Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Találós kérdés az ovulációról fórum

Találós kérdés az ovulációról (beszélgetős fórum)


9. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2015. okt. 16. 23:48

Na, látod, ez a baj!

SZámolgatsz meg agyalsz itt, szexelni meg elfelejtesz Hogy legyen így baba? :))

8. M0ncsa (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2015. okt. 16. 21:41

Tul sokat agyalsz rajta.

En is meregettem, szamolgattam, oszt' juszt se akartak osszejonni, hiaba volt a tokeletes idozites.

Aztan amikor kitalaltam, hogy most akkor nem alkalmas, tartsunk nehany honap szunetet, akkor bezzeg elsore osszejott a fiam (valoszinutlen idopontban).

A lanyom detto, dacolt az osszes matematikai, fizikai es biologiai elmelettel (es gyakorlattal).


Altalad felsoroltak alapjan idoziteni nyilvan javitjak az eselyeket, de az, hogy az a zigota embrio lesz-e, majd magzat, meg rengeteg egyeb faktortol is fugg, amin aligha tudsz valtoztatni.


Nyugi. Majd ha jonni akar, jonni fog.


(Kerdesedre a valasz: fogalmam sincs, a tuszoim meretet sosem mertem :D ELMELETBEN eselyesebbek a tuszorepedes elotti spermiumok, GYAKORLATILAG meg tudja a fene.)

2015. okt. 16. 15:44
és nem sok az a 23 mm? mindenhol 20-22 mm-t olvasok, hogy akkor reped meg. ájjájájáájjj...nem értem én ezt :-D
2015. okt. 16. 06:53
Na végül se esti se reggeli buli nem volt, remelem nem csúsztunk le a madame érkezéséről ha este lesz a buli.
5. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2015. okt. 16. 06:19

A számokhoz nem értek, de ha 1-3 nap, és megreped, akkor figyelembe véve a petesejt és a hímivarsejt élettartamát, összejöhetnek reggeli buliban, bár az is lehet, hogy az esti srácok valamelyike lesz a nyerő.

A kapitány hatvan körül van, ha Fülig Jimmy-nek hinni lehet. És almája neki is van, mert azt szorongatta a zsebében, amikor a bicskáját elvették.

4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2015. okt. 16. 00:07

a kiszabadult petesejt 24 óráig él


a spermiumok több napig.


A tegnapiak is esélyesek.


SZedj magzatvédő vitamint már előre!

3. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2015. okt. 15. 23:24

A kapitány száz éves,persze csak ha hajóskapitány,mert ha repülőgépen kapitány,akkor harmincvalahány...:)

A többire a választ nem tudom.:)

2015. okt. 15. 22:58
apuveddmeg nekem a várost...
2015. okt. 15. 22:53

Ma vagyok a 13. Napon 12mmes mehnyalkahartyaval és egy 23 mm-es tuszovel. Tegnap este voltunk egyutt, az orvos azt mondta hogy 1-3 nap és megreped. Ha ma este megreped megis és mi reggel leszunk csak egyutt akkor találkozik-e meg a két sejt, esetleg a tegnap esti srácok is ott lesznek a buliban még? És a 23 mm-es tuszo nem eleg nagy ahhoz, hogy bármikor megrepedjen? És nem tul korai ez a méret 13. Napon?

És hány éves a kapitány ha Petinek 3 almája van?


Viccet félretéve tudom h ezt a dokitol kellett volna megkérdezni de akkor lefagytam kb :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook