Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » DEPAKINE tabletta mire jó? fórum

DEPAKINE tabletta mire jó? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 16. 06:50
Biztos, hogy a depakine mellékhatása volt? Az én lányom két évig szedte és semmi mellékhatást nem tapasztaltunk. Belül biztosan volt valami, hiszen aminek hatása van, annak mellékhatása is, de ilyesmit, amit írtál, nem okozott. Ő enyhe epilepsziára kapta. Nagyon hatásos volt.
2016. dec. 15. 23:41

falat*

Ahogy kijöttem,2 hét,kihajítottam.

7. health79 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2016. dec. 15. 23:40

Ldhet ,hogx vyn akinek ez humoros.Nincs se epilepsziàm,dem mániàs depresszióm.

Kevert szorongàsos depresszió,pànikbetegdég.Ezekkel kerültem be.Akkor,Fevarin szoktatàsàra,nagyon pànikoltam.

Depakin szörnyű volt.Nagyon rosszul voltam tőle.Élő zombi lettem,lefejeltem a falst is

6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2015. okt. 14. 09:20

"Meggyőződésem,hogy tévesen kaptam kórházban"


"mániás állapot kezelésére szolgáló gyógyszer"


lehet, hogy mégse tévesen kapta :D

2015. okt. 14. 07:31

"A Depakine Chrono filmtabletta epilepszia és a mániás állapot kezelésére szolgáló gyógyszer.

A mániás állapot az, amikor nagyon izgatottnak, mámoros hangulatúnak, zavarodottnak, lelkesültnek vagy hiperaktívnak érzi magát. A mániás állapot az un "bipoláris betegség" (mániás-depresszió) esetén jelentkezik. A Depakine Chrono filmtabletta abban az esetben használható, amikor a lítium nem alkalmazható."


www.hazipamtika.co/gyogyszerkereso/termek/depakine_chrono_300_mg_filmtabletta/422

4. dee
2015. okt. 13. 22:07
Ezt inkább az orvossal beszéld meg, aki receptre felírta! Gondolom Ő vizsgált és állította fel a diagnózist!
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Health79)
2015. okt. 13. 22:04
Attól függ, mivel kerültél be.
2015. okt. 13. 21:57
Meggyőződésem,hogy tévesen kaptam kórházban,Fevarin mellé.
2015. okt. 13. 21:55
DEPAKINE tabletta..ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook