Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresési szempontok... mi számít és mi nem? fórum

Társkeresési szempontok... mi számít és mi nem? (beszélgetős fórum)


1 2
36. syria (válaszként erre: 35. - Zorina000)
2015. okt. 21. 21:17
Szóval, nem szántál időt az említett cikk elolvasására. :(
2015. okt. 21. 08:20
Időt kell adni magunknak már rájöttem. Igen teljesen igazatok van a saját magammal valò megelégedès az első. S tudom nem keresgèlek. Ha ott az ideje biztosan jön :)
34. Mutáns Jane (válaszként erre: 31. - Zorina000)
2015. okt. 19. 20:58
És én a helyedben azzal kezdeném, hogy elképzelnék egy olyan kapcsolatot, a saját magam számára is hihetően, amelytől az emberi (+ női) méltóságom még csak fokozódik.
33. Mutáns Jane (válaszként erre: 31. - Zorina000)
2015. okt. 19. 20:56

Jó, viszont nem ettől FÜGGJÖN a jó közérzeted, mert ha igen, azzal rendesen keresztbeteszel magadnak.

Ez egy BÓNUSZ legyen az életedben, egy plusz jó az egyébként is jónak érzett életedhez. Az elsődlegesen fontos tehát az legyen, hogy e nélkül is jól érezd magadat az életedben. Remélem, nem voltam túl szájbarágós.

32. Csipkerózsika (válaszként erre: 31. - Zorina000)
2015. okt. 19. 20:52
Bizonyosan találsz ilyen embert, én legalábbis szívből kívánom Neked! :)
2015. okt. 19. 20:42
Nem....èn nem apát vagy vagyonnal rendelkező embert keresek! TÁRSAT! Nem akarok odaköltözni senkihez sem ! Csak valakit akuvel eltöltöm a szabadidőm akivel nevetek, beszèlgetek akit szerethetek s őszìnte. Semmi több:)
30. Mutáns Jane (válaszként erre: 25. - Lanadelqueen27)
2015. okt. 19. 19:38
Fiatal korod ellenére nagyon jó önismeretről tanúskodik a hozzászólásod. Gratulálok. Szerintem neked ennek a kiegyensúlyozott gondolkodásodnak köszönhetően nagyon sok pozitív élményben lesz majd részed az életben. Előre is minél több sikert kívánok!
29. Csipkerózsika (válaszként erre: 19. - Jstefan)
2015. okt. 19. 15:44

Hát, ez a hsz nekem kicsit nőies szempontúnak tűnik, plusz tök érzéketlennek.

A nők szoktak "rámenni" a saját lakás-rendezett anyagiak kérdésre. Ha 40 felett egy pasinál ez a szempont, akkor ő a csődhalmaz... Egyébként ahogy más is írta, nem egyértelmű, hogy oda akar költözni bárkihez is. A két nagyobb gyerek sem akadály, egy válással a háta mögöt, esetleg saját különélő gyerekkel, pont nem biztos hogy más kisebb gyerekeit akarja nevelni egy férfi. Inkább örül neki, ha a kirepüléshez közelebb álló, szobatiszta gyerekeket kap, akiknek nem kell estimese...


Egy szó mint száz, szerintem minden relatív. Az "előnyök" és a "hátrányok" is. Ami valakinek nem tetszik be, a másiknak pont az kell. Tehát nem indul különösebb hátránnyal és végül is csak egyetlen férfira van szüksége, aki elfogadja ezzekkel a dolgokkal és szereti önmagáért.

28. Csipkerózsika (válaszként erre: 9. - Zorina000)
2015. okt. 19. 15:36

Ez a lehető legrosszabb "ok" a társkeresésre. Sőt, ez így nem is társkeresés, mert nem biztos, hogy társat valójában akarsz, hanem csak társaságot, de nagyon. Jól írta valaki előttem, ez a legjobb alap a kapcsolatfüggőséghez és ahhoz, hogy olyan férfit találj, akinek hagyod magad kihasználni.

Én azt tanácsolom, hogy maradj egy darabig egyedül. Minek félsz valami olyasmitől, ami már van is? Másrészt meg ha benne maradsz még egy kicsit, hamar rájössz, hogy nem is olyan borzasztó az. Hamar megláthatod az előnyös oldalát és a benne rejlő lehetőségeket. Azután pedig már valódi elhatározással, nem pedig kényszerből voksolsz a társkeresés mellett. Nagyon nagy különbség.

27. zorina000 (válaszként erre: 21. - Ancsika688)
2015. okt. 19. 14:04
Igen ilyesmire gondoltam :)
26. zorina000 (válaszként erre: 19. - Jstefan)
2015. okt. 19. 14:01
Azèrt igazán köszönöm ... talán ez èpít!
2015. okt. 19. 11:11
Valószínűleg látszik rajtad a görcsösség. Nem akarok okoskodni, mert csak 17 éves vagyok, de én is estem hasonló hibába, és ez elég visszataszító. Legyél jóban magaddal! Foglald el magad, sportolj, szeresd az életedet, amit csinálsz, vagy ha gondjaid vannak, pótold olyasmikkel, amiket kedvelsz. A képed alapján szerintem jól nézel ki, jobb, mintha az arcod beesett lenne. 40 évesen pedig még igenis fiatal vagy! :) meglátszik, ha vénlányosnak gondolod magad. Tisztázd, kitől mit szeretnél, mik az elvárásaid külsőleg, belsőleg - segíthet, ha mindezt felírod egy papírra, és összegzed magad. Az ember hajlamos magányában összezavarodni. De fontos, hogy ne ragaszkodj feltétlen az elképzeléseid mellett, például, ha neked a szőke, kisfiús az ideálod, akkor ne mondj le egy remek emberről azért, mert mediterrán a külseje... Sok sikert!
2015. okt. 19. 11:04

Kép alaján nem kövér vagy, nem is "igen túlsúlyos", hanem egyszerűen telt.


Nem egy olyan férfi ismerősöm van, aki a teltebb hölgyeket kedveli, akin "van mit fogni".

Sokan mondták: ha magaddal rendben vagy, elfogadod magad, akkor az kifelé is látszik. Több szerencséd lehet, lesz.

Csak Pozitívan. :)

2015. okt. 19. 09:55
"Az ember mindig maga dönti el, mit gondol magáról: hogy értékes embernek, vagy jó csajnak tartja-e magát, vagy sem. Aki alapvetően jó nőnek tartja magát belül, azt a világ is úgy fogja kezelni."
22. syria (válaszként erre: 9. - Zorina000)
2015. okt. 19. 09:52

A bajok itt kezdődnek: amitől félsz, az garantáltan bekövetkezik. (Nem csak mondás, saját tapasztalat.)


Amúgy a témában írtam egy cikksorozatot. Szánj rá néhány percet elolvasni! Tehet, hogy találsz benne számodra is használható ötletet. :)

[link]

[link]

[link]

21. ancsika688 (válaszként erre: 19. - Jstefan)
2015. okt. 19. 00:05

Ez ebben a formában nem igaz.

1.És ha a férfi is albérletben lakik?

2.Ha férfinak is vannak kamasz gyerekei?

3.Nem minden nő és nem minden férfi csak a pénzre utazik.

Társat keres,nem egyből fognak összeköltözni.Akivel megoszthatják egymás örömet,bánatát,jól érzik magukat együtt,szexuálisan is megértik egymást stb.

Szerintem nem lehetetlen...

20. c40efa00cc (válaszként erre: 19. - Jstefan)
2015. okt. 18. 23:43
Te aztán feldobod az ember lányát.
19. jstefan (válaszként erre: 1. - Zorina000)
2015. okt. 18. 21:26
Neked az esélyeid nem a súlyod miatt rosszak , hanem azért mert nincs lakásod, és van két nagyobb gyermeked akiket fel kell nevelni, ezt az állapotot csődhalmaznak hívják! Azok a pasik akiknek van lakásuk, és anyagilag is jól állnak azok közöl 1 ezrelék aki befogad téged a lakásába két nagyobb gyerekkel akik már nehezen nevelhetők a koruk miatt. Ha lenne pénzed már vettél volna lakást , és válogathatnál a pasik közül, de nem így van. Azért ne add fel, mert a remény hal meg utoljára!
2015. okt. 18. 21:22
Igen az èn kèpem pesze ilyesmivel nem jâtszadozik az ember. Dehogy írok ilyeneket senkinek . Csak egyszerű tapasztalatokat gyűjtök. Eröltetni semmit nem szabad igen. Azt is tudom hogy magam kell rendberaknom lelkileg úgy èrzem. Most elkeseredettsèg van csak. Idő idő....
17. Pera0322 (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2015. okt. 18. 18:33
Na, én is pont erre szerettem volna rávezetni a kérdezőt ;)
16. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zorina000)
2015. okt. 18. 18:04

Ha a te fényképed van fenn, azt tudom mondani, hogy igazán szép arcod van! Sok pasi van, akinek a teltebb nők tetszenek!

Csak azt a mondatot ki ne ejtsd nekik, amit itt leírtál! :) Ne érezzék soha, hogy annyira akarod a kapcsolatot, mert akkor mindenki elmenekül!

15. Mion
2015. okt. 18. 17:50

Nincs két olyan ember a világon, akiknek ugyan az lenne az elképzelése, elvárása stb.

Egyén-, és összképfüggő, de nagyon! Meg azt kell mondjam, szerintem az sem mindegy, hogy mikor-hol-hogyan találkozol azzal a valakivel.

Ezért nem lehet ezeket a dolgokat erőltetni és előre kiszámolni.

Amíg a saját társaságodat élvezed, addig nem lesz baj, csak türelmesnek kell lenni.

Szerintem :)

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Zorina000)
2015. okt. 18. 17:20
A fotódon nem látszik, hogy annyira túlsúlyos lennél. :)
13. michelle.r (válaszként erre: 9. - Zorina000)
2015. okt. 18. 17:20

Akkor egyelőre sajád magaddal keresd a kapcsolatot, mert amíg nem vagy magaddal harmóniában, simán belecsúszhatsz olyan csapdákba is, hogy hagyod magad kihasználni némi szeretetért. Ha te sem tudod elfogadni a túlsúlyosságodat, ő sem fogja. Kövér vagy? Nem baj - legalábbis társkeresés szempontjából nem - sok pasi van, akinek így is tetszeni fogsz.


Viszont valószínűleg lesznek, akik a túlsúlyo miatt fognak elutasítani, ha rendben vagy magaddal, röhögni fogsz rajta, de ha betalálnak a megjegyzések, csak még jobban elmerülsz a félelmekben.


Nem gonoszkodni akarok, de szerintem társat akkor kell keresni, amikor te magad "egészben vagy". Egyébként pedig nyugi, minden zsáknak van foltja ;)

12. Mutáns Jane (válaszként erre: 9. - Zorina000)
2015. okt. 18. 17:15

"fèlni a magánytòl az egyedüllèttől."


Bocs, de ez nem kapcsolatfüggőség?

11. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 10. - Zorina000)
2015. okt. 18. 17:14
Ezt így nem írd le senkinek!
2015. okt. 18. 16:21
Köszönöm..... bárcsak valakinek odaadhanâm azt a sok sok èv szeretetèt ami bennem van......
2015. okt. 18. 16:20
Szerintem saját magammal mem vagyok kibèkülve ... tele fèlelemmel.... fèlni a magánytòl az egyedüllèttől.
2015. okt. 18. 16:18
Légy magaddal rendben,sugározzon belőled,hogy okés vagy,mosolyogj sokat és a pasi is kelepcébe esik.A férfiak egyszerűek mint a bot.Ha kicsit többet mosolyogsz rájuk,már csaholnak is mint a pincsi kutyák.
7. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - Zorina000)
2015. okt. 18. 16:15

Miért ne???

Nem túlsúlyos vagy, hanem tele szeretettel!

Nem ránc vagy a lepedôn!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook