Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátságból kapcsolat fórum

Barátságból kapcsolat (beszélgetős fórum)


2015. okt. 26. 13:21

Hát... megtörtént a második alkalom. Jó volt. Ott aludtam. De.... azóta nagyon rideg és komor lett.

Valószínű így vége a barátságunknak is.

Gondolom megbánta, csak nem akarja ezt még ki is mondani.

Akinek sikerült (páran írtátok, hogy igen), annak gratulálok :-)

Nekem úgy tűnik nem...

2015. okt. 21. 16:24
Jelentem, felesleges volt a szokásos női agyalásom. Pénteken este folyt köv....
2015. okt. 21. 14:17

Eltelt ugyebár pár nap az "esemény" óta, egy emeleten dolgozunk....

Egyikőnk se tud mit kezdeni a helyzettel...

Közelednék én is, ő is, de mégse...

Megőrülök....


Mindegy, mondhatni magamnak kerestem...

Nálatok is volt olyan, hogy az első után nem rögtön követte a második?

15. n.diamond (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2015. okt. 21. 06:03
Detto :) csak huszonsokév,amiből 7 év ismerettség, kb 7 "mellékutca" és 10 éve tejesen együtt, van ilyen..
14. Magnumpi (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2015. okt. 18. 21:10
Annyiból jobb ez, hogy már jobban ismered az illetőt mintha csak most ismerkednétek össze. Hibáival jó tulajdonságaival együtt. Jól működhet, de kell hozzá az a szikra ami eddig talán nem véletlenül nem lobbant fel, de ha most igen az egy új szint. Ezt neked kell érezni megvan e.
13. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Agibaba40)
2015. okt. 18. 19:31

Tizensok éve működik. Előtte többévi ismeretség. Kezdetekkor mindkettőnknek párkapocsolata volt.... ennyiben nehezebb volt a helyzet, mint Nektek.


Felnőttek vagytok, nem kell zavarban lennetek. Folytassátok, ha jó volt.

12. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 2. - Agibaba40)
2015. okt. 18. 16:30

Értem. Magyarul csak úgy lefeküdtetek egymással minden elôzmény nélkül.

A következô fórumnak pedig az lesz a címe, hogy "ugye nem vagyok terhes?"

11. agibaba40 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2015. okt. 18. 15:25
😀 szoval neked mukodik... esetleg par szoban elmeseled a torteneted? Ha publikus.
10. alidamolnar (válaszként erre: 6. - Agibaba40)
2015. okt. 18. 15:24

Ezt akartam kérdezni, csak nem akartam indiszkrét lenni, de ha már leírtad.... Szóval szexuálisan jó volt. Akkor oké, folytatni nem szeretnétek?

Barátnőméknél volt úgy, hogy egy szép barátsággal kezdődött, nem is gondoltak egymásra úgy, mint férfire és nőre, aztán szép lassan egymásba szerettek, 22 éve házasok.

(Nálunk fordítva, nagy szimpátiával indult részemről, részéről szerelemmel, majd én is beleszerettem, csak lassabban. Aztán a házasságban egy szép barátság is lett kettőn közt pluszban).

Nézd, ha jó volt, és áhítoztok egymás iránt, és elvileg nincs akadálya, folytassátok, szerintem.

9. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 2. - Agibaba40)
2015. okt. 18. 15:24
Én igen.Persze nővel ;o)
2015. okt. 18. 15:23
Bocs,mobilrol irok,ezert neha az elutesek,es az ekezet hoany.
2015. okt. 18. 15:22
Meg a felocsudasnal tartok egyenlore,es hogy helyre tegyem magamban az egyuttlet utani fura zavart magamban.
2015. okt. 18. 15:20
Alapvetoen sok a kozos pont bennunk,egyertelmuen keressuk egymas tarsasagat. Hihetetlen meg most is,hogy megtortent a dog. Persze azt meg most nem tudhatom,mi lesz,vagy mi nem lesz,de teny hogy nagyon jo volt😊
2015. okt. 18. 15:15

Kérdés: egyszeri feszültséglevezetés, vagy valami más?

Kérdés: mit szeretnétek?

Kérdés: mit éreztek valójában egymás iránt?


Az biztos, hogy egy romantikus kapcsolatban ha nincs barátság, megette a fene.

2015. okt. 18. 15:08

én


működik :)

2015. okt. 18. 15:04
Nem. Soha. Egyetlen egy férfi barátommal sem gyűrtem össze a lepedőt még. Nem is fogom!
2015. okt. 18. 15:03
Sziasztok. Jo ideje ismerek baratkent egy ferfit,es most ugy alakult az este,hogy mas is lett.... ertitek. Nem terveztuk,csak ugy jottmagatol. Ami furcsa volt,hogy mindketten zavarban vtunk utana,ezt meg is beszeltuk nyiltan,hogy milyen fura ez a helyzet. Volt mar valaki hasonlo szituban?
2015. okt. 18. 14:58
Baratsagbol kapcsolat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook