesésgátlós ágyat vettünk a fiamnak,első éjszaka az újdonság varázsa miatt aludt benne,aztán kövi nap megint közöttünk volt.
4. anya4005 (válaszként erre: 3. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 19. 15:06
Nálunk mindegy volt! AZ új ágya is tetszett,el is aludt benne minden éjjel,aztán nálunk kötött ki. A megoldás az volt,hogy egy matracot raktam az ágyunk mellé,hogy ott feküdhet (jön a pici,féltem a hasam a mászkálósan alvó nagytól). Első éjjel nagyon tetszett neki,azóta csak reggel jön,mikor az apjuk elmegy dolgozni.
2015. okt. 19. 15:02
Valami mézesmadzag csak-csak kell neki...
2015. okt. 19. 14:52

Nekünk is van egy! A padláson,merthogy a mi fiúnk is átszokott a szülői ágyba...Aztán a kistesó is megnőtt,újat kaptak mindketten.

Lényeg: ha köztetek alszik,nem vagyok benne biztos,hogy egy autós ágy ezen változtatna! Sajnos...

2015. okt. 19. 14:48

Anyukák!

A kisfiamnak szeretnénk autós kiságyat venni. Nagyon tetszenek neki, azt mondja, örömmel aludna benne. Kinéztünk egy Little Tikes márkájút. Jópofa. Van valkakinek otthon autós kiságya? Siker volt? Szereti k a gyerekek? Az én kisfiam 1,5 éves koráig a saját ágyában aludt, de azóta nem hajlandó. Szeretnénk vissza szoktatni. A véleményeteket és tapasztalataitokat kérem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook