Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekvállalás, párkapcsolat, nem fiatalon fórum

Gyerekvállalás, párkapcsolat, nem fiatalon (beszélgetős fórum)


1 2
47. ogiro (válaszként erre: 46. - 2ab16d5612)
2015. okt. 19. 03:17

Én magam se vagyok tökéletes...Én ha nem dolgozom méghozzá sokat akkor pokoli rosszul tudom érezni magam. Ez jócskán kihatott a házasságomra is meg arra is, hogy nehezen tudok kapcsolatot építeni. És ez főleg a nők miatt kellemetlen. Nehezen tolerálják ha nem tudnak napi kapcsolatot kialakítani. Én ezt meg is értem.

Egy példa .

Amikor megnősültem hááát ugye csórók voltunk, de én a fejembe vettem hogy saját házunk lesz hamarosan. Végiggondoltam mivel lehet a legkissebb befektetéssel a legtöb pént keresni. Az ukránlányok futatása volt akkor a legjobb buli... Na ezt azonnal el is vetettem, a második legjobb egy zöldség gyümólcs üzlet volt. Meg is csináltam. Ami totális kudarc lett. A kis pénzecském is mind elvitte. Átgondoltam mit rontottam el, más helyen nyitottam zöldség üzletet. Az viszont szépen hozott a konyhára. Négy évig a napom a következőképpen alakult Három órakor felkeltem, kimentem a nagybani piacra, bevásároltam, hatkor nyitottam a boltot. Hétre jött az eladóm, én mentem az építkezésre. Délutánig ott dolgoztam két segédmunkással ugyanis a kőműves "mester" is én voltam. Déután befejeztem a munkát az építkezésen, bezártam a zöldségest és este hakor otthon is voltam. Akkor egy kis 27 négyzetméteres garzonban laktunk a feleségemmel. Másnap reggel háromkor indult a meló ugyanígy. Kivétel csak héfőn volt mert akkor zárva volt a piac. Hétfőn csak az építkezésen dolgoztam. És négy év után be is költöztünk. Bár, nem teljesen igaz, mert az építkezésben voltak kényszer szünetek a tél miatt is meg pénzhiány miatt is. De mindig találtam magamnak elfoglaltságot.

Na ez nagyvonalakban így megy nálam azóta is ma se dolgozik kevesebbet. Négy-öt évente "szoktam" öt-hat hónapos szüneteket hagyni amivel ha lehet tovább terhelem a környezetem tűrőképességét. Ugyans akkor valóban nem csinálok semmit... De tényleg semmit. TV-zek, moziba színházba járok, sétálgatok a városban beszélgetek az ismerősökkel...

Ettől szeretném megkímélni a lehetséges gyermekem anyját... Ettől eltekintve teljesen normális családszerető ember vagyk, nem iszok, nem dohányzok.

Ebben a korban biztosan nem fogok megváltozni.

46. 2ab16d5612 (válaszként erre: 45. - Ogiro)
2015. okt. 18. 22:35

Van egy ismerősöm. 56 éves. 10 éves kislánya van. Anyagilag nagyon jól el van eresztve. Egzisztencia van viszont nem bírja már úgy fizikailag mint az 50 előtt.. Lehet nálad nem lesz így. Mondjuk ők együtt élnek a gyerek anyjával. Van egy nagy egyetemista lánya. De nagyszülőként neveli a lányt és ez látszik. Nem egészséges.

Ha te rugalmas vagy ezzel nem lehet baj..

45. ogiro (válaszként erre: 43. - Globus)
2015. okt. 18. 22:25

Na igen, az én sógornőm is egy nagy szerelem miatt maradt egyedül... Még egyetemista volt amikor egy férfival volt egy hosszabb kapcsolata. Elváltak útjaik, de a vonzalom kölcsönösen megmaradt. Találkozgattak is néha. A sógornőm férjhez is ment de nem akart gyereket szerintem azért mert nem akarta az esélyeit rontani a szerelménél ha esetleg idővel összejönnek. Úgy tíz év után el is váltak a férje mindenképpen akart gyereket. A vége az lett, hogy amikor tudta hogy nincs sok ideje a gyerekszülésre mindenféle kétes egzisztenciákkal jött össze, fél-egy évente ujabb és újabb lehetetlen alakokkal jött össze. A babaprjekt meg ennek ellenére se jött össze, jöttek a nőgyógyászati problémák, ma majd ötven évesen egyedül él se kutyája se macskája.

De egy kedves ismerősöm is hasonlóan járt, ő egy főorvos szeretője volt vagy húsz évig. A főorvosúr főnővére volt, mindenki tudta a városban még a felesége is hogy minden reggel a főnővérnél kávézik. Ja és hogy a szeretője. Nagysokára szakítottak volt is valami kapcsolata de gyereke nem született a nővérnek.

Én magam húsz évig voltam nős, ez valahogy nekem nem hiányzik... Nagyon jól megvagyok így, egy világvégi kisvárosban az országhatár mellett.

Én azt hiszem nagyon jó apa vagyok/voltam a gyerekeim már nagyok egyetemisták. Nagy családot, sok gyereket szerettem volna "csak" kettő lett. Egyáltalán nem érzem a korom, minden nap meglepődök amikor huszonéves fiatalok csókolommal köszönnek meg teccik-keznek :) Szóval ez a gyerek dolog nem valami fellángolás, kapuzárási pánik. Úgy gondolom van még időm uj családot alapítani, ha a sors úgy akarja hogy ne legyen több gyermekem sajnálni fogom de azért nem lesz a világvége. Ha lesz még gyermekem de nem tudom felnevelni... hát istenem, fiatalabbak is halnak meg naponta az országutakon sajnos. Úgy gondolom nagyon sok mindent tudnék átadni szellemiekben meg szerencsére anyagiakban is.

44. fincsi5 (válaszként erre: 43. - Globus)
2015. okt. 18. 22:03

Apósom 55 volt, mikor második házasságából lánya született.

Esküszöm, a családban rajta kívül mindenkinek eszébe jutott; mi lesz ha..stb. , csak neki nem, soha. DD Szépen, simán megélte, hogy felnőtt, elvégezte az egyetemet a kiscsaj.

43. globus
2015. okt. 18. 21:55
Én nem látok benne semmi rosszat, ha egy 51 éves férfi még gyereket szeretne. Stabil kapcsolatban miért ne? Azoknak a nőknek, akik lombikprogramban vesznek részt 40 éves kor körül/felett, azoknak hány éves férjük van? Konkrétan több olyan nőt ismerek, akik szülnének, de nem találnak megfelelő partnert, és telik-múlik az idő, lassan lemondanak róla. Kedves fórumindító, regisztrálj olyan társkereső oldalra, ahol van ilyen bejelölhető opció, hogy szeretnél még gyereket. Biztosan lesz jelentkező.
42. 2ab16d5612 (válaszként erre: 39. - Muraja)
2015. okt. 18. 21:49

Mu van akkor ha te vagy rossz és ő a jó :O annak ellenére hogy most meg vagy győződve hogy ez fordítva van :O

Sőt mondok durvabbat. Mindketten jók vagytok a magatok módján :O

41. unom (válaszként erre: 39. - Muraja)
2015. okt. 18. 21:44
Aki nem ért egyxet veled, az rossz? Elég egyszerűen gondolkodsz, nem szeretnék ilyen embereket a közelemben tudni.
40. fincsi5 (válaszként erre: 39. - Muraja)
2015. okt. 18. 21:33

Aki rossz, nem veszi észre magán, jó, hogy szólsz.

De ahogy anyádat is el kellett fogadnod, úgy engem is, ha nem ugrod át, amit írok.

39. Muraja (válaszként erre: 37. - Fincsi5)
2015. okt. 18. 21:27
mond milyen olyannak lenni mind te vagy ? rossznak...
38. Muraja (válaszként erre: 36. - Ogiro)
2015. okt. 18. 21:25

Az volt csak az anyam beceneve " maximalista " szerintem az a generacio amihez ö tartozott ( kik a II vilaghaboruban legöbbet szenvedtek , kik nem tudtak elni a sajat eletuket ) ök igy szerettek volna es sajnos ugy is tettek hogy amit lekestek - almaikat stb a gyerekein szerettek volna ujra valasosittani.

Es pont azamit irsz az idö engem igazolt de szamomra kicsit brutalisabb volt a valosag .

Mar az en gyerekimnel nem volt a lexikonban a " szofogado " helyette volt a felelöseg bevalolas amikor tini korba ertek .

Iskolai szisztem is mas volt , mivel ez a mai iskola nem a eletre keszit hanem indoktrinal es mindent megtaesz hogy a szbad akaratatol nagyon messze tartja a gyereket es fiatalokat.

Az iskolai eveket inkab a othoni tanulas dominalta es megis ma mind nagyon jol alja az elet feladatat. Unokaimnak mar könnyebb mert a szulleinek ez mar ismerös " utak " soha nem kellet felniuk ber mitt is hozott az elet mind anno nekunk amikor a tanarok klimakterium harmadig felvonasat reagaltak le rajtunk es hasonlo . Brrr ! me ma is irtozom ha re gondolok a regi iskolara !

Kulömben volt egy magyar nagyon jo baratom akinek egy idös volt a lkislanya az enyemel annak mar 30 eve . Franzi joval 60 felett volt amikor megszuletett , voltak mar 2 evesek kb. a lanyok amikor en es Franzi setaltunk kint veluk es hirtelen hideg lett amikor Ö levette a blezerjet es betakarta a kislanyat . Ez egy utca sarkon - gymnazium elött törtent anno . Franzi felig szomoruan azt mondta kerdezve , vajon meg e fogja erni amikor a kislany mar iskoba fog kezdeni jarni . En erre azt mondtam , nem csak azt Franzi hanem meg a eretsegit is söt az unokat is ! Veletlenul abba a gymnaziumba eretsegizet es nem sokara ra szuletett egy kis fia amit meg Franzi boldogan hintasztatot a parkban . Egy par eve hogy eltavozott örökre , nagyon hianyzik egy jo öreg igazi barat volt es egy nagy bölcs bohem ! Fenykepe maig is azt hiszem a Budapest szaloda foalyeban lathato.

37. fincsi5 (válaszként erre: 30. - Muraja)
2015. okt. 18. 21:15
Már megijedtem, hogy anyád kimarad..de nem.
36. ogiro (válaszként erre: 30. - Muraja)
2015. okt. 18. 20:43

Én az édesanyád maximalizmusára utaljak, mindíg azt mondtam a lányaimnak, /van két huszonéves lányom / az én dolgom hogy mindig azt kérjem tőletek ami szerintem a legjobb nektek, a ti dolgotok meg az hogy ne fogadjatok szót nekem. :)

És tényleg így is volt, alapból elfogadták amit mondtam, de sokszor ellen is álltak. Érdekes ha "nem fogadtak szót" az idő általában őket igazolta.

Nekem mincsenek meleg ismerőseim de azt gondolom ma már ugyan rácsodálkoznak még egy meleg párra de nincs ebből különösebb probléma.

35. timycat (válaszként erre: 1. - Ogiro)
2015. okt. 18. 20:24

Maga a "mód" nem tetszik. De a szándékot abszolút megértem.

Sok sikert hozzá, de szerintem rossz fórumot választottál.

34. unom (válaszként erre: 33. - Muraja)
2015. okt. 18. 20:23

Tudom, hopgy nem nekem írtad, viszont ez egy nyilvános fórum.

Lehet, te ilyeneket ismersz, de ez nem jelenti azt, hogy miond ilyen. Én ismerek olyan meleget, aki bolti tolvaj volt, a másik prosti. Akkor minden meleg ilyen?

33. Muraja (válaszként erre: 31. - Unom)
2015. okt. 18. 20:22

Kiket ismerek es amivel talkosztam eveken at igenis volt bennuk valami ami sajnos s hetero hazosoknal hianyzik. Az bisztos inkab egy ilyen nevelje a gyereket mert szelleslato es megertö kepes . Soha a egynemuk nem sulyednek annyira hogy domesztikus eröszakhoz folyamodjanak . Az egesz eletstilusuk es ahogy a problemakat oldjak meg tavol all a eröszaktol.

Kulömben nem szamodra volt a valasz.

32. viva70 (válaszként erre: 27. - Ogiro)
2015. okt. 18. 20:07
Tellene, de nem érsz annyit, hogy tovább foglalkozzam veled. Mivel ez egy nyilvános fórum, ezért leírtam a véleményemet a témáról. Ezzel én ezt le is zártam. További jó kutakodást kívánok neked.:D
31. unom (válaszként erre: 30. - Muraja)
2015. okt. 18. 19:44
Minden egynemű pár ideális, csak mert melegek? Ez kissé primitív általánosítás. Ugyanolyan emberek, mint bárki más.
30. Muraja (válaszként erre: 23. - Ogiro)
2015. okt. 18. 19:40

Ez nem csak velemeny igy is ell a batyam m en magam mar regen nagyi -nyugdijas hasonlo eletet elek mind batyam. Utazas sportolas , en szerintem lehet igazan ugy elni hogy nem feltetlen egy banya legyen a nökböl. Ugyanugy ahogy ferfiböl egy 55 körul sokkal ertekesebb egeszsegesebb eletet ell mind egy 30 köruli . Hasonlo van sok nö mar 30 alatt is szepen kezdi magat elhanyagolni es nem törödni magaval. 'Sajnos egy faktum ma a sok minnel fiatalabb nök - ferfiak szerte a vilagon egyszeruen orias bolylerokal tolatnak az utcakon.

Ami a egynemu hazassagokat illeti igen is peldasaban nevelik a gyerkeket ( inkab engem nevelt volna ket ertelmisegi pasi ki egymasert rajong mind a neurotikus diplomas anyam ) kinek 12 evesen ket labon jaro lexikonak kellet lennem mert ugye az örulet tanulas hajsza es allando hozzahasonlitasok masokhoz. Ismerek egynehany egynemu part ki nagyon boldog es harmonikus szelleslato eletet el.

29. unom (válaszként erre: 27. - Ogiro)
2015. okt. 18. 19:37
Ennyit érsz. Ha tröbb reakciót szeretnél szedd össze magad.
2015. okt. 18. 19:21
:) trlolololo lollolo lollolo loooo hahahahahaaa hohohoho hooo
27. ogiro
2015. okt. 18. 19:05
Több is telik tőletek! Jöhet még. Ne fogjátok vissza magatokat. :)
26. 2ab16d5612 (válaszként erre: 23. - Ogiro)
2015. okt. 18. 18:38

de akkor rossz csatornán próbálkozol... ha leszbikus párokat keresel, itt nem sokat lelsz..

meg újra azt gondolom hogy ha leszbikusként gyereket akarnék akkor egy fiatal férfit választ. Mert akkor is ha csak donor lennél is számít a háttér. a kinézet és az egészség.


de ha úgy lenne akkor eza dolog már összejött volna, szóval valamit nem csinálsz jól. mindenesetre hajrá, engem aztán nem érdekel kinek az életét cseszed el vagy éppen teszed boldoggá, de hogy itt nem lesz sikered az olyan biztos mint Putyin hatalma.

25. viva70
2015. okt. 18. 18:36

Nekem mindig is szánalmasnak tűnik, amikor egy férfi női fórumra megy rinyálni, vagy olyan témát dob fel, ami a nagytöbbségnél kiveri a biztosítékot. Aztán meg megy a vagdalkozás utána, mert nem tetszenek a válaszok.

Az én meglátásom szerint a fórumindító a való életben is kb. azokat a reakciókat kapja, amiket itt többségben leírtunk. Mert, ha nem így lenne, akkor élné vígan az életét és eszébe nem jutna netes fórumot kiírni már másodszor ugyanarról a témáról.

24. unom (válaszként erre: 23. - Ogiro)
2015. okt. 18. 18:22

Aha, szórakoztat. Egészen hihető.

Áruld el, a való életben tényleg annyira gáz vagy, hogy esélyed sincs ismerkedni? Maradt egy női fórum?

60 felé ez nagyon szánalmas. Ki akarna veled közös gyereket?

23. ogiro
2015. okt. 18. 18:17

Murajat kivéve elég kirekesztő más véleményét elfogadni képtelen emberek vagytok. Ha a média nem ad útmutatást hogyan álljatok egy ismeretlen dologhoz akkor kibúvik belőletek a primitiv énetek.

Tudjátok vannak emberek akik nem a ti szájízetek szerint kívánják élni az életüket. Vannak egynemű párok, vannak nagy korkülönbségű párok, vannak más más rasszhoz tartozó párok. Nyilván egy meleg párnak nem esnétek neki itt a fórumon mert nem illik ilyet tenni, ezt már megtanultátok. De más élethelyzet esetén lepattogzik a vékonyka kultúrális máz és kilátszi a valódi énetek.

Engem amúgy kimondottan szórakoztat, írjatok még....

22. Cippora (válaszként erre: 21. - Muraja)
2015. okt. 18. 16:08
Nem követendő!
21. Muraja (válaszként erre: 1. - Ogiro)
2015. okt. 18. 12:00
Miert ne ? batyam anno profeszional sportolo ma edzö 60 + jart amikor kislanya szuletett .Ma elsö osztalyos es a batyam jobb kondiban van mind sok 30 meg fiatalab ferfi. Nincs se " bolylerja se nem cigizik hanem sportol , nem csak az edzö palyan . Feleseg pedig 74 es szuletesu de ! fiatalnak kell maradni eszmebne is es gondolkodasban is hogy a gyerek ne röstelje a szulöt a viselkedese miatt. Batyam a lanyanak iskola kezdett elött okos telefont ajandekozott amin gyorsan felfogta a betuk - szamok vilagat.
20. viva70
2015. okt. 18. 11:16
Ahogy látom nem igazán élnek a nők az "általad felkínált nagy lehetőséggel".:D Már januárban is ezen a témán kattogtál. A sors útjai azonban kifürkészhetetlenek, ezért próbálkozz csak kitartóan tovább...:XD
2015. okt. 18. 10:59

Ha jó sok pénzed van és mellette fiatalos és jóképű vagy, akkor komoly esélyed lehet.


Egyébként hol a szerelem és a romantika?:D

18. 2ab16d5612 (válaszként erre: 15. - Ogiro)
2015. okt. 18. 10:02
Egyébként egy ilyen dumával hogy "vonyítsatok nem zavar" nagy sikered lesz itt ;D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook