Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Igazi éhség és étvágycsökkentők fogyókúrában fórum

Igazi éhség és étvágycsökkentők fogyókúrában (beszélgetős fórum)


27. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - Bjudit55)
2015. okt. 25. 07:27

:))

Én sem ismerem a sók használatának minden csínját-bínját, de elég régóta használom már. Hozzáértő embertől is szoktam tanácsot kérni és kapni.

Sokat olvasok én is, és a gugli is a jó barátom. :D

Ha tudok, szívesen segítek.

26. bjudit55 (válaszként erre: 21. - Mezei Virág)
2015. okt. 22. 18:24
Virág rád érdemes figyelni, más témáknál is találkoztunk már. Azt hiszem ha belegabajodok a sók használatába, tőled kérek majd tanácsot ha megengeded.
25. Mezei Virág (válaszként erre: 24. - Foxi4)
2015. okt. 20. 20:00

Ezt ma olvastam, hát érdekes.

[link]

24. Foxi4
2015. okt. 19. 09:22
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem unalomból eszem, mindig van mit csinálni, munkahelyemen is egyszer eszem-ebéd-de ez normális főtt étel, nem tésztás-cukros-zsíros étel, hanem hús+zöldség néha rizs is, szóval nem az unalommal van a baj, hanem tényleg éhes vagyok. Itthon reggelire-6óra- tojást, abonett és uborka kombinációt szoktam enni, uzsonnára 5 felé egy almát, 7 órakor pedig túró vagy joghurt vagy hús+zöldség.Heti 2szer járod konditerembe-futás, bicikli, súlyzós edzés. Fizikai munkát végzek.
23. Barát.Á. (válaszként erre: 1. - Foxi4)
2015. okt. 18. 11:21
Búzakorpa nem csak csökkenti az étvágyat, de fent tartja a egészséges bélmozgást is.
2015. okt. 16. 11:38

Egy kivizsgálás lehet, hogy segíthetne az ok kiderítésében.

Bár jelenleg ebben nem vagyok biztos...

2015. okt. 16. 11:36

Leeshet a vércukor is.


Ha rögtön étkezés után, akkor lehet káliumhiány is.

5. Kalium phosphoricum Schüssler só segíthet.

( A káliumhiány a szervek kifáradásához vezet, ami lelki zavarokkal, nyomott, levert hangulattal, ijedősséggel, szomorúsággal és emlékezeti gyengeséggel járhat együtt. Pszichoszomatikus zavarok, mint pl. fejfájás, alvási problémák, idegi eredetű hasmenés, vitalitás és belső hajtóerő hiánya, ingerlékenység, kimerültség, koncentrációs nehézségek, testi gyengeség, levertség jellemzi.)


Sok oka lehet:(

2015. okt. 16. 07:42

Sziasztok!

Nem tudok megoldàst az èhsègre. De itt sem talaltam jò vàlaszt. Amiòta letettem a cigit, sokat eszem, ès nem tudok megàllj parancsolni. Règen, ha èhes voltam, hopp, elszìvtam egy cigit ès eltűnt az èhsèg 1 òràra. Most meg :-( elvèsz összes munkàm, amit a kinèzetbe fektettem :-(

Bocsi, hogy leìrtam, de jòl esett.

19. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 16. - 388b941089)
2015. okt. 16. 03:25
Hallgatok én is :O)
18. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Mezei Virág)
2015. okt. 15. 15:03
:D :D még bírom :)
17. Mezei Virág (válaszként erre: 16. - 388b941089)
2015. okt. 15. 14:27
Ne tedd, mert még belebetegszel! :)
2015. okt. 15. 13:17
....Ki vagy a mennyekben, szenteltessék meg a te neved... csak tudjam tartani a számat....
2015. okt. 15. 13:14

:)

[link]

Ha megkívánsz egy ízletes, lédús almát, az sokszor a természet jelzése, mellyel arra figyelmeztet, hogy valamelyik vitaminból vagy ásványi anyagból nem kap eleget a szervezeted. Néha azért fejlődik ki a jellegzetes éhségérzet, mert az étrended nem megfelelő. Ha gyakran küzdesz ezzel a problémával, ismerd meg, milyen vitamin vagy ásványi anyag hiányát próbálja ilyen módon pótolni a tested.

14. Mezei Virág (válaszként erre: 10. - Vessla)
2015. okt. 15. 12:36

Vagyis falánk...

:D

2015. okt. 15. 11:10
Egyébként úgy látom, ez a topic a semmiért lett létrehozva. Pont a nyitója nem reagál semmire.
12. bjudit55 (válaszként erre: 11. - Sanka02)
2015. okt. 15. 11:09

Az Európa gyógyszertárból rendeltem. Bár pontosan tudtam mit szeretnék, de egy nagyon szolgálatkész gyógyszerésznő vette fel a rendelésemet, és plusz információt is adott.

Részemről nagy öröm lenne ha ezt a témát átvinnék ide: [link] mert mégis csak az a Schüssleres. Ott te is vissza tudsz olvasni ha gondolod, egyben hátha felélesztenénk a fórumot talán sokak örömére.

11. Sanka02 (válaszként erre: 2. - Bjudit55)
2015. okt. 15. 09:36
Szia, engem érdekelne honnan rendelted!
10. Vessla (válaszként erre: 8. - Mezei Virág)
2015. okt. 15. 08:16
Vagy simán ch függés.
2015. okt. 15. 07:19
Hazudnék ha azt mondanám,hogy sosem próbáltam ki fogyiporokat meg kapszulákat!Nekem nem vált be,főleg mert tudom azok nélkül is megy!Cukor,fehér liszt száműzve,ötször eszek keveset és mozgok!A mozgás önmagában is sokat segít,mert amiért kőkeményen megdolgozol,jobban is becsülöd!Nálam a falási rohamok mindig lelki eredetűek voltak,vagy rossz volt a módszer amivel nekiálltam a fogyókúrának!
8. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Foxi4)
2015. okt. 15. 07:12

Nem hinném, hogy étvágycsökkentőre van szükséged!

Nagy valószínűséggel valamilyen ásványi anyag, vagy vitamin hiányozhat a szervezetedből. A fogyókúrád is lehet az oka, mert ez tápanyaghiány tulajdonképpen.

A változatos ételek a fontosak, de legjobb ilyenkor egy vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó étrendkiegészító használata.

De jó lehet pl. dió, mogyoró + sok zöldség is. attól is függ, mekkora a hiány.

A Schüssler sók tényleg jók, de ilyenkor vitaminokat is kellhet pótolni.

Amíg nem pótolod a hiányt, az éhségérzet jelez, enni kell!

2015. okt. 15. 06:43
figyelemelterelés. foglald le magad, h ne jusson eszedbe annyit enni.
6. Vessla (válaszként erre: 5. - Vacsa)
2015. okt. 15. 06:26
Azt zselés kapszulában árulják????? :D
5. vacsa (válaszként erre: 1. - Foxi4)
2015. okt. 15. 06:18
önuralom
4. Vessla (válaszként erre: 1. - Foxi4)
2015. okt. 15. 05:51
Ezek mellett edzel is? Merthogy ezeket edzés előtt kell szedni.
3. bjudit55 (válaszként erre: 2. - Bjudit55)
2015. okt. 14. 17:09
Egyébként a fórumon a legfelső az én kérdésem, tegnap este kérdeztem, ma délelőtt kaptam választ. Sok sikert neked is!
2015. okt. 14. 17:06
Én azt javaslom neked, ne a nagy éhségérzetet akard megszüntetni, hanem annak a kiváltó okát. valamit egyensúlyba kell hozni a szervezetedben. Ismered a Schüssler sókat? Én annyira nem, hog tuti javaslatot adhassak vele kapcsolatban neked, viszont itt: [link] ha röviden leírod a problémádat, órákon belül szakértőtől kapsz választ. Vagyis megmondja ned, melyik sót fogyaszd a pobléma rendezésére. Én pedig megtaláltam azt a gyógyszertárat ahol a más árusító helyekhez képest, lényegesen olcsóbban lehet beszerezni. Pont ma rendeltem.
2015. okt. 14. 16:57

Étvágycsökkentő terméket keresek, mert rettentően nagy az étvágyam, de mivel fogyózom, ez sokszor visszahúz. Van valakinek hatásos és bevált szere?

Jelenleg szedek L karnitint és fat controlt(biotech usa).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook