Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vajon kétszer is vont a bank vagy csak dupla SMS, bank vagy aliexpress a hibás? fórum

Vajon kétszer is vont a bank vagy csak dupla SMS, bank vagy aliexpress a hibás? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 28. 22:25
Felhivtam őket végül, nem lett dupla vonás :)
10. emagdi
2015. okt. 18. 21:25
egyébként sokkal nagyobb annak a valószínűsége, hogy az sms szerver valamiért kétszer küldte ki az üzenetet ugyanarról a tranzakcióról, mintsem hogy egy kártyás fizetést kétszer terheltek be a számládon.
9. emagdi (válaszként erre: 3. - Hani223)
2015. okt. 18. 21:24

szerintem holnap hívd fel őket (ha van telefonos bankszámla hozzáférésed) és kérdezz rá.

ha valamiért kétszer vonták le ugyanazt, az látszik a tranzakció azonosítókból, stb... akkor jóvá fogják neked írni, és majd akkor a telefonban elmondják azt is, hogy pontosan hogy kell ezt kérni tőlük.


de ne aggódj, ezzel nem lesz gond, nem vonják le tőled kétszer ugyanazt!

2015. okt. 18. 21:24
A bankfiókban is meg tudják nézni, de ott ugye ki kell várni a sorodat. Remélhetőleg, csak véletlenül 2 sms-t kaptál. :)
2015. okt. 18. 21:23
felhívod a telefonos ügyfélszolgálatát a banknak - hangrögzített vonal - és megnézeted a tranzakciót. Ha duplán lett levonva, reklamációt rögzíttetsz telefonon. Tudtommal 0-24 órásak a banki telefonos ügyfélszolgálatok.
2015. okt. 18. 20:16
Nem mindig csak a levont összeget kapom bárhol vásárolok, de egyenleget nem
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Hani223)
2015. okt. 18. 20:10
Ha, gyorsan akarsz meggyőződni róla, akkor menj be személyesen, amennyiben hiba történt, írj minimum ajánlott levelet, hogy nyoma maradjon.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Hani223)
2015. okt. 18. 20:09
Egyenleget nem közöl a bankod?
2015. okt. 18. 19:51
Köszi én is ebben reménykedem hogy csak az SMS volt dupla hisz még másodpercre is ugyanaz a tranzakció. Holnap felhivom őket megkérdezni, vagy ezt akkor levélben vagy személyesen kell?
2015. okt. 18. 19:49

valószínűleg csak duplán küldték ki az sms-t.


ha mégis kétszer történt a terhelés, akkor egy levél (bejelentés) a banknak, és tranzakciószám alapján tudják ellenőrizni, és jóváírják neked a hibásan levont összeget.


ne izgulj emiatt! :)

2015. okt. 18. 19:33
Két SMSt kaptam egy aliexpresses vásárlás során a banktól, holnap tudom csak felhivni őket hogy vajon levonás is dupla történt e, sajnos netbankom nincs így nem tudom ellenőrizni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook