Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan jöhetnénk ki hárman, heti 5 ezer Ft-ból? fórum

Hogyan jöhetnénk ki hárman, heti 5 ezer Ft-ból? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
118. cimpi (válaszként erre: 114. - Forrest2010)
2015. okt. 26. 20:22

a piritóssal eggyet értek,én is kedvelem..de! a

tésztásleves, ha snack-re gondolsz, inkább ne..

televan "E"-vel, mindenféle adalékkal, nem igazán egészséges kaja, zacskós műanyag kaja.. bocs.

117. cimpi (válaszként erre: 113. - Forrest2010)
2015. okt. 26. 20:16

Azért nem naponta eszünk tojást,mert úgy túl uncsi lenne. Néha meg lehet variálni, hogy változatos

legyen...

116. f8db0709b8 (válaszként erre: 115. - Mazsinka)
2015. okt. 24. 18:04
Azért a bundáskenyér sem olcsó már....
2015. okt. 24. 13:58
Főzz levest egy nagy kondérral, rengeteg zöldséggel, kevés hússal. Emellé bírsz fánkot, lángost, kelt tésztákat, krumplis ételeket, hogy laktató legyen. Ha gyümölcslevest vagy sima zöldséglevest csinálsz, akkor a második fogás legyen a húsos, szintén kevés hús sok zöldséggel lerakva, vagy sok rizzsel, krumplival, tésztával elkészítve. Ezeknek épp csak megmutatod a húst. Reggeli, vacsora: bundás kenyér, bundás alma, szintén lehet lángos, fánk, kelt tészták, héjában főtt krumpli, tejberizs, tejbegríz, muffin, tojás, ha az is van háznál. A gyümölcsből főzz lekvárt vagy kompótot.
114. forrest2010 (válaszként erre: 102. - Cimpi)
2015. okt. 21. 14:14
Én reggelire eszem 1 szelet pirítóst , v a kedvenc tésztáslevesemből 1 féladagot = 30 ft , nekem elég is 1 evésre . / mindig akkor veszek 1-2 kartonnal amikor 60 ft / cs , akciós /
113. forrest2010 (válaszként erre: 102. - Cimpi)
2015. okt. 21. 14:11
Persze 2-3 db tojás még nem tűnik soknak , drágának , csakhát a fiamnak is a férjemnek is kevés , igaz , h vágok alá hagymát , szalonnát úgy kevesebb tojás is elég bele .
112. forrest2010 (válaszként erre: 103. - Cimpi)
2015. okt. 21. 14:08
A volt kollegám felesége szokott kelt palacsintát sütni , direkt vastagabbat , h elég legyen 2-3 db fejenként , végülis a sűrűbb tészta miatt lesz neki vastag , de jól át is sül .
111. csürcsavar80 (válaszként erre: 103. - Cimpi)
2015. okt. 20. 15:02

A kelt tésztás palacsinta nagyon finom.Én még Zala

Megyéből tanultam meg hogy kell készíteni isteni finom és egyáltalán nem olyan vastag a tésztája.

2015. okt. 20. 14:16

Én még édesanyám mellett tanultam meg spórolni, azóta volt pár év, amikor annyira nem kellett, de aztán a gyerekek, és a "csatolékaik" először az osztálytársak, aztán a "szerelmek". Nálunk mindig volt a hűtőben kaja, igaz sokszor sokat kellett sakkozni, hogy mi legyen.

Most meg a nyugdíj kényszerít arra, hogy mindenből lehet ételt készíteni.

Pl. nálunk a Reálban nagyon jó csirke mell csontot lehet kapni, ha veszek egy kilót, le tudok faragni róla kb 20 dkg húst, amit jó sok hagymával magcsinálok pörköltnek, pépesítem, és 6-8 palacsintába téve hortobágyi lesz, vagy 20 dkg gombával, bakonyi aprópecsenye, nokedlivel, a csontból pedig leves. Gyakran lehet kapni faros cs.combot 450,-Ft körül, l kg,kb 5 db,ha kicsontozom, a farrészt kevés húskockával pörköltnek, a csontból levest, a maradék húskockából pedig jó adag brassóit készítek. Ha valamihez krumplit főzök a levét sose dobom ki, hagymás zellerleveles alaplé, bele a főtt krumpliból elvettből apró gombócok, isteni leves készül belőle. a csirkéről leszedett bőrkét összegyüjtöm és kisütöm töpörtnyűnek. A füstölt szalonna bőrkéket szintén összegyüjtöm, finom bab vagy lencseleves lehet belőle, utána grízes tészta babsalátával, vagy főtt krumpliból készült tallérok. A felvágott is helyettesíthető hagymás, vagy fokhagymás lesütött csirkemájjal, de még a csirkecomb /akciósan véve/ is olcsóbb sütve, mint a legolcsóbb párizsi. Persze tudom, hogy ehhez idő kell, de ha nincs pénz, valahol be kell hozni!

109. kattyus (válaszként erre: 96. - Forrest2010)
2015. okt. 16. 20:23
Nekem is van egy régi kelt tészta receptem, amibe csak egy kis zsír kell. A mami hozta még otthonról. A háború után sütötték. Nagyon finom:)
108. cimpi (válaszként erre: 105. - Channa*)
2015. okt. 16. 20:12

Mindent aprólékosan nem írtam le, én is teszek

a palacsintába icipici cukrot,pici sót is.Sok cokrot nem teszek bele, mert a töltelék is édesíthető.

Az én nokim is nagyon finom, de én a másokét is megeszem bárhol vagyok.... Anyukámtól tanultam főzni aki szakácsnő volt egy jó hírű helyen.....Ő most 85 éves és néha még kézzel is szaggat nokedlit fadeszkáról, ha olyan étel mellé kell..

107. globus (válaszként erre: 105. - Channa*)
2015. okt. 16. 18:15
Szerintem azért tettek bele régen sok tojást, hogy szép sárga legyen. Az igazi, lakodalmas lúdgége tészta ma is ilyen :) Azért 1-2 db-ot teszek bele. Valamiért a főtt liszttől idegenkedek, kicsit komplettebb összeállításnak tűnik, ha több hozzávalója van.
106. Channa* (válaszként erre: 95. - Forrest2010)
2015. okt. 16. 18:04

csipetkébe kell a tojás és a levestésztába is, hiszen abba meg víz nem kell.


Most ne higgyétek ám, hogy tojás nélkül csinálom a nokedlit mindig, csak egy alkalommal csináltam így és semmi különbség nem volt, de hát megszokásból teszek bele 1 db-ot.

105. Channa* (válaszként erre: 93. - Cimpi)
2015. okt. 16. 18:02

Az én nokedlim nem ragad tojással sem és anélkül sem ragadt:D Én mindig apró és kemény nokedlit csinálok.

Én még nem ettem jó nokedlit sehol, csak a sajátomat eszem meg.

Én nem szeretem, ha nagy, ha látszik, hogy átfolyt a szaggatón. Igen is dolgozzunk meg vele, és azt sem ha túl puhára van főzve.

A tojás mennyiségéről azt gondolom, hogy felesleges bele 2 tojás is. Próbáld ki egyszer és meglátod, hogy fincsi. Bárki evett a nokedlimből azt hitte, hogy valami különleges technikával készítem:DDD



A másik: palacsintába kell cukor, mert anélkül nem édesség, és ha annak akarjuk, akkor a tészta is legyen olyan ízű. Cukor nélkül csak a hortobágyihoz csinálok. Ha cukros a tészta, akkor sem ragad le, ha jók az arányok.

104. 99279bb06f (válaszként erre: 103. - Cimpi)
2015. okt. 16. 16:34

Próbáld ki! Nem kell megkeleszteni, az összeállítás után azonnal lehet is sütni. A vastagsága tőled függ, és hidd el, egyáltalán nem lehet észrevenni, hogy miből készült.


A tojás igenis drága, ha nincs pénzed!

Egy felnőttnek 3 tojás, 2 felnőttnek 6 db tojás - akkor az még csak egy reggeli, vagy vacsora!

103. cimpi (válaszként erre: 101. - Forrest2010)
2015. okt. 16. 15:55
bocs,Te írtad,hoyg kelt tésztából ,az pedig akkor nem egy vastagabb palacsinta. hanem kelt tésztás palacsinta ami elég fura...
102. cimpi
2015. okt. 16. 15:53

Viszonyítás kérdése,mit kapsz mondjuk 30-40 Ft-ért.?

Én nem cserélném el 10 dkg felvágottra,az pedig 100 alatt csak vacak van.. 3 tojás ( én 30-ért veszem a falusit) 90 Ft és jó lehet lakni tőle szerintem..

2015. okt. 16. 15:52
Attól az még nem lesz lángos , ha valaki a vastagabbat szereti !
100. forrest2010 (válaszként erre: 97. - Cimpi)
2015. okt. 16. 15:50
Hidd el , h a tojás nem egy olcsó kaja ! legfeljebb akkor , ha jól tojnak a tyukok , és naponta van v 8-10 db alattuk .
99. cimpi
2015. okt. 16. 15:45

Mifelénk sem élesztőt sem sütőport nem használunk a palcsintába. Nálunk a vékonyat szeretjük,sokféle

ízesítéssel.Nem lángost akarunk enni...

98. forrest2010 (válaszként erre: 92. - 123e772adb)
2015. okt. 16. 15:43
Igaz , h nem kell a palacsintába élesztő , de egyik kollegám felesége úúúúúúúúúúúútált palacsintát sütni , de néha rávette magát , mert a férje + szerette , sütött neki kelt tésztából , jó vastagokat , elég volt 3 db is egy leves után .
97. cimpi
2015. okt. 16. 15:42
A kifli, ami kelt tészta azért az más, abba elhagyható.. De amibe kell, azért inkább mást eszem, ha nincs belevaló tojás...A tojás amúgy nem egy drága étel,nem értem, miért lett ez a legfőbb gond ebben a témában...Két tojás 60-80 Ft.
96. forrest2010 (válaszként erre: 85. - Zebracsikó)
2015. okt. 16. 15:39
Jó néhány éve még élt a 80 éves tündéri szomszédnénim , sütöttem kakaós kalácsot , 3 rúd fér éppen a sütőbe egyszerre , ha foszlósformába sütöm , 1 kiló lisztből szoktam a 3 rudat , de abba se vaj , se tej nem szokott lenni , mert hiába vettem napi 3 tejet , abba már sose jutott . Ő meg dícsérte , h látszik , h nincsen belőle kispórolva semmi , nehezen hitte el , h abba se tej , se vaj nem volt ! tojás is csak 1 !
95. forrest2010 (válaszként erre: 85. - Zebracsikó)
2015. okt. 16. 15:34
a finom pék-kiflibe sincsen tojás ! mégis isteni !!! sütöttem már én is kódis-palacsintát , amibe nem volt tojás , régen a hajtogatott sütiket direkt tojáshiányos időkbe sütöttem , nem volt benne nég egy fél se ! Mondjuk csipetkét v levestésztát nem szoktam tojás nélkül , amikor tojásdömping van , akkor felverek 1-1 tojást és lefagyasztom , tojáshiányos időszakban jó az . Ha van sok tojásom a palacsintába is teszek többet , de volt h csak 1-et / v a kódist /
94. 123e772adb (válaszként erre: 93. - Cimpi)
2015. okt. 16. 08:21
Én, ha nincs tojásom, nem eszek nokedlit. ;)
93. cimpi (válaszként erre: 91. - Channa*)
2015. okt. 16. 08:16

Én ettem már kevés tojással készített fehér ragacsos nokedlit..hát....

Én falusi tojással fél kiló liszthez min. két-három tojást teszek. Mindenki imádja a nokedlimet:) De hát izlések és pofonok...

2015. okt. 16. 07:51

Nem kell a palacsintâba se porcukor, se élesztőpor. Anyàm borogass! :/


Nagyanyàm spórolós palacsintatésztàja:

Liszt, vîz, só.


Az enyém olyan làgy, mint amit a Balatonon lehet kapni ( ott tanultam meg)


Liszt, szóda-tej, fele fele arànyban, tojàs, só.

Az első adagnàl a felhevîtett olajat visszakeverem a tésztàba, îgy nem ragad le, ezutàn is csak minimàlis mennyiségűt hasznàlok.

Isteni finom.

91. Channa* (válaszként erre: 85. - Zebracsikó)
2015. okt. 16. 06:31

Még a vasárnapi zárva tartás kezdetén egyszer nokedlit akartam csinálni és rájöttem, hogy elfelejtettünk tojást venni. Nem vagyok kéregetős, így a szomszédhoz nem mentem 1 tojásért, hanem megcsináltam a nokedlit tojás nélkül. Semmi gond nem volt vele. Az íze és állaga is olyan volt, mint tojással.

Én amúgy is 1 tojást teszek 1 kg liszthez. Ha ezt nézzük, akkor az 1 kg lisztben 1 tojás semmi, nem?

2015. okt. 15. 23:15
A palacsinta nálam liszt,tojás,porcukor,pici só,olaj,és hideg víz!A régi hagyományos palacsintasütő!Én mondjuk azért váltottam erre,mert fél perc alatt kikeverem és már dobálhatom is!Első darabtól az utolsóig mind sikerül!
89. cimpi (válaszként erre: 88. - 99279bb06f)
2015. okt. 15. 20:00

Én palacsintát másképp készítem:tojás, tej és kevés

szódaviz kell a liszthez. Élesztőpor? fura,ezt még nem hallottam palacsintához. A tojás nem a színe miatt kell, az fogja össze,mint minden mást: pld fasirt,piskóta..különben szétesik és az ízében is számít. Így lehet szép vékony palacsintákat sütni..

Dehát ,ahány ház annyi szokás..,

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook